PLO 25 - There's no range in here

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #1

    PLO 25 - There's no range in here

    Tere,

    Otsustasin hakata PLO 6maxi päevikut pidama.

    Kaarte olen hobikorras mänginud pea terve elu, netipokkeriga tegin tutvust 2007 aasta sügisel, kui tegin Triobetis esimesed mängud. Esimesed kaks aastat mängisin peamiselt nädalavahestustel ja hobikorras, ehk random fish. See oli aeg, kus teadsin käte tugevust aga töötavatest strateegiatest polnud aimugi ja mängisin ainult kaarte, mitte vastaseid.

    Esimese korraliku hiti sain 2009 kevadel, kui õnnestus 10 1r+1a 7500guaranteed turniiril 2 koha eest 1400$ võita. Peale seda mängisin suht randomilt turniire ja SNG, kuni 55$ BI ja sügiseks olin end 0 tagasi mänginud. Suve lõpus Classicus turnat mängides rääkis üks regular PN foorumist. Tegin sinna kasutaja ja hakkasin vaikselt lugema ning õppima.

    Paar kuud hiljem jõudsin omadega PP foormisse ja hakkasin Tigrano NL10 projekti lugema. Sellest innustust saades järgnes NL10 multitabelemine, algselt FR ja hiljem 6max. Midagi head seal ei suutnud saavutada - mängisin suht random aegadel, väsinuna ja tilt käis külas üle päeva. Mindset oli sel ajal masendav. Sellele problemile leidsin lõpuks lahenduse Tommy Angelo Eightfold Path to Poker Enlightmendist.

    Mõned kuud tagasi tellisin netist raamatu "The Odds - One season, Three Gamblers and the Death of Their Las Vegas" ja läbi juhuse sattus virtuaalkorvi ka Jeff Hwangi Pot Limit Omaha Poker. Peale raamatu lugemist hakkasin 2+2 Small Stakes PLO foorumis ringi luusima ja tegin esimesed katsetused 6max NL10s.

    Nüüd kandsin FT ja PS rollid välja ja tegin natuke väiksemasse ja fishisemasse tuppa 1000$ deposiidi ja eesmärgiks siis PLO 6maxi biitimine.
    Esmamulje on hea, kuna lauad on fishised ja tehakse palju elementaarseid vigu. Häid regulare on äärmiselt vähe ja enamus on BE või kaotavad mängijad.

    Loodetavasti leiavad meie PLO gurud aega käsi kommenteerida ning analüüsida. Kõik abi on teretulnud.
    Last edited by Godspeed_EJ; 11.09.13, 19:30.
  • low-flow
    Klubi Liige
    • Jul 2009
    • 1208

    #2
    Re: godspeed õpib PLO 6maxi

    godspeed

    Comment

    • inward
      Klubi Liige
      • Sep 2009
      • 6275

      #3
      Re: godspeed õpib PLO 6maxi

      Edu!


      Tuleb kindlasti huvitav päevik, sest PLO päevikuid siin pole (vist) ja mängijaid ka palju vähem kui nlhe. Ka ennast on hakkanud plo huvitama, seega hoian silma peal...

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #4
        Re: godspeed õpib PLO 6maxi

        Villain 47/25 flop raise 36% 150kätt.
        PTRi andmeil -88BB/100 jooksev megavaal.

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • jaagup17
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1090

          #5
          Re: godspeed õpib PLO 6maxi

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Villain 47/25 flop raise 36% 150kätt.
          PTRi andmeil -88BB/100 jooksev megavaal.

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
          ship it

          Comment

          • raunsz
            Vana Tegija
            • Jan 2010
            • 1492

            #6
            Re: godspeed õpib PLO 6maxi

            Edu, ma ei biidi seda mängu + variatsioon on PLOs meeletu!!!

            edit: mis tuppa rolli kandsid siis ja palju sa tabled seda mängu?
            Last edited by raunsz; 30.08.10, 00:08.

            Comment

            • ingu
              Bännitud
              • Jan 2010
              • 1283

              #7
              Re: godspeed õpib PLO 6maxi

              Edu sulle.

              Comment

              • macroTilt
                seoses blogi sulgemisega loobus MacroTilt oma kasutajanimest
                • May 2010
                • 629

                #8
                Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                haha, ma riidin valja, et on tulemas yks kasvuv6imeline paevik siia. good times :)

                glgl!

                Comment

                • lennuk
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 298

                  #9
                  Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                  see flopi raise 36% 150 käe peale,eeldan et floppi vaatab ta tihti ,selle kohta võiks juba read olla et mida ta seal raiseb ,made hande või drawsid ja siis vaataks edasi.
                  üldiselt ise ka omaha fish nii et nupud.

                  Comment

                  • kalkaan
                    Jube Noob
                    • Oct 2008
                    • 187

                    #10
                    Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                    Siin pole ju küsimustki. Sul seal ju nuts käes. AAxx oleks ta pre otsa kütnud. Kõige kehvemal juhul flippad TJQA mastitõmbega vastu ja seal oled ka 52/48 favoriit.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #11
                      Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                      Kui eilne päev jäi 3BI plussi, siis täna sain -4BI päeva. Key spotid olid 3bet-4bet potid, kus tõmmati korduvalt kott pähe. Üldiselt on tase ikka kehv. Nö regularid on IP 3bet pottides kergesti abusetavad ja fishid ei jaga absoluutselt biiti - täiesti tavaline on 6high flushiga nuppe teha 3-4way kätes.

                      Villain 53/33/3bet blinds 20%. Selle vastase kätte jäi 3BI.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #12
                        Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                        Tänane esimene sess möödas ja kerge pluss.
                        Fishide vastu jooksen ikka nagu noor "jumal", siin pole muutusi toimunud. Preflop AI potid viivad hetkel kogu kasumi minema, aga eks see loksub ka paika

                        Kaks järjestikust kätt ühe ja sama dongi vastu.

                        Villain 84/45/3bet 29

                        Esimene käsi täiesti standard imo. Või oleks siin pidanud midagi teisiti tegema?


                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Kas siin suudab keegi foldi leida?
                        Meid biidib siin ainult 44xx ja A4xx. Samas Axxx käed suht flip.

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)




                        Ja siis veel maasikas sessi lõppu. Vastane üks "solid" regularidest. Wp sir!!!

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                        Nagu näha siis variatsioon on PLOs huge, aga mäng kordades huvitavam kui NLHE. Õnneks on mindset korras ja küll need olukorrad lõpuks pöörduvad minu kasuks.

                        Comment

                        • raunsz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1492

                          #13
                          Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                          Kuidas profit on?
                          Miinuses ikka?


                          Ma ei pea sellele variatsioonile vastu. :D

                          Comment

                          • kalkaan
                            Jube Noob
                            • Oct 2008
                            • 187

                            #14
                            Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                            Ise arvan nendest asjadest oma PLO õppija peaga:
                            1. käsi sellise vastu standard.
                            2. käsi oleks suht kindel, et vastas 44xx või A4xx ja kaitseb. Seal pole minu arust ükski käik vale. Solid vastase vastu leiaks foldigi üles. Loose'ma poisi isegi pigem calliks maha, mitte ei ajaks nuppe sisse. Nuppude sisseajamine oleks IMO suht 0EV koht.
                            3. käsi solid vastane tõesti.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #15
                              Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                              Algselt postitas raunsz Vaata postitust
                              Kuidas profit on?
                              Miinuses ikka?


                              Ma ei pea sellele variatsioonile vastu. :D
                              Peale tänast sessi olen BE. Arvestades saadud biite, siis täiesti OK - vähemalt enda mänguga olen hetkel rahul. Küll fishide luckbox ka tühjaks jookseb.

                              Üritan enne Türgi-Kreeka mängu ühe sessi veel teha.

                              Ajatu klassika:
                              [YOUTUBE]LLs-JP5FGAg[/YOUTUBE]
                              Last edited by Godspeed_EJ; 31.08.10, 15:23.

                              Comment

                              Working...