PLO 25 - There's no range in here

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #61
    Re: godspeed õpib PLO 6maxi

    Lauad jõuluvanasi täis, stackivad TPTK tüüpi kätega ära ja ma ei suuda ühetgi drawd completeda.

    -10BI sess. Ei saa öelda, et oleks meeldiv, aga kui ei taha tulla, siis ei taha tulla.

    Alates tänasest on -5BI stop-loss piiriks.

    Nüüd Valencia-ManU mängu vaatama.

    Comment

    • EGERT
      Vana Tegija
      • Mar 2009
      • 1042

      #62
      Re: godspeed õpib PLO 6maxi

      Pff, sa ei tea siis või? Kõigepealt tuleb suckoutimine ja äratõmbamine selgeks saada, alles siis tuleb käte pidamist hakata harjutama...

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #63
        Re: godspeed õpib PLO 6maxi

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Septembrist tuleb esimene kuu ainult PLOd mängides, selleks ka mõned eesmärgid.

        *25k kätt mängida. DONE
        *2BB/100le. 2BB küll, aga miinuse peab ette panema. FAIL!
        *Ei mängi üle 2h sesse. FAIL. Tuli paar 3h sessi
        *Max 6 lauda. DONE
        *Peale igat sessi käte analüüs. FAIL
        *2+2 käsi postitama hakata. DONE
        *Paar õppevideot vaadata. FAIL
        Kuu algas kohe -20BI downswingiga, millest suutsin kuu lõpuks BE piirile grindida ja siis kahe viimase päevaga -13BI teha. Siin ka PLO esimene "võlu" - massive variatsioon. Kahe sessiga suutsin kõik flipid kaotada + mõned 70/30 olukorrad lisaks ja korralik miinus olemas.
        Üldmulje on siiski all-good ja kavatsen jätkata. 2+2 on micro PLO mängijaid küllaga ja käte postitamisest on abi olnud. Mõneti on muidugi kahju, et siin foorumis niivõrd vähe PLO huvilisi on.

        Oktoobri eesmärgid

        *25k kätt
        *2BB/100
        *Max 90min sessid.
        *Blokkerite kasutamine arsenalist välja saada - does not work @25!!!
        *Regularide mängu analüüsida

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • EGERT
          Vana Tegija
          • Mar 2009
          • 1042

          #64
          Re: godspeed õpib PLO 6maxi

          blockerid ja naked ace on alles PLO200 teema, niipalju kui räägitud on :)

          PLO25 solid play = print $

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #65
            Re: godspeed õpib PLO 6maxi

            Algselt postitas EGERT Vaata postitust
            blockerid ja naked ace on alles PLO200 teema, niipalju kui räägitud on :)

            PLO25 solid play = print $
            Pean need ära unustama jah. Praegu tekib vägisi vahel fancy play sündroom sisse.

            Vaatasin praegu mõned suurimad kaotatud potid veelkord üle eelmisest kuust - pean fishide vastu ka rohkem foldima hakkama. Odavam tuleb uskuda, kui marginaalsete kätega maha callida.

            Solid play = print $ tundub parim lähenemine ikka olevat.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #66
              Re: godspeed õpib PLO 6maxi

              Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
              Vaatasin praegu mõned suurimad kaotatud potid veelkord üle eelmisest kuust - pean fishide vastu ka rohkem foldima hakkama. Odavam tuleb uskuda, kui marginaalsete kätega maha callida.
              Õpin seda juba pikemat-pikemat aega
              Mitte ei taha välja tulla...

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #67
                Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                6 päevaga korralikus kraavis jälle. Õnneks on tööd hetkel palju ja pole aega mängida ega ka motti.

                Panin rolli punasele. Hommikul selgub.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #68
                  Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                  "The greater danger for most of us lies not in setting our aim too high and falling short; but in setting our aim too low, and achieving our mark." -Michelangelo

                  Jah, vaja hakata mängu kallal rohkem vaeva nägema. SSPLOd ei tahaks elu lõpuni mängima jääda.

                  Volüümi pole suutnud sellel aastal näidata, kuna muud tegevused võtavad enamuse ajast ja pokerdamine on jäänud taotuslikult tahaplaanile. Käsi peaks tulema kokku ca 50k ja hetkel suht standard 25BI alla EV. Mindseti jaoks on PLO vast üks parimaid proovikive. Loomulikult pole ka mängu teoreetilist poolt arendanud.

                  Järgmise nädala jooksul teen DC või CR accoundi ja vaatan mõned videod läbi puhtalt kordamise mõttes. Loodetavasti leian ka midagi uut ja head. Kõik soovitused on siinkohal teretulnud. Eile sai üks mindcirkuse video juba läbi hekseldatud ja olid mõned head kohad, mille olin suutnud juba ära unustada.

                  2+2 foorumist pole ka enam viimasel ajal suurt abi olnud, kuna enamus strati poste kuuluvad juba ilmselge leveldamise alla. Samas ega fishe ei peagi tegelikult tasuta mängima õpetama.

                  Pokkerist kergelt eemale kaldudes avastasin jaanuari lõpus, et tänu vigastustele ja istuvale eluviisile oli sportlik vorm täiesti kadunud ja kaal näitas whopping 98,2 kg.
                  Aga tühja sellest, oligi hea wake-up-call. Muutsin toitumise tagasi tervislikuks, hakkasin korralikult taastusravi tegema ja praeguseks on 5kg kadunud, energiat jääb ülegi ja kõik on tip-top. Eesmärgiks panin 85kg suve lõpuks - selline kaal oli vist viimati peale sõjaväge 2002a.
                  Sügisel tahaks 3d rahvaga jälle madistama minna.

                  over and out.

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #69
                    Re: godspeed õpib PLO 6maxi


                    Great success - see kuu 15k kätt ja järgmised 10BI alla EV.

                    Tellisin Skalansky valuuta eest, EV joone biitimine võib alata:

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #70
                      Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                      vabalt biidin seda nelja kaardi mängu

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • Godspeed_EJ
                        Klubi Liige
                        • Nov 2009
                        • 3049

                        #71
                        Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                        and the story continues -duu-diii-dah-duu-di dah.

                        EV joon jookseb iga sessiga eest ära ja mäng on ka viimasel ajal tänu sellele liimist lahti. Vähe sellest, et flippe ei suuda võita, siis viimasel ajal saan ka 70/30 olukordades pikke mune. Eriti hästi maitses see PLO100/200 shotte võttes.
                        Nädala alguses tegin kõikdest tubadest cashoudi ja hetkel jätsin vaid PSi 30BI PLO25 jaoks. Kui sellega ei suuda doomerist välja tulla, siis saab suvel pokkerist puhata ja sügisel uuesti proovima hakata.

                        Kuna enesekindlus on sitemaks läinud, siis üritan vähemalt ühe käe peale igat sessi stratti postitada - alati jääb võimalus, et ma ei biidigi seda mängu enam ja tagasiside on teretulnud.

                        Eilsest sessist üks huvitav käsi ka:

                        Vastane peetri andmetel -10BB. Käsi oli mängitud ca 100 temaga koos, erilisi reade pole.
                        Kas Hero callib, foldib või raiseb?

                        $0.10/$0.25 Ante $0.05 Pot Limit Omaha Hi
                        PokerStars
                        5 Players
                        Hand Conversion Powered by weaktight.com

                        Stacks:
                        UTG ($78.19)
                        Hero (CO) ($64.10)
                        BTN ($87.65)
                        SB ($80.26)
                        BB ($67.62)

                        Pre-Flop: ($0.60, 5 players) Hero is CO Q J 7 9
                        UTG calls $0.25, Hero raises to $1.35, 1 fold, SB calls $1.25, 1 fold, UTG calls $1.10

                        Flop: 3 6 Q ($4.55, 3 players)
                        SB checks, UTG checks, Hero bets $3.25, SB calls $3.25, UTG folds

                        Turn: 9 ($11.05, 2 players)
                        SB bets $7.25, Hero calls $7.25

                        River: 5 ($25.55, 2 players)
                        SB bets $9, Hero???

                        Comment

                        • tolmuahv
                          Klubi Liige
                          • Feb 2009
                          • 2502

                          #72
                          Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                          Kas see pole obvious?
                          Fold - Mis käe peale sa villaini paned, et foldid? madal wrap (turnis sai äkki fd lisaks), mis riverdas rea? 33, 66? Kui suur osa see tema rangest on?
                          Raise - Mis parema käe ta peaks maha panema või sitemaga callima? Kui tal made hand on, siis võib siin veel su raise vastu shoveda ja oled kaotanud nii infot (a la note "turn leadout 80% /w fd wrap") kui rohkem raha. For value sa siin ei raise, for bluff ka mitte
                          Call - Sul on top2 käes, enamik drawsid missis, obv choice imo.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #73
                            Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                            Eks ta ole suht obvious jah - ei foldi seal never ja call optimaalne lahendus. Ma jäin ise korra vastase riveri betsizingu peale mõtlema ja suutsin endal seal juhtme korralikult kinni sulatada. Tagantjärgi vaadates tegin oma elu mõtetult raskeks.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #74
                              Re: PLO25/50 I don`t know about you, but I was dealt 4 cards

                              Update: -41BI alla maagilise joone.

                              Mati Kaaluga käivad hetkel tõsised läbirääkimised ahvi rentimiseks, kes edaspidi viitsiks minu asemel nuppe vajutada. Live game pidi crushima, nii et lootust on.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                              [YOUTUBE]dg7K-5BHnGY&NR=1[/YOUTUBE]

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #75
                                Re: PLO25/50 I don`t know about you, but I was dealt 4 cards

                                officially retired

                                Comment

                                Working...