PLO 25 - There's no range in here

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • kuco
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 1910

    #46
    Re: godspeed õpib PLO 6maxi

    Vabalt.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #47
      Re: godspeed õpib PLO 6maxi

      Üks jookseb kõvasti alla EV ja teine kõvasti üle EV. :)

      Motivatsiooniga probleeme ei ole, ajaga on natuke kehvasti. Muud asjad vajavad tegemist.

      PS: Üürnik kolis korterist hiljuti välja, seega on Kadriorus pakkuda 2 toaline korter, kui keegi elamispinda otsib.

      Comment

      • EGERT
        Vana Tegija
        • Mar 2009
        • 1042

        #48
        Re: godspeed õpib PLO 6maxi

        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
        Üks jookseb kõvasti alla EV ja teine kõvasti üle EV. :)

        Motivatsiooniga probleeme ei ole, ajaga on natuke kehvasti. Muud asjad vajavad tegemist.

        PS: Üürnik kolis korterist hiljuti välja, seega on Kadriorus pakkuda 2 toaline korter, kui keegi elamispinda otsib.
        Olen huvitatud, palun PM

        Comment

        • Godspeed_EJ
          Klubi Liige
          • Nov 2009
          • 3049

          #49
          Re: godspeed õpib PLO 6maxi

          Täna sai siis teine sess tehtud ilma statse vaatamata. Vara veel järeldusi teha, aga tundub, et liigne statistika jälgimine muutis mu mängu robotlikuks ja sellest tulenevalt ei suutnud enam loogilisi otsuseid teha. Hetkel võib rahul olla ja jätkan sama rada pidi.

          Egerti ja Kuco moti teemasse ka natuke

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



          Kitarrilt pühkisin ka tolmu maha, panin uued keeled ja hakkasin vaikselt jälle tinistama.
          SOADi repertuaari plaanis õppima hakata. Esmalt siis selline lugu:

          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #50
            Re: godspeed õpib PLO 6maxi

            impossible is nothing

            [YOUTUBE]DrlmLvPFdg8[/YOUTUBE]

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #51
              Re: godspeed õpib PLO 6maxi

              4.3k kätt täna. Okse raisk

              Kellel on mu nr ja ma pole kella 10ks siia postitust teinud võivad helistada.

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #52
                Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                4,3k kätt on minu jaoks ebareaalselt palju. Üle 1,5k ei suuda päevas mängida ilma, et kvaliteet langema hakkaks.

                Comment

                • kuco
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1910

                  #53
                  Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                  Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                  4,3k kätt on minu jaoks ebareaalselt palju. Üle 1,5k ei suuda päevas mängida ilma, et kvaliteet langema hakkaks.
                  Kvaliteet langes ja veel kuidas
                  Liiga passivne ja liiga loose olin.

                  Kell 10 diil on läbi :)

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #54
                    Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                    Note to myself - PLO25 pole limiit, kus blokkereid kasutada!

                    Täna kaks eri episoodi regularide vastu, kus riveril tegin c/r, hoides nut flush blokkerit, mõlemad korrad calliti tuimalt maha J-high ja Q-high.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #55
                      Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                      Eile sai Raplas live mängimas käidud. Lubatud 30 asemel tuli meid kokku 14. Sain AJ5r boardil nupud sisse AJga vastas AQ, turn K, river K ja out olingi. Vähemalt sai õlut juua rahus. Järgmine neljapäev pidi uus üritus olema, nii et Raplakad vedage end GoBowlingusse.


                      Viimased reeded/laupäevad on eranditult olnud miinuses, täna öösel peaks selle olukorra ümber mängima.

                      Comment

                      • noname
                        Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                        • Oct 2009
                        • 2366

                        #56
                        Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                        Eile sai Raplas live mängimas käidud. Lubatud 30 asemel tuli meid kokku 14. Sain AJ5r boardil nupud sisse AJga vastas AQ, turn K, river K ja out olingi. Vähemalt sai õlut juua rahus. Järgmine neljapäev pidi uus üritus olema, nii et Raplakad vedage end GoBowlingusse.


                        Viimased reeded/laupäevad on eranditult olnud miinuses, täna öösel peaks selle olukorra ümber mängima.
                        hmm...
                        peaks ka sinna kohale "roomama"
                        Ma ise Kehtnast!

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #57
                          Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                          Kuldsed lauad, aga üldse pole viitsimust täna mängida.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          I know ur bet sizing

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #58
                            Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                            Tegin 1k kätt veel - profit sama, winrate langes. Suutsin paar lolli muuvi teha, aga profit on profit, nii et võib päevaga rahul olla.

                            Tänase päeva tegi meeldivaks asjaolu, et mõlemad, Arsenal ja Chelsea, komistasid ja jäid punktidest ilma. ManU väljavaated natuke paremad jälle.

                            Öösel siis UFC119. Huvitavaim vastasseis arvatavasti Antonio Rogerio Nogueira vs Ryan Bader, kus poks/bjj vs maadlus.
                            Vanakooli meestest saab näha Mark Hunti ja CroCopi. Päris aasta sündmus kindlasti pole, aga vaadatav.

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #59
                              Re: godspeed õpib PLO 6maxi



                              Triobet - kui ma spordiennustuse kontole tahan ligi pääseda, siis saan salvestada oma kasutaja/passwordi ja ID koodist piisab esimese numbri sisestusest.

                              Kui pokkeriklienti tahan sisse logida, siis pean kõik andmed ükshaaval sisse trükkima. Tüütu.

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #60
                                Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                                Tänane saak - kaks straight flushi, quads ja royal. Meeldis

                                Graafik hakkab ka normaalseks tagasi muutuma ja -20BI lowpointist olen kohe-kohe BE peal tagasi. Täpsemad kokkuvõtted üritan neljapäeval-reedel teha. Unelmate algus pole just olnud, aga midagi kohutavat õnneks pole.
                                Positiivne on see, et sügise saabudes on doonorite arv laudades kasvanud märgatavalt.

                                Comment

                                Working...