Re: godspeed õpib PLO 6maxi
Run on vägev, viimased päevad -15BI. Flippamise skill on all time low.
Coolereid on jooksnud palju sisse. Ise olen suutnud paar ebaõnnestunud blokkeriga bluffi teha, mis on külmalt maha callitud - tulevikuks note, et NL25 on 9high flush piisav maha callimiseks, ka regularidel.
Üks huvitav käsi ka.
Turnis üritasin bluffi induceda, aga riveri raise peale olin whaaaat?
Run on vägev, viimased päevad -15BI. Flippamise skill on all time low.
Coolereid on jooksnud palju sisse. Ise olen suutnud paar ebaõnnestunud blokkeriga bluffi teha, mis on külmalt maha callitud - tulevikuks note, et NL25 on 9high flush piisav maha callimiseks, ka regularidel.
Üks huvitav käsi ka.
Turnis üritasin bluffi induceda, aga riveri raise peale olin whaaaat?
(Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
A
2
6 
5 
Comment