PLO 25 - There's no range in here

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Godspeed_EJ
    Klubi Liige
    • Nov 2009
    • 3049

    #31
    Re: godspeed õpib PLO 6maxi

    Run on vägev, viimased päevad -15BI. Flippamise skill on all time low.

    Coolereid on jooksnud palju sisse. Ise olen suutnud paar ebaõnnestunud blokkeriga bluffi teha, mis on külmalt maha callitud - tulevikuks note, et NL25 on 9high flush piisav maha callimiseks, ka regularidel.

    Üks huvitav käsi ka.
    Turnis üritasin bluffi induceda, aga riveri raise peale olin whaaaat?

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #32
      Re: godspeed õpib PLO 6maxi

      Mängida pole eriti aega olnud, kuna tööd hetkel palju.
      Madalaim auk kuhu suutsin ronida oli -20BI ja sealt olen nüüd vaikselt hakanud üles ronima. Paar huvitavat kätt ka olnud, aga ei suutnud hetkel üles leida.

      Täna oli esimene päev, kus ainult üks flopist AI mindud käsi ei pidanud riverini vastu, ülejäänud tulid koju - loodame, et sitt run on nüüd möödas ja suudab kuu lõpuks end kasumisse ka grindida, kui aega jagub. Sessi lõpus suutsin paar lolli otsust ka teha, aga õnneks palju ei hävinud.

      tänane sess:
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      motivatsiooni-boost

      [YOUTUBE]KoIhxtw4vx8[/YOUTUBE]

      Comment

      • Godspeed_EJ
        Klubi Liige
        • Nov 2009
        • 3049

        #33
        Re: godspeed õpib PLO 6maxi

        Kuna peo plaane täna pole, siis saab üle pika-pika aja reede öösel sessi teha.

        kena reede, kena reede

        [YOUTUBE]omYdLOl6LPc&feature=related
        [/YOUTUBE]

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #34
          Re: godspeed õpib PLO 6maxi

          Viska siis sessi tulemused ka üles. Ma laupäeva hommikul grindin ja enne seda oleks moti vaja...

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #35
            Re: godspeed õpib PLO 6maxi

            -4BI, käisin ka -8BI peal.

            motivatsiooni treenerit minust ei saa.

            Comment

            • kuco
              Pokkerihai
              • Oct 2008
              • 1910

              #36
              Re: godspeed õpib PLO 6maxi

              luckbox töötas haigelt ... 6BI plussi
              Oli vaja vppsid teha ... tõmbasin lõpus 24 lauda lahti aga läks haigeks kätte

              Comment

              • Godspeed_EJ
                Klubi Liige
                • Nov 2009
                • 3049

                #37
                Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                Algselt postitas kuco Vaata postitust
                luckbox töötas haigelt ... 6BI plussi
                Oli vaja vppsid teha ... tõmbasin lõpus 24 lauda lahti aga läks haigeks kätte
                24lauda mis limiidis?

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #38
                  Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                  Päevane sess läks õnneks paremini - raha ikka jagatakse, kui käed peavad.

                  Nüüd kerge naps ja õhtul Von Krahlis Bashmendi 12 Bday

                  [YOUTUBE]n8J6CEqqoQ4[/YOUTUBE]

                  Comment

                  • kuco
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1910

                    #39
                    Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                    Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
                    24lauda mis limiidis?
                    Starsi PLO10. Mul oli vaja sähmelt 600VPPd teha stellari jaoks. Tahan Starsist jalga lasta ja minna FTPsse mängima.

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #40
                      Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                      kõik tahtsid jaole pääseda

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      7 high flush on nuts

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      out-rivered

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      powerhouse

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      vaatus 1 täistohmaniga

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      vaatus 2 kohe otsa - teine laud, sama tohman

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      ma tean, et sa bluffid

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Tänase päeva kangelane on Berbatov. Kui Rooney ei saa löödud, siis leidub vähemalt asendaja.

                      [YOUTUBE]p22Xzq5RzUc&feature=related[/YOUTUBE]

                      Comment

                      • inward
                        Klubi Liige
                        • Sep 2009
                        • 6275

                        #41
                        Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                        Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust

                        Tänase päeva kangelane on Berbatov. Kui Rooney ei saa löödud, siis leidub vähemalt asendaja.
                        Jah, minu hääl on tänaseks ära karjutud igatahes....

                        Comment

                        • Godspeed_EJ
                          Klubi Liige
                          • Nov 2009
                          • 3049

                          #42
                          Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                          Tänane sess möödus ilma PT3-ta, kuna käivitamisel lihtsalt hangus ja kõik. Kuna notede tegemine on saanud PLOd mängides uueks hobiks, siis ausalt öeldes oli isegi kergem mängida ilma HUD-ita. Korralik note annab solid eelise ja mäng oli märgatavalt parem kui pidevalt statse vaadates. Järgmised paar sessi proovin jätkata ilma HUDita.

                          7high FD on jätkuvalt nuts.

                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          [YOUTUBE]iWOyfLBYtuU&ob=av2e[/YOUTUBE]

                          Nüüd läheb sushi tegemiseks.

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #43
                            Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                            tal oli ju set + FD

                            Comment

                            • Godspeed_EJ
                              Klubi Liige
                              • Nov 2009
                              • 3049

                              #44
                              Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                              Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                              tal oli ju set + FD
                              indeed. ei pannud tähele

                              Comment

                              • EGERT
                                Vana Tegija
                                • Mar 2009
                                • 1042

                                #45
                                Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                                how 'bout a motivation boost :D

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...