PLO 25 - There's no range in here

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • ingu
    Bännitud
    • Jan 2010
    • 1283

    #16
    Re: godspeed õpib PLO 6maxi

    Ma tahaks huvipärast Su mängu mikoguga kunagi jälgida, kas oleksid nõus ?

    Comment

    • Godspeed_EJ
      Klubi Liige
      • Nov 2009
      • 3049

      #17
      Re: godspeed õpib PLO 6maxi

      Algselt postitas ingu Vaata postitust
      Ma tahaks huvipärast Su mängu mikoguga kunagi jälgida, kas oleksid nõus ?
      Ma arvan, et sul ei ole minult midagi õppida hetkel. Kui NL25te hakkan biitima, siis võib mõelda. Hetkel on siin foorumis palju parema skilliga PLO mängijaid.

      Anyways, teine sess ka läbi ja päev +2BI. Rake maksin umbes 4BI jagu

      Kas selline liin AAKx handiga on profitable preflop, kui vastase kohta teada, et 3betib CO ja BTN pealt lightilt Või oleks kohe pidanud 3beti panema?

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • qbj0hn
        Auk on auk. FAKT!
        • Nov 2008
        • 7091

        #18
        Re: godspeed õpib PLO 6maxi

        Minu närvid kahjuks sellele mängule vastu ei pea,aga GL!:)

        Comment

        • kuco
          Pokkerihai
          • Oct 2008
          • 1910

          #19
          Re: godspeed õpib PLO 6maxi

          Algselt postitas Godspeed_EJ Vaata postitust
          Kas selline liin AAKx handiga on profitable preflop, kui vastase kohta teada, et 3betib CO ja BTN pealt lightilt Või oleks kohe pidanud 3beti panema?
          Mina ei näe probleemi... Tundub nagu perfect play

          Comment

          • Godspeed_EJ
            Klubi Liige
            • Nov 2009
            • 3049

            #20
            Re: godspeed õpib PLO 6maxi

            Septembrist tuleb esimene kuu ainult PLOd mängides, selleks ka mõned eesmärgid.

            *25k kätt mängida.
            *2BB/100le.
            *Ei mängi üle 2h sesse.
            *Max 6 lauda.
            *Peale igat sessi käte analüüs.
            *2+2 käsi postitama hakata.
            *Paar õppevideot vaadata.



            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

            Comment

            • Godspeed_EJ
              Klubi Liige
              • Nov 2009
              • 3049

              #21
              Re: godspeed õpib PLO 6maxi

              Flippamisskill 0.



              Nice flop sir.

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Riverisse ikka hitib

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              Ei taha tulla

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


              One time

              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • tolmuahv
                Klubi Liige
                • Feb 2009
                • 2502

                #22
                Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                Ma ise olen ka natuke PLO25 toksinud viimastel päevadel. Variatsioon on ikka mõnus: 6k käe peale -12BI võrreldes EV-ga. Mindseti treenimiseks hea.

                Küsimus ka AA/KK mängimise kohta: Kui oled täieliku agronoomi vastu OOP ja AA/KK antakse kätte. Kas 3-betid OOP kui isegi siis saad max 25% stackist pf sisse? Kui flop on ilma drawdeta täielik miss, kas leadid poti välja ja lähed broke ikkagi? Eriti probleemne, et kohe kui nõrkust näitad, siis vastane võtab poti jõuga ära. Selliseid tonte on palju ja minu kindlalt kõige suurem leak on sellistele AA-ga stacki donatemine.

                Comment

                • Godspeed_EJ
                  Klubi Liige
                  • Nov 2009
                  • 3049

                  #23
                  Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                  Algselt postitas tolmuahv Vaata postitust
                  Küsimus ka AA/KK mängimise kohta: Kui oled täieliku agronoomi vastu OOP ja AA/KK antakse kätte. Kas 3-betid OOP kui isegi siis saad max 25% stackist pf sisse? Kui flop on ilma drawdeta täielik miss, kas leadid poti välja ja lähed broke ikkagi? Eriti probleemne, et kohe kui nõrkust näitad, siis vastane võtab poti jõuga ära. Selliseid tonte on palju ja minu kindlalt kõige suurem leak on sellistele AA-ga stacki donatemine.
                  See oleneb täiesti AA/KK käest, flopist ja agrost.

                  Enamus juhtudel siiski 3bet OOP AA/KK marginaalse käega ei proovi.

                  Juhtudel kui 3bet OOP, siis kuivadel floppidel leadin ise välja ja vajadusel lähen broke agronoomi vastu. Kui madal draw board on siis c/f, sest enamus 3bette callitakse maha väiksemate rundownidega ja see hitib vastase range korralikult.

                  Ma mängin hetkel 4-5 lauda korraga, mis annab aega iga kätt korralikult läbi mõelda ja olukordadega kohaneda. Imo on põhiline vastaste kohta koguda võimalikult palju notesi ja selle alusel neid abuseda. PLO25 mängijad ei mõtle/kohane eriti. Paljud agrod reedavad betsizinguga oma käe ja sellest lähtuvalt on edasi kerge mängida ka OOP.

                  Comment

                  • Godspeed_EJ
                    Klubi Liige
                    • Nov 2009
                    • 3049

                    #24
                    Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                    Siin üks AAxx käsi OOP mängitud. Kuna villain floppi IP ei raisenud, siis otsustasin iga kaardi puhul broke minna.
                    Guess there's always some fold equity.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Olen oma oddsidega äärmiselt rahul.
                    Villain Soome maniakk, kes liiga tihti üritab metat teha @25

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Ma olen nii nõrk, abuse me.
                    Villani kohta read olemas.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    Mitte ühtegi potit?
                    What would have been the biggest pot @25.

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                    Polegi nagu eriti mänginud täna, aga -6BI on reaalsus. Mindset õnneks solid ja öösel plaanis kerge bumhunt teha.

                    Atmosphere@tables

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #25
                      Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                      Kuldsed lauad, aga variatsioon tapab. Enamus käsi täna 89/45/20 stiili laskvate agromaanidega. Lõpuks hakkas juba pea valutama villaste metast.

                      87/35 flopi check raise 50%
                      Mõnusalt diip ka, aga ei suutnud foldida.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      3betting maniakk, flopist ei loobu praktiliselt kunagi.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Järgmine agro. Hittis igast asendist. Sessi lõpuks oli 1000BB deep.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                      Rollercoaster.

                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                      Selleks nädalaks pokkerist aitab. Uue maailma festarile ja õhtul United Unblocki 1Bday.

                      [YOUTUBE]KrSPw1wNFJU[/YOUTUBE]


                      PS: Esivanemad teavitasid, et hakkavad vanaema raamatukogu likvideerima - ca 2500-3000 teost. Kui kellelgi on mõni raamatu soov, mida antikvariaadist pole suutnud leida, siis võib märku anda.

                      Comment

                      • nikitheone
                        Mr. Puujalg
                        • Aug 2009
                        • 6446

                        #26
                        Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                        mismõttes likvideerima? ära viskama ?:/
                        &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                        Comment

                        • Dogers
                          Pokkerihai
                          • Dec 2008
                          • 2500

                          #27
                          Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                          sain siit idee tommy angelot vaadata, suur tänu :)

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #28
                            Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            mismõttes likvideerima? ära viskama ?:/
                            Päris ära ei visata. Antakse ära.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #29
                              Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                              awesome, kus pesitsed? tuleks hea meelega vaatama
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Godspeed_EJ
                                Klubi Liige
                                • Nov 2009
                                • 3049

                                #30
                                Re: godspeed õpib PLO 6maxi

                                Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                                awesome, kus pesitsed? tuleks hea meelega vaatama
                                Raamatud on maakodus, vanemate juures. Seega kohapeal uurimine pole eriti reaalne. Kui vähegi aega leian, siis üritan ise järgmine nädal seal korra ära käia.

                                Comment

                                Working...