Micro fr cash at Mõms poker-hut

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lypsja
    FPP Pro
    • Oct 2008
    • 270

    #136
    Re: Mõmmi pokkerikoobas

    mul HEM-i HUD näitab ühe hydrovaala Fold to Steal'ile numbrit -50 :)))

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #137
      Re: Mõmmi pokkerikoobas

      Esimesed 10k kätt tehtud.


      Uploaded with ImageShack.us

      Viimased 1500 neist viimane sessioon.

      Comment

      • soouni
        Grinder
        • Jul 2010
        • 771

        #138
        Re: Mõmmi pokkerikoobas

        Igav on ja näppisin hemmi, kogu käte arv 11k mille ajal need olnud siin
        AA on olnud iga 174 käe peale ehk 63x ning olen 3.44 daala plussis nendega
        KK on 69x ehk iga 154 käe tagant ning olen 7.50 daala plussis nendega.
        QQ on 70x ehk iga 157 käe tagant. ja olen -2 daala miinust.
        JJ on 62x ehk iga 177 käe tagant. ja olen 13 daala plussis.
        TT on 59x ehk iga 186 käe tagant ja olen -0.07 daala miinust.
        AK on 185x ehk iga 59 käe tagant ja olen 22 daala plussis.

        väga igav oli, enam pole

        Comment

        • soouni
          Grinder
          • Jul 2010
          • 771

          #139
          Re: Mõmmi pokkerikoobas

          announcement to make

          olen jõudnud tagasi plus poolele steigiga. (ei sõna ära)



          Uploaded with ImageShack.us

          and i especially love those kind of moves


          Full Tilt Poker $5.00 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 1047608
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          CO: $5.34
          BTN: $10.01
          SB: $1.95
          BB: $4.30
          UTG: $1.05
          Hero (UTG+1): $10.76
          UTG+2: $1.56
          MP1: $1.75
          MP2: $0.75

          Pre Flop: ($0.07) Hero is UTG+1 with A A
          1 fold, Hero raises to $0.20, 4 folds, BTN calls $0.20, 1 fold, BB raises to $0.60, Hero raises to $1.50, BTN calls $1.30, BB calls $0.90

          Flop: ($4.52) 6 K A (3 players)
          BB checks, Hero checks, BTN bets $4.52, BB calls $2.80 all in, Hero raises to $9.26, BTN folds

          Turn: ($16.36) 5 (2 players - 1 is all in)

          River: ($16.36) 4 (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $16.36
          BB shows 9 9
          Hero shows A A
          Hero wins $3.21
          BB wins $12.06
          (Rake: $1.09)


          woot woot

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #140
            Re: Mõmmi pokkerikoobas

            6 hours 16 tables

            stat


            Uploaded with ImageShack.us

            graph


            mõnus kui selline sess on.

            36 x AA ja 15 rohelist
            22 x KK ja 13 rohelist


            Nii steigist pool kätest sai siis sellega mööda, ja graafik selline.


            Uploaded with ImageShack.us

            mõnus mõnus roll 20bi nl10-t

            Comment

            • soouni
              Grinder
              • Jul 2010
              • 771

              #141
              Re: Mõmmi pokkerikoobas

              mine P U T S I

              päevad pole vennad rsk.

              lihtsalt nii piider.

              tegu pole tildiga.


              täna siis sess 3k kätt ja -23 ja 16 sellest alla ev.

              kõkki 31.6k kätt siis. aind be nuhkimine on noh. lihtsalt liiiga palju sitta mängu vastaste poolelt ajuvabad betid mida ei saa ära callida ja siis lihtsalt mingi väikeste pottidega imevad raha välja.

              Comment

              • Tigrano
                Administraator
                • Oct 2008
                • 7614

                #142
                Re: Mõmmi pokkerikoobas

                Saad kõvasti kogemusi, see kõige olulisem.

                Comment

                • soouni
                  Grinder
                  • Jul 2010
                  • 771

                  #143
                  Re: Mõmmi pokkerikoobas

                  Kallis Full Tilt sa oled hea pokkerituba ja armastan sind. Sinu tarkvara on parim ja mõnusalt palju lolle sõpru on sul. Alati kui ma mängin veedan sinu seltsis aega mul on väga hea olla ja siis tuju veelgi paremaks teeks kui kõik väiksed lollid sõbrad minu juurde saadaksid. Hirmsalt armas oleks see sinust. Ning vahest arvagi kui sul igav on võib klõpsata selle toredale nupule Lucky teeks veelgi rõõmsamaks meie armsa koos veedetud aja.

                  Tilt Full Tilt sa oled hea söber!

                  Comment

                  • k2snakalle
                    Pokkerihai
                    • Dec 2008
                    • 2545

                    #144
                    Re: Mõmmi pokkerikoobas

                    Algselt postitas soouni Vaata postitust
                    Kallis Full Tilt sa oled hea pokkerituba ja armastan sind. Sinu tarkvara on parim ja mõnusalt palju lolle sõpru on sul. Alati kui ma mängin veedan sinu seltsis aega mul on väga hea olla ja siis tuju veelgi paremaks teeks kui kõik väiksed lollid sõbrad minu juurde saadaksid. Hirmsalt armas oleks see sinust. Ning vahest arvagi kui sul igav on võib klõpsata selle toredale nupule Lucky teeks veelgi rõõmsamaks meie armsa koos veedetud aja.

                    Tilt Full Tilt sa oled hea söber!
                    good one

                    Comment

                    • soouni
                      Grinder
                      • Jul 2010
                      • 771

                      #145
                      Re: Mõmmi pokkerikoobas

                      Uuh mahe, laksisin eile vähe satikaid ftp-side eest ja kaks tulid täitsa ära. Ehk siis event 23 Omaha hi plo ja siis event 30 omaha plo hu. peab meeldima

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #146
                        Re: Mõmmi pokkerikoobas

                        Palun edaspidi blogida aadressil: http://foorum.pokkeriprod.com/blog.php

                        Kui uus blog tehtud postitada oma blogisse aadress, peale mida panevad moded/adminnid teema lukku.

                        Comment

                        • soouni
                          Grinder
                          • Jul 2010
                          • 771

                          #147
                          Re: Mõmmi pokkerikoobas

                          Aitäh pakkumast aga ei soovi seal blogida ei meeldi see susteem kohe uldse. Nii et minu poolt võib lukku panna.

                          Comment

                          • soouni
                            Grinder
                            • Jul 2010
                            • 771

                            #148
                            Re: Mõmmi pokkerikoobas

                            My poker-hut is open!!! All are welcome!

                            Suured tänud sir Rankale avamise eest ja Eriti Madisele kes alustas streiki.

                            Mu viimane postitus siia oli eelmise aasta detsembrikuus ja selleks hetkeks oli 146 postitust ajast mil liitusin PP-ga millest pooled olid minu kirjutatud. Meeldiv.

                            Ehki mulle eriti blogi süsteem ei istunud ja kopitasin niisama foorumis ringi siis nüüdsest hakkan kõvasti aktiivsemaks kuna päeviku teema on väga huvitav.

                            Olen ma siis pokkeris kaotav donk-fish.
                            My graph:


                            Kes graafiku keelt lugeda oskab see loeb paljugi huvitavat välja ja saavad kohe aru milline mängija ma olen.
                            Olen siis hetkel nl2 fr mängimas Tildis.

                            Miks ma nii palju kaotanud olen? Väga lihtne vastus käed on ÜLE mängitud liiga lightilt callimised mitte uskumine vastaste käte tugevustesse. Sellega seoses olen ka olnud üks raha annetaja laudades.
                            See graafik on seoses Noname steigiga mis ta steikis mind NL5 fullringi mängima kus ka kaotusele pidin alla liikuma ja seda ka tegin.
                            Kõigest on noname täiesti teadlik ning ta on väga super super vana. Aitab alati ning on sõbralik ja mõnus.

                            Ma tänan sind Noname, et sa oled nii kannatlik ja mõistva suhtumisega. RESPEKT sulle!!!

                            Hetkel peale allaliikumist ma pole aga kahjuks palju saanud mängida kuna siiski olen tudeng ja õppetöö on täies mahus. Natuke kurb on aga hetkest kogun uuesti hoogu.

                            Eesmärk on seatud?

                            Ikka ilma selleta on raske ennast motiveerida. Ehk selleks on kuni NL10 FR-is saavutada ''over average'' tase. Võtab küll see aega aga usun, et nüüd saab asja.

                            Ehk siis olen täiesti huvitatud ka sweatidest! PM or note here.

                            Igasugused motivatsiooni BOOSTID on teretulnud. Ning mõnusat pokkerit kõigile.

                            Hetkel sidelõpp!

                            6216

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #149
                              Re: Mõmmi pokkerikoobas

                              mängu sessioon

                              Comment

                              Working...