Micro fr cash at Mõms poker-hut

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • soouni
    Grinder
    • Jul 2010
    • 771

    #91
    Re: Mõmmi pokkerikoobas

    no saladus pole aga sa lihtsalt ei tea teda kohe kindlasti.

    Comment

    • soouni
      Grinder
      • Jul 2010
      • 771

      #92
      Re: Mõmmi pokkerikoobas

      nonii targad pokerlased sooviks teie arvamust, ma ei oska ise mitte midagi öelda.

      vastase statid 9 käe peale 33/22/67 ja aggf 4


      No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

      CO ($26.98)
      Button ($45.44)
      SB ($28.24)
      BB ($39.05)
      Hero (UTG) ($78.13)
      MP ($35.73)

      Preflop: Hero is UTG with A, J
      Hero bets $0.75, 4 folds, BB calls $0.50

      Flop: ($1.60) 8, Q, A (2 players)
      BB checks, Hero bets $1, BB raises $3, Hero calls $2

      Turn: ($7.60) J (2 players)
      BB bets $4.75, Hero calls $4.75

      River: ($17.10) 4 (2 players)
      BB bets $30.55 (All-In), Hero calls $30.55

      Total pot: $78.20

      Results:
      BB had K, 6 (flush, Ace high).
      Hero had A, J (two pair, Aces and Jacks).
      Outcome: BB won $75.20

      rääkige palun kõike mis oskate arvate ja teate.

      ma ei tea miks callisin aga ta riveril ootas nii kaua et time viimase sekundil shoves all-in ja siis nii.

      Palun arvamusi ja juttu aitäh. Peaks suht huvitav olema.

      Ette tänades,
      Martti.
      Last edited by soouni; 05.09.10, 23:51.

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #93
        Re: Mõmmi pokkerikoobas

        Flopis 3bet vastu tähendab juba seda, et oled ilmselt taga, mastitõmme pole ka nuts, kui J asemel ärtu kunn oleks, kütaks insta nuppe, aga sellises olukorras viskaks flopis, hiljemalt turnis maha. Riveri shove on viimane ja kõige selgem märk, et siin käes sa ees ei ole. 6maxi mehed oskavad vb midagi targemat öelda.

        Nüüd vaatasin, et deep stackid ka, no ei lähe siin ükski mees broke ilma nutsita.

        Comment

        • harryahven
          Pokkerihai
          • Dec 2009
          • 1964

          #94
          Re: Mõmmi pokkerikoobas

          kena progress paari nädalaga NL4 to NL25 :)

          Comment

          • soouni
            Grinder
            • Jul 2010
            • 771

            #95
            Re: Mõmmi pokkerikoobas

            aitäh aga ikkagi mis käest. on liiga -ev call?

            Comment

            • inward
              Klubi Liige
              • Sep 2009
              • 6275

              #96
              Re: Mõmmi pokkerikoobas

              Kas see mitte suht easy fold ei peaks flopis olema ? Oleks AKs oleks teine lugu. Aga meil hetkel TP medium kicker ja 2nd best flush draw ning villain reraiseb meie cbetti....

              Comment

              • soouni
                Grinder
                • Jul 2010
                • 771

                #97
                Re: Mõmmi pokkerikoobas

                Jep inward täitsa õigus sul, mängisin halvasti käe, vigadest õpitakse. Aitäh.

                Nüüd parandame mängu veelgi :)

                Ütleme nii, et vigadeks on tugev overvalue hand strenghtist ja vähene mõtlemine vastase käe tugevusest. Ja väheme mõtlemine vastase käest, ehk ma mõtlesin küll selle peale ja arvasingi et tal see aga ilmselt tilt call sest ta ootamine mõtlemine riveril suunitles seda mind tegema.

                Juhtus enam ei juhtu.
                Last edited by soouni; 06.09.10, 00:14.

                Comment

                • inward
                  Klubi Liige
                  • Sep 2009
                  • 6275

                  #98
                  Re: Mõmmi pokkerikoobas

                  Kus lased 6maxi muidu ?

                  Comment

                  • soouni
                    Grinder
                    • Jul 2010
                    • 771

                    #99
                    Re: Mõmmi pokkerikoobas

                    FT

                    Comment

                    • qjet
                      Grinder
                      • Apr 2009
                      • 806

                      #100
                      Re: Mõmmi pokkerikoobas

                      pigem enamus vastajaid on result oriented. ma küll ei foldi postflop seda kätt. vastane on tundmatu ja võib seal ka semibluffida. turn call on ka fine, võid ikka oma kätt improveda. riveris oleks ma callinud kuni mingi 12$, aga mitte overbet shovet.
                      villain samas ei repi midagi erilist siin ka peale nutsi või bluffiks pööratud KQo

                      Comment

                      • soouni
                        Grinder
                        • Jul 2010
                        • 771

                        #101
                        Re: Mõmmi pokkerikoobas

                        Pokerlased küsiks veel teie käest mu muuvi kohta kas on okei jne


                        No-Limit Hold'em, $0.25 BB (6 handed) - Hold'em Manager Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                        SB ($17.80)
                        Hero (BB) ($81.91)
                        UTG ($25)
                        MP ($25.30)
                        CO ($23.54)
                        Button ($19.87)

                        Preflop: Hero is BB with Q, A
                        UTG bets $0.85, 4 folds, Hero raises $2.25, UTG raises $6.40, Hero raises $79.41 (All-In), UTG calls $17.75 (All-In)

                        Flop: ($50.10) K, 9, 10 (2 players, 2 all-in)

                        Turn: ($50.10) 9 (2 players, 2 all-in)

                        River: ($50.10) K (2 players, 2 all-in)

                        Total pot: $50.10

                        Results:
                        Hero had Q, A (flush, Ace high).
                        UTG had J, J (two pair, Kings and Jacks).
                        Outcome: Hero won $104.51


                        Ette tänades,
                        Martti

                        Comment

                        • Cypher0
                          Pokkerihai
                          • Jan 2010
                          • 1512

                          #102
                          Re: Mõmmi pokkerikoobas

                          Kui UTG on vähegi pädev mängija, siis suht mitte kunagi sa seal flipist paremat ei saa, väga tihti oled taga.

                          Comment

                          • Godspeed_EJ
                            Klubi Liige
                            • Nov 2009
                            • 3049

                            #103
                            Re: Mõmmi pokkerikoobas

                            Käe postitamisel on alati abiks villaini statsid. Muidu peab Cypheriga nõustuma.

                            Comment

                            • soouni
                              Grinder
                              • Jul 2010
                              • 771

                              #104
                              Re: Mõmmi pokkerikoobas

                              villian 8/5/11 aggf 0,5 jaa tänud seda mõtlesingi et long term -ev vabalt võib olla

                              Comment

                              • fyte
                                Pokkerihai
                                • Jun 2010
                                • 3378

                                #105
                                Re: Mõmmi pokkerikoobas

                                Kui ta sind juba 4betib, siis biidid ju aint bluffi või tõesti heal juhul flip (JJ nagu praegu). TT ja AJ oleks juba suht kindlalt 4bet range'st väljas kui tegu regulariga.

                                Comment

                                Working...