lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • noname
    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
    • Oct 2009
    • 2366

    #46
    Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

    Mis su 3bet on?

    QQ callida blaindilt pole best play IMO.

    Comment

    • lennuk
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 298

      #47
      Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

      Algselt postitas noname Vaata postitust
      Mis su 3bet on?

      QQ callida blaindilt pole best play IMO.
      see QQ on mul sihuke käsi mida hästi mängida ei oska ,kui 3betin ja tuleb ülekaartidega flop siis ei taha hästi edasi mängida ja lihtsalt callides sama mure. lihtsalt callides kaotan lihtsalt vähem aga see call ei ole mul standard liin.

      RTR freerollilt +85$ ,pocketid vedasid alt 88 ,99 ,TT ,kõik flipid ülekaartide vastu ja ei pidanud ükski. enda kohta mängisin ma arvan head turniiri tegelt.
      280fpp satikalt saadud piletiga tegin ka 1/4 milli aga KK vs ATo ei pidanud.

      Comment

      • fyte
        Pokkerihai
        • Jun 2010
        • 3378

        #48
        Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

        QQga floppad 2/3 ajast overpairi siiski. AKd ka ei 3beti, sest enamus ajast ei hiti flop?

        Selles QQ käes on sellises olukorras ikka c/r parim liin.

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #49
          Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

          QQ-ga ma vist betiks igal tänaval sul selles käes.
          Juhtub.

          Comment

          • lennuk
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 298

            #50
            Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

            ma ei ole jah agressiivne 3bettija ,tight vastaste vastu ma pigem jah callin neid käsi sest nõrgemad nad foldivad mu 3 betile ja oma QQ mängin ma sellisel juhul nende top of their range mis on pm flip või ma isegi olen taga. aga see ei ole standard liin. kui te QQ 3betite siis mis te teete 4beti peale ? shipite FR ka ? natuke olen mänginud ja ega väga alla KK PF nuppe ei panda.
            see QQ käsi jah ,tulemust ma arvan see ei oleks muutnud kuidas seda oleks mänginud. flopi c-raise peale mõtlesin aga kuna villain võttis aega otsuse tegemisel ja sihuke kena bet siis ma arvasin et seal on pigem monster kui standard cbet ja tegi ettevaatlikuks.

            Comment

            • fyte
              Pokkerihai
              • Jun 2010
              • 3378

              #51
              Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

              Kui vastane on nit, siis foldidki 4beti peale ära ja kaotad vähem kui nii, et postflop igal tänaval callid ta beti oma overpairiga.

              Comment

              • lennuk
                FPP Pro
                • Dec 2009
                • 298

                #52
                Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

                tänase sessi suurim miinus positsioon BB -1,5 BI
                käed järgnevad
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                sinna see raha kaobki
                see K5s oleks ehk saanud odavamalt aga ei tea. keegi oleks teistmoodi mänginud ?

                Comment

                • nikitheone
                  Mr. Puujalg
                  • Aug 2009
                  • 6446

                  #53
                  Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

                  lol wat.
                  1 käsi miks pre raised? kui paned, siis pane rohkem - 4xbb + 1 per limp + 1 oop olemise eest.

                  ja 3 käsi - see tuleks pre raiseda nt 4bb peale ja cbet.
                  &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                  Comment

                  • lennuk
                    FPP Pro
                    • Dec 2009
                    • 298

                    #54
                    Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

                    Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                    lol wat.
                    1 käsi miks pre raised? kui paned, siis pane rohkem - 4xbb + 1 per limp + 1 oop olemise eest.

                    ja 3 käsi - see tuleks pre raiseda nt 4bb peale ja cbet.
                    JTo ei ole nii hea et palju raha potti panna ,sinu näite puhul siis 6bb aga piisav kui UTG on ühel laual mängiv 50/10 + mõned imelikud showdownini läinud käed tema poolt.
                    K5s see oli tegelt mul auto check-fold märgitud aga keegi ei tahtnud mängida.

                    Comment

                    • lennuk
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 298

                      #55
                      Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

                      oktoobri esimene sess +1BI
                      siin siis paar foldi ,sest selle kallal pean eelmise kuu põhjal tugevalt tööd tegema ,mis arvate ?
                      vastane tundmatu ,aga kuna pot väike siis peaks info saamiseks riveril callima ?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      mida ta siin peale A betib ?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      flopil c-raisen sest turnis-riveris palju kaarte mida ma näha ei taha ja olen rahul kui saan poti kohe maha võtta.
                      turnis tal tõenäoliselt 9x ,vb mõni ülepaar ,FD väga ei usu ??? huvitav miks ta 9ga flopil otsa ei pannud ?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • lennuk
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 298

                        #56
                        Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

                        inimene oma vigadest ei õpi
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • inward
                          Klubi Liige
                          • Sep 2009
                          • 6275

                          #57
                          Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

                          1.käsi. Kui ta turnis sinu beti minraiseb, siis ma ajaks kindlasti sisse. Järelikult tahab mängida stackida peale.....

                          2. Käsi. Turn on hea koht 2barreliks, aga raise saades on kindel fold!!!

                          Comment

                          • lennuk
                            FPP Pro
                            • Dec 2009
                            • 298

                            #58
                            Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

                            jube kus tüüpidel oddse callimiseks ,KK call oli sellepärast et BB oli aktiivne min3bettija igast positsioonist aga tegutses hoopis SB.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            nii ,AA 3bet pot ja OOP ,sihuke huvitav turn et kohe ei teadnudki mis oleks õigem ,teie liigutus turnis ?
                            villain siis tundmatu kuna sel hetkel hudi ja reade ei olnud ,suht sessi algus kah.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            Comment

                            • lennuk
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 298

                              #59
                              Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

                              just lõpetasin ,huvitav graafik ,non showdown jookseb ilusti allamäge aga mis teha ,ühelegi regide poolt tehtud raisedele vastata ei saanud sest floppide hittimisega oli probleeme ,paar semibluffi drawdega aga see on ka kõik ,eks teinekord läheb paremini. aga preflop lugesin ilusti paar light-swueeze olukorda ja vahele ei jäänud
                              [IMG] Uploaded with ImageShack.us[/IMG]

                              Comment

                              • lennuk
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 298

                                #60
                                Re: lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

                                täna siis 500kätt fullringis ja -2BI

                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...