lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #31
    Re: lennuk @NL10 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

    tänud

    Comment

    • flipmachine
      Pokkerihai
      • Jul 2009
      • 1857

      #32
      Re: lennuk @NL10 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

      1.käsi

      Mina küll ei tea, kuidas sa enam foldida saad, kui sa muutsid oma käe vastase silmis nii nõrgaks. Kui vastane vähegi mõtlev, siis tõstab ta sind riveris, sest sa repid siin midagi väga weaki.

      Comment

      • lennuk
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 298

        #33
        Re: lennuk @NL10 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

        nüüd siis mängin Absolute Pokeris ,natuke boonust +rakeback ja esimese 2000 käe järel ka softim field.
        ja mängijatele meeldib jubedalt bluffida
        muidugi soft on kehvem ,mängijaid ka vähem aga hetkel ei kurda.
        mõned stiilinäited ka
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        üks HU käsi ka ,min4bet oli misclick (soft raisk)
        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • Relamz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1467

          #34
          Re: lennuk @NL10 6max ,ehk veel lendan madalalt !

          Neid outcome võite näitab kuidagi naljakalt :).

          Comment

          • lennuk
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 298

            #35
            Re: lennuk @NL10 6max ,ehk veel lendan madalalt !

            2p2-s leiab ikka kulda ,teemast "poker thinking"
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
            Last edited by lennuk; 30.08.10, 21:22.

            Comment

            • lennuk
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 298

              #36
              Re: lennuk @NL10 6max ,ehk veel lendan madalalt !

              jube kus AP on shortstackke ,aga nad suht kehvad.PTRst leidsin ka mõned võitvad regid aga mängivad suht nõrgalt ikkagi.

              AA buttonil ,kommentaare paluks.
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              statid ei maksa sittagi
              BB 17/13 AF 3,7 160kätt ,olin 99% kindel et seal QQ+
              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

              Comment

              • onuark
                Pokkerihai
                • Oct 2009
                • 1760

                #37
                Re: lennuk @NL10 6max ,ehk veel lendan madalalt !

                1. käsi - seal küll AAga ei tohiks AINULT CALLIDA, imo peaks alati otsa panema siin, sest sa annad liiga head oddsid UTGle callimiseks, hea et ta ärkas seal oma KUNNIDEGA.
                2. käsi - polegi midagi kommenteerida. KUIDAS SA FOLDID PARIMA KÄE PRE? :D :D

                Comment

                • lennuk
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 298

                  #38
                  Re: lennuk @NL10 6max ,ehk ikka veel donk

                  kõik mis läheb üles ,peab ka alla tulema
                  1800 kätt , -7BI
                  need on ikka rämedad liigutused mis ma laudades teen
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • lennuk
                    FPP Pro
                    • Dec 2009
                    • 298

                    #39
                    Re: lennuk @NL10 6max ,ehk ikka veel donk

                    kui kuidagi ei saa siis kuidagi ikka saab
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    villani AF 1,5 ,ta ei beti siin 2 tänavat midagi peale Qx ,või siiski?
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                    kergelt tiltis...

                    Comment

                    • Ahangama
                      Klubi Liige
                      • Jul 2009
                      • 615

                      #40
                      Re: lennuk @NL10 6max ,ehk ikka veel donk

                      Ära blufi ja ära slowplay.
                      Kõige rohkem failid drawides! Nõrku drawsi mängid liiga üle, downloadi pokerstove ja vaata käed üle.
                      Pane nuppe siis kui oled kindel, et su käsi on ees..pidevalt taga olles allinnis käies ei saagi plussis olla.

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #41
                        Re: lennuk @NL10 6max ,ehk ikka veel donk

                        210s foldiks pf 1. käes.
                        2. käes samamoodi preflop fold kui just tüübil att to steal põhjas pole.

                        Comment

                        • lennuk
                          FPP Pro
                          • Dec 2009
                          • 298

                          #42
                          Re: lennuk @NL2 6max ,ehk ikka veel räme donk

                          v`?=!"¤¤"#%#=))%?!

                          [IMG][/IMG]

                          esmaspäevast siis starsi nl2

                          Comment

                          • lennuk
                            FPP Pro
                            • Dec 2009
                            • 298

                            #43
                            Re: lennuk @NL10 6max ,ehk ikka veel donk

                            september on toredas miinuses ,aga hetkel vist enda kehvale mängule piir peale saadud ,kuna BR veel tänu boonustele kannatab siis väiksema variatsooni huvides mängin NL10t FR ,6max aga NL5 ,proovin natuke miinust kahandada ja siis jällegi täielikult 6maxi mängida.

                            miks keegi FR alla AA enam PF ei stacki ??? nitid raisk

                            paar kätt ka siis FRst ,kaardijooksu üle ei saa kurta
                            flopil vist midagi muud meil teha ei ole kui panna villain AI ,kuigi teme calling range on seal üsna lai ,siis pot piisavalt suur ja meil ikkagi ülekaardid
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            üliweak cbet ,foldida ei tahtnud aga kuna nitine vend siis kartsin monsterit ja seega call. turnis checkisin samal põhjusel järgi
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            turni checkisin järgi et saada tema käest mingi bet riveril.
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            minbet ja siis min4bet ? ,sry aga ma ei uskunud sind
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                            see minraise flopil oli sellepärast et cbet tundus weak ,kui callis siis olin suht lõpetanud käega sest statid olid nitised aga vot seda riverit
                            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                            [YOUTUBE]oJ_jDNXN8U4[/YOUTUBE]

                            Comment

                            • lennuk
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 298

                              #44
                              Re: lennuk @NL10 6max ,ehk ikka veel donk

                              6max see kuu on epic fail ,ei biidi lihtsalt ,jube suur leak on suurte pottide mängimine ,kus konstantselt 2nd nuts ei ole hea ja ise ka vist ikka liiga station veel.
                              natuke õnneks toidab FR aga võiks paremini.
                              Jube huvitav on see ,et kui minu vastu betitakse monsteritega 1/6 potist siis minu drawd ei toida aga minu pot size bette callides nende drawsid küll toidab.
                              viimase 4k käega näitavad miinust mul AA ,AKo ,KQo ,KQs ja AJs. Aga suurimad kaotatud potid on kõik coolerid nii ,et enda mäng enam-vähem ok.


                              PS. ma ei saa aru kuidas need 7/5 poisid endale kasumit toodavad ?

                              Comment

                              • lennuk
                                FPP Pro
                                • Dec 2009
                                • 298

                                #45
                                Re: lennuk @NL10 6max ,ehk ikka veel donk

                                paar kätt ka siis ,flopil mõtles kaua kui cbettis aga arvan et ühe bulleti peale siin foldida on nõrk ,turn oli minu jaoks c-fold aga chekkis järgi river siis sihuke
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                selle kohta tahaks kommentaare ,räme overbet ,minu jaoks tundub ainuke käik kas AI või siis tõesti fold ,mida ma ka tegin kuna potis minu raha väga vähe ,bottomset kah et ei kujuta ette millest me ees oleme va AA millest üks on risti
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                                turnil pigem foldida ? riveris me ju suht peame callima?
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...