lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • qjet
    Grinder
    • Apr 2009
    • 806

    #16
    Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

    c/f river teine käsi. halvemaid käsi seal eriti ei ole peale A high, mis sind kinni maksab. ülejäänud pp'd ja Qx beadib sind. ma raiseks juba postflop, sest Qx läheb siin anyways bustosse ja fd käest saaksid ka veel valuet.

    Comment

    • lennuk
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 298

      #17
      Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

      Algselt postitas qjet Vaata postitust
      c/f river teine käsi. halvemaid käsi seal eriti ei ole peale A high, mis sind kinni maksab. ülejäänud pp'd ja Qx beadib sind. ma raiseks juba postflop, sest Qx läheb siin anyways bustosse ja fd käest saaksid ka veel valuet.
      flopil ju peale mind veel BB tegutseda ja kuna mul ikka suht monster siis tahaks võimalikult palju vastaseid potis hoida ,aga jah see riveri call...

      täna siis 3BI miinust nl10s ja seda just eurolaudades .
      kas eurolaudades tuleb mingit erilist stiili kasutada ,sest vaatasin trackerist ,et mul eurolauad ikka rämedalt toodavad miinust ,samas dollarites ilus pluss.

      õhtu peasüüdlane(eurolaud) ,villaini statid 90/20 kuskil 100 käe peale ,üks esimestest kätest lauas minu AKo vs A7s PFAI talle ,see min3-4-5bettimine oli lauas standard liigutus ja nägin teda Q8s ,KTo jne riveril peale Pf raisemist ette näitamas ,see et see limp-reraise ei mängi tema puhul rolli ,fish is fish.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      lähen nüüd seisan natuke nurgas ja mõtlen miks mul oli vaja sellist liigutust 200BB deep teha
      tule kasvõi taevas appi...
      ja tra kus see A-siis on kui teda vaja on raisk...

      Comment

      • lennuk
        FPP Pro
        • Dec 2009
        • 298

        #18
        Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

        nonii ,täna siis veel -3BI nl10s ja tagasi NL5te ,oujeeeee....
        ju siis vist ikka ei oska. lähinädalatel ilmselt asjalikke poste ei tule ,nl10s oli mott kõva et mängida aga tuju hetkel kadunud et üldse mängida.
        graafik ei ole iseenesest kõige hullem aga lõpp on hapu...

        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

        Comment

        • raunsz
          Vana Tegija
          • Jan 2010
          • 1492

          #19
          Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

          Jama jh! FR ei sobi sulle NL10s?

          Muidu graafikuid saab palju lihtsamalt teistmoodi ka pildiks teha (juhul kui ei tea), vaatan et praegu oled Prnt Scrn vajutanud.
          Vajuta seal Export ja edasi on lihtne.
          GL1

          Comment

          • lennuk
            FPP Pro
            • Dec 2009
            • 298

            #20
            Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

            no nii ei saa ju rallit sõita...
            sama laud ,sama villain mõlemas käes...mingi 70/10 60käe peale
            1. käe riveri bet ka halb moove
            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            aga üldiselt asi edeneb ja varsti jälle NL10ne laudades !
            Last edited by lennuk; 10.08.10, 23:47.

            Comment

            • k2snakalle
              Pokkerihai
              • Dec 2008
              • 2545

              #21
              Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

              esimese käe riveri bet ei ole kuidagi nüüd halb move

              Comment

              • lennuk
                FPP Pro
                • Dec 2009
                • 298

                #22
                Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                well ma mõtlesin chekkida et millega ta ikka nii väga 2tänavat callib aga siis ikka leidsin seal piisavalt käsi olevat mis ikka callivad ,aga liigagi tihti saabub neile see draw või mingid imelikud 2paari. samas Ac oli meie käes
                check-call ehk parem variant ? anname neile võimaluse bluffida meid kah ? ent samas paljud mängijad on passiivsed ja jätta neile see riveri bet ei ole ehk ka hea, kui tahaks oma AA valuet saada ?
                keeruline on see mäng...

                väheke biiti kah
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • lennuk
                  FPP Pro
                  • Dec 2009
                  • 298

                  #23
                  Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                  tänane sess siis "kes kannatab see lõpuks võidab"
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  esimene kukkumine set vs set ,teine mul ülepaar villanil TPTK ja paarist sai set, ja vahepeal 2 flippi SS vastu mis ei tulnud ära.

                  kas oleks flopil pidanud suure raise sisse lükkama ? enda variant enam üldse ei meeldi.
                  või kuidas üldse ülepaariga MW potis ja väga wet boardidel mängida ? IP ja OOP ?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  kuda siin käes valuet saada ?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  taolistes kohtades standard nupud sisse saada ?
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  ja meistriteos ka eelmisest sessist
                  vahel kohe kuidagi ei mõista ,mida seal mõeldi.
                  SB muidu solid 15/15 umbes 80 kätt
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • nalg
                    Õpihimuline Mängur
                    • Feb 2010
                    • 489

                    #24
                    Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                    miks sa seal kuningatega flopis callisid, täis lollus, paneks kindlasti otsa

                    Comment

                    • lennuk
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 298

                      #25
                      Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                      Algselt postitas nalg Vaata postitust
                      miks sa seal kuningatega flopis callisid, täis lollus, paneks kindlasti otsa
                      nõustun aga tol hetkel vist ei tulnud midagi muud pähe ,ja samas kui raisen nt 3 peale ja kui villain shoveb siis ma kahtlen kas mu KK on seal hea ja samas peale mind veel üks villain tegutsemas. minu call annab talle omakorda kenad oddsid kaasa callimiseks.
                      kas sihukestel floppidel oleks äkki minraise hea ,et kui shovetakse siis on kaotus minimaalne sest callida kohe üldse ei tahaks. ja kui ta donkbet on täisbluff siis ta foldib ka nagunii.
                      nõme käsi ja flop anyway...
                      offtopic: meil PF KK ehk hea kaardijooks aga taolised flopid kus me ei tunne ennast kuningatega hästi ehk siis tegelikult halb kaardijooks. kumb meil siis ikkagi on-hea või halb jooks ?

                      Comment

                      • lennuk
                        FPP Pro
                        • Dec 2009
                        • 298

                        #26
                        Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                        lihtsalt üks "ahmingetekaperse" käsi
                        600bigblindi pot
                        (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                        Comment

                        • lennuk
                          FPP Pro
                          • Dec 2009
                          • 298

                          #27
                          Re: lennuk @NL10 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                          vaikselt tiksunud nl10s ja kõik on tore.
                          rohkemat hetkel ei olegi
                          mõnda head 6maxi blogi/päevikut ei tea keegi ?
                          ja paar kätt kah..

                          easy fold ?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          keegi ei usu buttonit
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                          fold on nõrk ,callida ei taha ja shippida ka mitte sest squeeze on tugev liigutus villainilt OOP ,mida teha ???
                          milline mäng on korrektne ?
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)



                          edit: kuidas päeviku pealkirja muuta ?
                          Last edited by lennuk; 24.08.10, 18:59.

                          Comment

                          • Rando
                            Õpihimuline Mängur
                            • Jan 2010
                            • 316

                            #28
                            Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                            saada adminile sõnum

                            Comment

                            • Madis_89
                              Grinder
                              • Feb 2009
                              • 841

                              #29
                              Re: lennuk @NL10 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                              Muuda esimest postitust.

                              Comment

                              • taavi
                                Grinder
                                • Oct 2008
                                • 684

                                #30
                                Re: lennuk @NL10 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                                Algselt postitas lennuk Vaata postitust

                                edit: kuidas päeviku pealkirja muuta ?
                                nii..
                                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                                Comment

                                Working...