lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

Collapse
This topic is closed.
X
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • lennuk
    FPP Pro
    • Dec 2009
    • 298

    #1

    lennuk @NL10 6max/FR ,ehk ikka veel donk

    Tervitus siis kõigile
    Arvane et aeg on küps siia ka nüüd oma päevik teha. Miks ? Liiga kaua juba omaette nühkinud ja oleks tore kõrvaltvaatajate käest ehk nõu saada ja oma tegemistel ka silma peal hoida. Pokkeriga tuttav juba ammu aga tõsisem suhe siis eelmise aasta novembrist kui hakkasin asjasse rohkem süvenema.Uhke olen selle üle et kogu mu bankroll on pärit Cardplayer Eestiga saadud Triobeti 50- eeku kupongist.

    November ja detsember siis Triobetis kust tuli kasum ja millega jaanuarist siis FullTilti ja FR mängima ,sain seal ilusti rolliga niikaugele et NL10 shottisin aga kehv mäng uues limiidis ja mõningane kehv jooks NL5s ,siis sai sealt ära tuldud ,natuke puhatud pokkerist ja 6maxi proovima hakatud.

    Hetkel siis Strarsis ja NL5 6max.(turniire pm ei näpi aga parim tulemus u. 1000-eeku ja freerollilt) Päeviku tegemise ajendiks ka see ,et rolliga jõudnud nii kaugele et tahaks augusti alguses hakata NL10 shottima ja hiiteri korral ka sinna jääda. Kuna põhikohaga tööinimene ,mitte eriti osav multitabler(4-8lauda) ja pikemate sesside puhul kipub ka väsimus peale siis volüüm on ka väike. Mingit rohtu selle vastu ?

    Päeviku kolmas põhjus veel ,et siin Pokkeriprodes 6maxi päevikuid eriti ei ole ja arvan et tuleb foorumile kasuks kui on mitmekesisem.
    Kasutan PockerTrackerit ,oman paari pokkerialast raamatut (ka eestlaste teos) ,ja hetkel ka proovikuu DCs kust ka paar videot vaadatud. Kõik eelnev on makstud rahast mis pokkeris võidetud ,ei ole küll palju aga midagi ikka.Sellepärast on ka ka roll väiksem kui võiks olla.
    Alustuseks panengi siia siis statid ja positsioonid ,kuna leian et kuskil on mingi fundamentaalne viga , miks ma muidu nii pikalt micros ikka veel mängin ,et kes midagi häirivat märkab siis kohe tuld !
    tänan tähelepanu eest.

    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    alljärgnevas spoileris kirjutan ,kus mu enda arvates mängus vead on
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
  • ristik
    Grinder
    • May 2010
    • 903

    #2
    Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

    nvm, valesti vaatasin
    Last edited by ristik; 23.07.10, 21:13.

    Comment

    • lennuk
      FPP Pro
      • Dec 2009
      • 298

      #3
      Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

      lisan siis paar kätt ka.
      vastane siis 65/35 ,tundub suht agro aga AF ainult 2,3 ja 3bet 5,1 , flop minu jaoks ok TPTK ,ja read mehe kohta järgnev (bottom paari minbetib ,flopatud käsi check-....) kuna bettis siis nutsi tal ei ole.
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      chatis villain ütles "wanted everyone to see"
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      never get tricky...
      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

      Comment

      • ristik
        Grinder
        • May 2010
        • 903

        #4
        Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

        viimases käes miks turnil ei beti ? kui check-riaise üritasid, siis selline plaan kindlasti läbi ei lähe kui tal mingit nutsi lähedast kätt pole, kuna vastase jaoks on su move ülikahtlane (3betid flopil ja turnilj järsku check). Turnis oleks pannud ligi pott.

        Comment

        • nalg
          Õpihimuline Mängur
          • Feb 2010
          • 489

          #5
          Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

          teda 3betiti flopis ju. flopis oleks võinud veel otsa panna, kuna õhuga ta ei rereisiks sind. turnil reisiks ka kindlasti, ilmselt all in, kuid juhul kui flopis oleks 4beti teinud

          Comment

          • ristik
            Grinder
            • May 2010
            • 903

            #6
            Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

            jah siiski teda 3betiti, aga oluliselt vahet see ei tee. Kui flopil veel raha sisse ei tahtnud panna, siis turnil tuleb vajutada nii palju kui torust tuleb. Ilmselt flopi 4bet oleks parem jah.

            Comment

            • lennuk
              FPP Pro
              • Dec 2009
              • 298

              #7
              Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

              flopil callisin sest olin 85% kindel et kui ma turnil talle checkin siis ta panustab ise ,eelnevalt oli ta mind paar korda flopil raisenud ja korra kui ma talle vastu raisesin siis foldis suht kiirelt ja ei pannud teda sellepärast tugeva käe peale ,ja seega turni bettides ei lootnud sealt calli ,turni kaart aga annab meile boardi kus ta võib proovida meid bluffida ja siis vastu raiseda sest pot suur ja tal ei ole foldimis ruumi.tagantjärgi vaadates oleks turnil saanud jah korralikult lajatada aga sel hetkel oli enda loogika selline.
              käsi siis eilsest miinus sessioonist (6BI ,ca. 700kätt) ,kogu karjääri kehvem päev üldse. Sain kohe aru ka kui tähtis on suur bankroll mis annab sulle meeldiva buffri. ja magama minnes enam sellele ei mõelnudki :D

              edit: kas teie villaini asemel oleksite ka turnil checkinud järgi või panustanud sest ärtu andis talle lisa oute ? küsin juhuks kui peaks ise taolise käe otsa sattuma
              Last edited by lennuk; 24.07.10, 19:54.

              Comment

              • lennuk
                FPP Pro
                • Dec 2009
                • 298

                #8
                Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                nonii...küsimus ainult üks ,kas minupoolt õieti mängitud ?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                ei ole kunagi nende biitide üle vingunud sest tean et variatsoon aga no ei saa ju muidu

                viimased 2päeva siis ,kuna mu punane joon (won without showdown) on nulli juures siis agressioon ja second barrelid toimivad nii et mänguliselt on kõik ok ?
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • nalg
                  Õpihimuline Mängur
                  • Feb 2010
                  • 489

                  #9
                  Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                  jh, sina tegid kõik õigesti ... standard lihtsalt :)
                  su bettide suurused meeldivad, sellised kõrged, mis ei tohiks drawdega callida vastastel, aga vanad ikka callivad

                  Comment

                  • EestiMats
                    Grinder
                    • Jul 2009
                    • 625

                    #10
                    Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                    1. Peale flopi calli olen kindel , et vastane omab AdX kätt ning turnis shoven mõnuga.
                    2. Betiks turnis vähem, 0.85 -0.9 ning riveris arvavasti c/f-ks ja väga väikse beti callin,sest olen fish.
                    3. WP

                    Comment

                    • lennuk
                      FPP Pro
                      • Dec 2009
                      • 298

                      #11
                      Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                      nonii ,mõned käed nüüd NL10 mängitud. kuidas järgnev käsi mängida ja kas minu liin ok?
                      kas combodrawsid tasub double barreldada ?
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      ja siin vist kõik standard va arvatud flopi call mis mulle endale kohe üldse ei meeldi.
                      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                      Comment

                      • KristjanRawk
                        Klubi Liige
                        • Feb 2009
                        • 1133

                        #12
                        Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                        1. käes võibolla kasutaks check/fold liigutust turnis. nagu näha otsis ta oma Qx'ga str8.
                        2. käes ma lükkaks flopis nuppe

                        minu arvamusi ei tasuks tõsiselt võtta, olen ise ka alles paras fish, kuid ma tegutseks nii.
                        Last edited by KristjanRawk; 28.07.10, 21:06.

                        Comment

                        • EestiMats
                          Grinder
                          • Jul 2009
                          • 625

                          #13
                          Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                          1.Turnis veel cbetiks ja riveris c/f
                          2. Kui vastane on agro / fish , siis mängiks flopis agressiivselt edasi ja stackiks ära, või noh.. kohe flopis peaks ära otsustama, kas stackidele või fold.

                          Comment

                          • lennuk
                            FPP Pro
                            • Dec 2009
                            • 298

                            #14
                            Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                            2.käes tüübi raise flopil suht suur ju ja tundus et tahaks nagu stackide peale mängida ja sellepärast see call mulle kohe üldse ei meeldi sest olin 80% kindel et ta panustab turnil uuesti.(läksin oma 2 outi püüdma) aga flopil ei lükanud nuppe sellepärast ,et tundmatu vastane ja need numbrid mis hudis ,olid suht nitised , ja kuna ei suutnud välja mõelda eriti kehvemaid käsi mind calliksid siis millegipärast callisin lihtsalt. ja kuna turnis vend suht ilusti betib siis olen kindel et seal on AA beat.

                            ja esimeses käes jah ,kõik Qx käed ,mõni väike flush ,siis arvasin et üsna suur tõenäosus et villanil käes midagi eelpool nimetatut millega tal on väga raske riveril callida. tundub et nii oligi
                            Last edited by lennuk; 28.07.10, 22:22.

                            Comment

                            • lennuk
                              FPP Pro
                              • Dec 2009
                              • 298

                              #15
                              Re: lennuk @NL5 6max , Pokerstars ehk veel lendan madalalt !

                              natuke nüüd NL10t näpitud ja ei ole see asi seal üldse hull ,arvasin et rohkem actionit aga tegelikkuses on lauad tight villaineid täis ja keegi raha sulle niisama ei anna ,aga nende tightide vastu leidsin eile ennast ühest lauast 39/36 ca. 100 käe peale ja tootis küll

                              kõigile slowplayeritele
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              riveri call ikka väga kehv minu poolt
                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              Working...