[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #241
    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Algselt postitas pikk28
    reeglid on reeglid
    reeglid ongi rikkumiseks

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #242
      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

      Algselt postitas leits
      why da fuck nad keelatud on? ärme siin mingit hitlerit ka nüüd m2ngi eks
      Keep it simple imo.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • lenC
        Administraator
        • Oct 2008
        • 6440

        #243
        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

        Algselt postitas leits
        why da fuck nad keelatud on? ärme siin mingit hitlerit ka nüüd m2ngi eks
        Sellepärast, et nad torkavad liialt silma ja teevad postituste lugemise keerulisemaks.

        Comment

        • Tigrano
          Administraator
          • Oct 2008
          • 7614

          #244
          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

          Algselt postitas leits
          why da fuck nad keelatud on? ärme siin mingit hitlerit ka nüüd m2ngi eks
          Rahu leits, see on mõistlik otsus, sest kes jõuab seda kirjut piltide majandust postituste vahel jälgida, kõik läheb liiga kirjuks.

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #245
            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

            what ever

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #246
              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

              Algselt postitas leits
              why da fuck nad keelatud on? ärme siin mingit hitlerit ka nüüd m2ngi eks
              Reegel 7: http://foorum.pokkeriprod.com/index.php/topic,69.0.html

              Keelatud on sellepärast, kui me lubame pildikesi, siis lõpuks on igal venna pilt signatuuriks. Arvad, et sellest ei tuleks probleem? Võtsin lahti SMF foorumi suvalise teema (esimene teema) ja palun viska pilk peale silmadega allkirjadele: http://www.simplemachines.org/commun...topic=311899.0

              Mis sa arvad? Oleme ikka türannid või mitte?

              Comment

              • lenC
                Administraator
                • Oct 2008
                • 6440

                #247
                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                Ma kardan, et see võis personaalselt minule suunatud olla, teadmiseks siis kõigile, et juhtkonnas ühtegi analoogset asja ei otsusta keegi üksinda vaid ikka kambaga, see kes selle teatavaks teeb on juba täiesti ebaoluline.

                Vabandan, kui valesti aru sain ja vabandan ka Rage'i ees, kelle teemat on natuke solgitud. Kui keegi midagi mulle vastata tahab, siis pange mölasse palun.

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #248
                  Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                  Algselt postitas lenC
                  Vabandan, kui valesti aru sain ja vabandan ka Rage'i ees, kelle teemat on natuke solgitud. Kui keegi midagi mulle vastata tahab, siis pange mölasse palun.
                  pole hullu.. ma loodan postide arvuga leitsi päevikule ära teha.. nii et andke aga tuld:-P

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #249
                    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                    villain 19/7/13.3 ja 3bet 7.4
                    Bodog $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    SB: $12.15
                    BB: $68.33
                    UTG: $10.65
                    UTG+1: $25.45
                    UTG+2: $29.70
                    MP1: $23.60
                    MP2: $22.10
                    CO: $29.00
                    Hero (BTN): $25.30

                    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with T T
                    1 fold, UTG+1 raises to $0.85, 4 folds, Hero calls $0.85, 2 folds

                    Flop: ($2.05) J Q T (2 players)
                    UTG+1 bets $2.05, Hero raises to $6.00, UTG+1 raises to $24.60 all in, Hero ???
                    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                    Comment

                    • kivisaba
                      Pokkerihai
                      • Oct 2008
                      • 2514

                      #250
                      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                      Algselt postitas Rage
                      villain 19/7/13.3 ja 3bet 7.4
                      ded mani liiga palju potis et foldida

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #251
                        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                        njahh.. peab tõele au andma.. et ma ei tea mitte munnigi turniiridest, ehk siis -5k FTP punkte tänaste turnadega.. turnad on ikka täiega tildimasinad:-(

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #252
                          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                          Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
                          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                          MP1: $42.10
                          MP2: $27.50
                          CO: $44.11
                          BTN: $26.78
                          SB: $25.00
                          BB: $45.59
                          UTG: $44.95
                          UTG+1: $18.27
                          Hero (UTG+2): $50.35

                          Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+2 with 3 3
                          UTG raises to $1, UTG+1 calls $1, Hero calls $1, 6 folds

                          Flop: ($3.35) 5 3 J (3 players)
                          UTG bets $2.25, UTG+1 folds, Hero raises to $5.50, UTG raises to $14.75,
                          Hero ???
                          (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)
                          oleks pidanud midagi teisiti tegema?

                          Comment

                          • vennike
                            Pokkerihai
                            • Mar 2009
                            • 1958

                            #253
                            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                            statse ei olnud vennal ? aga ma pole NL25s veel siiamaani ühtegi setti suutnud maha panna ja tõenäoliselt ei tee seda niipea. flushdraw ka laual.. standard cooler imho.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #254
                              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                              Algselt postitas vennike
                              statse ei olnud vennal ? aga ma pole NL25s veel siiamaani ühtegi setti suutnud maha panna ja tõenäoliselt ei tee seda niipea. flushdraw ka laual.. standard cooler imho.
                              27/12/2.0 ja 3bet 5.3 ma ise ka mõtlen et sellise mehe vastu on see cooler..

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #255
                                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                                nice .. never ever ei foldi siin.. viimastel p2vedal on ca 10 endal neid esinenud ja kipub edasi tulema

                                Comment

                                Working...