Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog
nohh kui ftps depo oonus läbi saab ja selleks ajaks ka ei jookse mäng.. siis ma kolin tagais nendesse suvalistesse saitidesse ja näitan seda 20bb/100 winratet edasi.. muidu tänu depo boonusele ja rakebackile mul BR on ainult 20-30 taala kahjumis.. aga mänguga on ikka mingi 250-300 taala kahjumit:-(
lihtsalt.. tra see ei ole pokker nohh.. ma ei suuda nii tuimalt lihtsalt nutsi oodata.. ja muudkui foldida.. ma tahaks kaarte ja vastaseid ka mängida.. aga kõik seal istuvad ja ootavad oma kätt..
täna ära jooma.. homme siis teen kerge analüüsi oma ftp käte kohta.. panen graafikud ja jutu siia ka üles.. ja eesmärgid, et kus ja mida muudan.. muidu mis foldimisse puutub... siis mul on ka neid bluffraisesid alguse poole kõvasti... hiljem olen raha kaotanud pigeb semi-bluffidega.. aga tõsi.. foldi nupu olen paremini üles leidma hakanud.. ja punane joon jookseb juba sesside puhul allapoole kolinal..
nohh kui ftps depo oonus läbi saab ja selleks ajaks ka ei jookse mäng.. siis ma kolin tagais nendesse suvalistesse saitidesse ja näitan seda 20bb/100 winratet edasi.. muidu tänu depo boonusele ja rakebackile mul BR on ainult 20-30 taala kahjumis.. aga mänguga on ikka mingi 250-300 taala kahjumit:-(
lihtsalt.. tra see ei ole pokker nohh.. ma ei suuda nii tuimalt lihtsalt nutsi oodata.. ja muudkui foldida.. ma tahaks kaarte ja vastaseid ka mängida.. aga kõik seal istuvad ja ootavad oma kätt..
täna ära jooma.. homme siis teen kerge analüüsi oma ftp käte kohta.. panen graafikud ja jutu siia ka üles.. ja eesmärgid, et kus ja mida muudan.. muidu mis foldimisse puutub... siis mul on ka neid bluffraisesid alguse poole kõvasti... hiljem olen raha kaotanud pigeb semi-bluffidega.. aga tõsi.. foldi nupu olen paremini üles leidma hakanud.. ja punane joon jookseb juba sesside puhul allapoole kolinal..










K
2
8
Comment