[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Kotkas1000
    Pokkerihai
    • Nov 2009
    • 2305

    #2476
    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

    Rage, su õigustused ei päde. Väga valesti mängitud on see flop :) Ükskõik, kellel vastu.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2477
      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

      ok

      Comment

      • rynno
        Grinder
        • Feb 2009
        • 511

        #2478
        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

        teoorias vaal paugutab tihedamini barreleid õhuga kui reg,mõistes vähem mänguteooriat ja tulemas enamasti väga suurtesse pottidesse nõrkade/crushed kätega, mis antud flopil võivad kujuneda most likely õhk või draw tyypi käteks.mõndadel ekstreempuhkudel mitte , ntx vaal on räige nit.kuid siis ta poleks enam vaal :P
        Last edited by rynno; 18.08.14, 14:35.

        Comment

        • Rens-
          Jube Noob
          • May 2014
          • 112

          #2479
          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

          Eriti kui ta vaal ka veel on, siis obv. flipib tal ära ja paneb täiega sisse sellises massiivses potis. Flop oli rainbow ka veel, niiet ei näe mingit põhjust chk/r'ida seal. Samas, resultaat oli siiski lõpuks hea, nice setup. :D

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #2480
            Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

            niihh.. aga eelmine kuu 4300 handi ja 8BI plussi... lisaks tellisin omale allahindluselt Oakley prillid ära purjetamise trennis kasutamiseks, väga rahul olen, polaroidid on merel head...

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #2481
              Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

              Oi, pole ammu updatenud oma seisusid.
              Septembris 113 kätt ja 17bb'd miinust ehk võib kuu nulliks lugeda nii voluumi kui rahade poolest.. võtsin 400€ välja usa reisi jaoks.. NL50 roll jäi endiselt sisse.
              Oktoobris 1600 kätt ja 4,5BI plussi..

              novembris olen siiani 4400 kätt mänginud ja 1BI miinust..

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #2482
                Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                November ~7000 kätt ja 1BI miinust.. viimastel kuudel on kaardid ikka mäkra mänginud.. ei taha kuidagi pidada ja vedada...

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2483
                  Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                  Ahjaa.. teeks vast viimase postituse siia teemasse..

                  enam täpselt ei mäleta, aga eelmise aasta jooksul mängisin vist ca ~50000 kätt.. kokku kogu aasta peale oli see 600-700€ plussi ca 2bb/100 ja sinna otsa siis starsi punktid ja selle eest ostetud nänn.. ülejäänud hobid mul neelasid raha :)

                  see aasta alguses veidi mängisin, aga pigem ka 3000-10000 kätt kuus.. ja vist alates veebruarist või märtsist sisuliselt ei ole üldse enam pokkerit onlines puutunud.. mõni kuu tagasi võtsin ja tegin oma netiavarustes asuvast postgresi baasist backupid ja panin serveri teenuse kinni, kandsin oma NL50 rolli välja, jätsin 300€ igaksjuhuks starsis sisse juhul kui kunagi tekib tahtmine miskit turnat mängida vms, siiani sellist tahtmist pole tekkinud ;-) aga välja võetud raha eest ostsin eile selle (kolmandiku panin ise ka veel juurde siiski):

                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                  Olge mõnusad ja edu pokkerilaudades, kui joppab, siis ehk trehvame kuskil pokkerilaua või õlleklaasi taga :)

                  Comment

                  • p0l1
                    Grinder
                    • Jan 2011
                    • 581

                    #2484
                    Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                    Päris hea rsk. Igatahes jõudu toimetustes ja tegemistes.

                    Comment

                    • Whiterider84
                      Räme Fish
                      • May 2012
                      • 23

                      #2485
                      Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                      GL kõiges :)

                      Comment

                      • rynno
                        Grinder
                        • Feb 2009
                        • 511

                        #2486
                        Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                        gl

                        Comment

                        • jasssass
                          Vana Tegija
                          • Sep 2010
                          • 1200

                          #2487
                          Re: [FR degenn] Rage@PokerStars

                          STOP STOP STOP kus sa ikka põgened selle pokkeri eest, hakka aga trahviraha genema :D

                          Comment

                          Working...