Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars
+1. waiting liste ei kasuta. ainult siis kui lauas nt üks koht vaba ja keegi just istub enne sind sinna. siis panen ennast kohe waiting listis esimeseks. mingi viiendaks ennast waiting listis on küll mõttetu toppida.
Algselt postitas mislinn
Vaata postitust
T 
5

Comment