[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #2101
    Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

    Algselt postitas pastilaa Vaata postitust
    NL5 biidid ranka tabeli järgi jah kenasti, aga kui vastane ka mõtleb, tuleb ise ka mõelda - regide vastu jah ei saa ju väga varieerida cbeti suurust, kui sa ei balansseeri seda kuidagi. seni panid setiga poti regide vastu wet boardidel?
    nope.. mul ta pigem varieerub seal 2/3 ja 3/4 vahel.. potsize cbeti pole ikka väga ammu teinud..

    Comment

    • pastilaa
      kuum poiss
      • Apr 2009
      • 7518

      #2102
      Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

      vb tegidk siis pool-pahaaimamatult sellist s*tta, et poolkõvade/nõrkade kätega cbetisid veidi vähem jne ja monsteritega rohkem. vähegi mõtleva venna vastu on see ikka päris kohutav. glgl!

      Comment

      • pikk28
        Klubi Liige
        • Oct 2008
        • 6695

        #2103
        Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

        lol, wow.

        Comment

        • kardaanirist
          Pokkerihai
          • Nov 2009
          • 3675

          #2104
          Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          p.s. kinnitage nüüd mulle kas selline reegel kehtib ka tänapäeva muutunud pokkeris..

          - cbet ei tohiks olla kunagi alla 2/3 potist ja pigem vähemalt 3/4 pot, pigem jätta cbet üldse tegemata kui panna alla 3/4?
          õiget vastust ei ole. oleneb vastasest ja boardist. 3bet pottides naljalt 3/4 potist regide vastu ei pane.


          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          flop cbet - 82-83%, turn cbet 36%
          mis cbet success on? flopi ja turni cbeti vahe tundub küll leakina imo. paremad regid ilmselt floativad sind all day long ja võtavad turnis/riveris potte maha.

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2105
            Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

            flop'i ja turni cbet on küll balansist väljas, obv leak

            Comment

            • -andres-
              Moderaator
              • Oct 2008
              • 4546

              #2106
              Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

              Sa nagu tulistaks kõiki floppe, kus alla 3 vastase, kui sul see 82%.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2107
                Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                Palju turni c/f on c/r ?

                Comment

                • pikk28
                  Klubi Liige
                  • Oct 2008
                  • 6695

                  #2108
                  Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                  tal sample ju miski 5k kästt, mida sa sealt välja nii loed?

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #2109
                    Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                    niihh.. eelmise kuu algusest NL10-NL50 kokku 25k käsi..

                    VPIP 14%, PFR 11,2%, 3bet 4,3%, wtsd 23%, wonSD 48,4%, aggF 3,46, flop cbet 80%, flop cbet success 44,6%, turn cbet 34,5%, turn cbet success 26%, flop fold vs cbet 60%, flop vs raise fold 45%...

                    tulistage.. ma ise kunagi varases põlves tikkusin turni cbetima kuskile 40% kanti, arvasin et see on veidi palju..

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    Palju turni c/f on c/r ?
                    turn check-raise 11,4%, turn check-fold 59%

                    Algselt postitas -andres- Vaata postitust
                    Sa nagu tulistaks kõiki floppe, kus alla 3 vastase, kui sul see 82%.
                    suhtjah.. monoflopid võin isegi checkfoldida ja mõne vastase vastu kelle fold cbet on mul HUDis punaselt võin ka check-foldida mingeid märgasid flopisid.. muul juhul 1vs1 läheb 99% cbet:)

                    p.s. seda ma ei plaani muuta ja hetkel ei arva ka, et see leak oleks.. pigem kahtlustan oma cbetide suuruseid:)
                    Last edited by Rage; 09.11.12, 12:21.

                    Comment

                    • pikk28
                      Klubi Liige
                      • Oct 2008
                      • 6695

                      #2110
                      Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                      uskumatu kui hea succes% flopi cbetil on

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #2111
                        Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        uskumatu kui hea succes% flopi cbetil on
                        järelikult midagi ma ometi õigesti teen:)

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #2112
                          Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                          õige asi juba see, et sa hakkasid kohe pusima 50-s, mitte nagu mõni mees

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #2113
                            Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                            Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                            õige asi juba see, et sa hakkasid kohe pusima 50-s, mitte nagu mõni mees
                            Jep, Ranka ikka täielik eit.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #2114
                              Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Jep, Ranka ikka täielik eit.


                              kuigi ma ei tea kas pikka tekst oli kiitus või laitus.. aga nohh.. ma arvasin et NL100sse küll ei tasu kohe värskelt oma BRiga kolida kui NL10-NL25 biitimine suckis, aga olin veendunud, et NL50 tase ei ole oluliselt tugevam ja ei viitsinud ultra-micros sente veeretada.. ja NL50s on veidi rohkem ikkagi motivatsiooni õppida ka.. viitsin state uurida ja sittasid käsi postitada ja mõtiskleda asjade üle..

                              Comment

                              • Viiidrik
                                Jube Noob
                                • Dec 2009
                                • 128

                                #2115
                                Re: [NLHE50 FR] Rage@PokerStars

                                Ma arvan , et pigem pole NL50 ja NL100 vahe nii suur, kui NL25 ja NL50-ne.

                                Comment

                                Working...