[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #2026
    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

    Hea gif

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #2027
      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

      kui sitta viskama hakkab.. siis ikka tööstusventi.. paarisaja käega 4BI auku...

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #2028
        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

        14bb/100 ~10k käsi mängitud... võib rahule jääda..
        Last edited by Rage; 11.10.12, 09:08.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #2029
          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

          Standard.. kuu algus läbi, fishidel palgad maha mängitud ja Merges pole lihtsalt laudu kus mängida.. ei hommkul ega õhtul.. ja peab regidega madistama.. ehk graafik vajub kuu teises pooles ära:-/




          Comment

          • timz0333
            Pokkeritark
            • Mar 2009
            • 6322

            #2030
            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            Standard.. kuu algus läbi, fishidel palgad maha mängitud ja Merges pole lihtsalt laudu kus mängida.. ei hommkul ega õhtul.. ja peab regidega madistama.. ehk graafik vajub kuu teises pooles ära:-/

            [IMG][/IMG]


            Mul täpselt sama tunne :/ mis tuba muchoses proovida võiks veel? Merges ikka väga raske laudu kokku saada, just õhtul peale seitset mängin ise ja need lauad mis alustan täituvad ka mingite nittide ja regidega.

            Comment

            • camu
              Super Moderaator
              • Jan 2009
              • 3411

              #2031
              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

              Võin omast kogemusest öelda, et Cakes sama lugu. Päevad läbi ainult regid, kes omavahel blinde veeretavad ning stakkide liikumine toimub üksteise coolerdamise teel ja mina vähemasti neid ei biidi.
              Võibolla OnGame? On kellelgi kogemusi?

              Comment

              • pikk28
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 6695

                #2032
                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                stars ftw?
                sa camu ju lased 50-s, teed platinumi + stellar ja saad 20+% rb ning fishe leiad igal ajal. Miskid caked ja merged on bs selle valiku kõrval mida stars pakub imo. ja üleüldse imo see muchos tundub mulle nagu üks beta huinamuina guchos poker. pohhui see suur rb

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2033
                  Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                  Kui FTP rahad laekuvad, siis vast osa jätan starsi ja grindin seal edasi.. samas rakeback pro nagu ma olen on mulle RB ikkagi tähtis.. 10-15k käsi kuus ei ole jusht eriline VIP püüdja.. samas sarnase voluumiga saan ma muchoses ca 60-80€ RB'd

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #2034
                    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                    hah. starsis leiad 50x paremaid laudu ja 100x rohkem fishe, kes sulle selle sitema rb kinni maksavad.

                    Comment

                    • camu
                      Super Moderaator
                      • Jan 2009
                      • 3411

                      #2035
                      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                      Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                      stars ftw?
                      sa camu ju lased 50-s
                      Ei lase enam :(
                      Kui isiklikest kogemustest rääkida, siis 888 vastu paraku fishide ratio suhtes ei saa miski. Merge micro (vaatasin vahel suvel sõbra mängu nl4 - nl10) on täiesti nitte täis. Cakega sama asi.
                      Ainus, kes veidigi 888le lähedale saab ongi Stars, kus tableselectingu puhul on võimalik igasse lauda vähemalt 1+ fish tekitada. Merges ja Cakes pole selleks mitte mingi valemiga võimalust. 10 laua peale 2 50bb 40-20 tegelast, kes ka otseselt fishiks ei kvalifitseeru. Starsi kasuks räägib muidugi ka väga hea soft, kiired väljamaksed, easyseat. Aga jah, et platinum starsiks ennast grindida, selleks kulub päris mitu raha RB-d, mis mujalt saamata jääb. Aga tundub vähemasti, et see Stars sundkäik siiski ning Stars tundub tulevikku vaadates ka ainus reaalne jätkusuutlik sait olevat.

                      Comment

                      • pikk28
                        Klubi Liige
                        • Oct 2008
                        • 6695

                        #2036
                        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                        kui 25-sse tuled 6-maxi, siis võin suure raha eest infi ja riide jagada :)

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #2037
                          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                          Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                          stars ftw?
                          sa camu ju lased 50-s, teed platinumi + stellar ja saad 20+% rb ning fishe leiad igal ajal. Miskid caked ja merged on bs selle valiku kõrval mida stars pakub imo. ja üleüldse imo see muchos tundub mulle nagu üks beta huinamuina guchos poker. pohhui see suur rb
                          Mind ta ei kuulanud - äkki sind kuulab :)

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #2038
                            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                            Pikk on kindlasti õige mees, kelle nõu kuulata limiitides ülesliikumisel ja tubade valikul.

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #2039
                              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                              Algselt postitas vapsik Vaata postitust
                              Pikk on kindlasti õige mees, kelle nõu kuulata limiitides ülesliikumisel ja tubade valikul.
                              tnx bro!

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #2040
                                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                                yey.. Merges hetkel NL10 ja NL25 peale kokku neli FRi lauda.. viiendas lauas lasin HU'd.. masendav... ootan FTP rahade laekumist Starsi ja siis kannan papid sinna..

                                Comment

                                Working...