[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pikk28
    Klubi Liige
    • Oct 2008
    • 6695

    #1996
    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

    kui flop suuremalt, turn suuremalt, siis mis betsizet sa riveris kasutad?

    Comment

    • HerrJanks
      Pokkerihai
      • Jul 2011
      • 3769

      #1997
      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

      Väike riveri bet, 1/4-1/2p ei ole ilmselt halb, kuna vastane ilmselgelt fish siis eesotsas Qx + mustmiljon bluffcatchi ala 22, võib callida. Aga river peaks b/f jah olema.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1998
        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

        Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
        Väike riveri bet, 1/4-1/2p ei ole ilmselt halb, kuna vastane ilmselgelt fish siis eesotsas Qx + mustmiljon bluffcatchi ala 22, võib callida. Aga river peaks b/f jah olema.
        QFT ehk jah.. siin pole mõtet suuremalt panna.. kaotavad käed ei calli enivei.. foldi nuppu üles ei leidnud, see oli viga.

        Comment

        • pikk28
          Klubi Liige
          • Oct 2008
          • 6695

          #1999
          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

          kui pool potti bettida riveris (ja flopis, turnis kasutada suuremat sizengut), siis krt foldida on nagu narr juba? liiga palju stackist oleks juba ju sees?

          Comment

          • HerrJanks
            Pokkerihai
            • Jul 2011
            • 3769

            #2000
            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

            mjaaa, aga station obv ei raise sind nõrgemaga(tõenäoliselt on station), mäng peaks overall ikka kõige rohkem EV+ olema nii.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #2001
              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

              meil 7 kätt tema kohta ja imo ta võib seal raiseda ka neid käsi, mis splitti lähevad.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #2002
                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                True, aga not likely, villaini liin on -
                limp-call pre -> c/c flop -> c/c turn -> c/r river (ma arvan et siis on alust arvata küll et tugev käsi on ja arvan et on alust arvata küll et vastane on tõenäoliselt station)
                minu default oleks siin bet river samuti aga ilmselt foldiks kasvõi minraise peale(ei ole kindel kas minraise peale alati suudaks)
                Aga flop, turn kasutaks suurt sizingut ja sellise riveri puhul laseks suht väikse beti (1/4-1/2p)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #2003
                  Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                  Carbonist kandsin HUSNGde rahasid välja $150 ja järelejäänud BRi lasin bustosse... rahu majas ja sai Carbonile uninstall tehtud.. quited while I was ahead...

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #2004
                    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    Carbonist kandsin HUSNGde rahasid välja $150 ja järelejäänud BRi lasin bustosse... rahu majas ja sai Carbonile uninstall tehtud.. quited while I was ahead...
                    super

                    Comment

                    • Pumper
                      Klubi Liige
                      • Mar 2009
                      • 2359

                      #2005
                      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                      Algselt postitas Rage Vaata postitust
                      Carbonist kandsin HUSNGde rahasid välja $150 ja järelejäänud BRi lasin bustosse... rahu majas ja sai Carbonile uninstall tehtud.. quited while I was ahead...
                      win-win olukord

                      Comment

                      • pastilaa
                        kuum poiss
                        • Apr 2009
                        • 7518

                        #2006
                        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                        Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                        kui pool potti bettida riveris (ja flopis, turnis kasutada suuremat sizengut), siis krt foldida on nagu narr juba? liiga palju stackist oleks juba ju sees?
                        ei ole narr. igal tänaval tuleb võimalikult palju +ev mängu teha. riveril jah väike valuebet on kõige kavalam stationite vastu, nagu janks ütles. aga enne väiksemalt pannes kaotad valuet ka igal järgneval tänaval...

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #2007
                          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                          tyttyyyytttytytytytytytytytytyt my friend!

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #2008
                            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                            märkisin lauas istuva mängija fishiks.. siis avastasin, et HUDi statid olid veidi nihkesse läinud.. statid mida vaatasin olid mu enda omad..

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #2009
                              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                              lol epic
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • noname
                                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                                • Oct 2009
                                • 2366

                                #2010
                                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                                wp

                                :)

                                Comment

                                Working...