[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1981
    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

    tilt... setupid ajavad närvi..

    Comment

    • leits
      Hundinui
      • Apr 2009
      • 9562

      #1982
      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

      mulle jääb suht mõistatuseks kui sa mängisid ftps nl100 ja kohati ka 200 ning nüüd ei saa 10-25's hakkama? like wat?

      Comment

      • HerrJanks
        Pokkerihai
        • Jul 2011
        • 3769

        #1983
        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

        everyone is solid?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1984
          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          mulle jääb suht mõistatuseks kui sa mängisid ftps nl100 ja kohati ka 200 ning nüüd ei saa 10-25's hakkama? like wat?
          nohh sellestki varem räägitud, et kui ma põmst aint 500handiseid sessioone vahest töö juures või nädalavahetustel kodusmängin... siis ei ole stabiilsust..

          Comment

          • fyte
            Pokkerihai
            • Jun 2010
            • 3378

            #1985
            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

            Nüüd kui FTPst vana rolli tagasi saad, siis plaan naasta nl100 juurde?

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #1986
              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

              Miks üldse Merge? Mitte näiteks PokerStars.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1987
                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                Algselt postitas fyte Vaata postitust
                Nüüd kui FTPst vana rolli tagasi saad, siis plaan naasta nl100 juurde?
                mm.. krt ei teagi.. pigem tundub raha põletamisena selline projekt kui ma praegugi enamvähem BE olen.. seni kuni pole aega tõsisemalt tegeleda pokkeriga igakuiselt/nädalaselt pole väga mõtet.. mul enivei vaja auto välja osta ja hetkel plaanin võibolla omale elamise ostmist..

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Miks üldse Merge? Mitte näiteks PokerStars.
                starsis ma oleksin maksimaalselt silverstar... ei taha starsi.. suurt vahet pole kus ma hetkel mängin kui mu kuuvoluum jääb 20k handi juurde..

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1988
                  Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                  endal pokkeris Ragega analoogne olukord - töö kõrvalt ei jõua volüümi anda ja enda mängu arendada lihtsalt. minu jaoks on pokker hea lõõgastav hobi, kust ka boonusena lisa $$$$ tuleb. aga mikro mitte-biitimiseks muidugi pole mingeid õigustusi :P...

                  Comment

                  • HerrJanks
                    Pokkerihai
                    • Jul 2011
                    • 3769

                    #1989
                    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    mu kuuvoluum jääb 20k handi juurde..
                    Selle volüümiga suudab sitaks $$$ toota kui vaja

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1990
                      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                      tegin typo, tegelt on ~10k handi kuus..

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1991
                        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                        no ei saa mina NL25s hakkama..

                        Merge $25.00 No Limit Hold'em - 6 players
                        DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

                        SB: $25.10 - VPIP: 24, PFR: 16, 3B: 5, AF: 2.8, Hands: 4537
                        BB: $44.67 - VPIP: 57, PFR: 14, 3B: 0, AF: 1.5, Hands: 7
                        UTG: $44.48 - VPIP: 17, PFR: 12, 3B: 7, AF: 3.0, Hands: 214
                        MP: $73.03 - VPIP: 15, PFR: 13, 3B: 6, AF: 3.4, Hands: 1406
                        CO: $24.75 - VPIP: 57, PFR: 0, 3B: 0, AF: 0.7, Hands: 7
                        Hero (BTN): $25.00 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 5, AF: 3.4, Hands: 44409

                        Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with J A
                        2 folds, CO calls $0.25, Hero raises to $1.25, 2 folds, CO calls $1

                        Flop: ($2.85) Q 8 A (2 players)
                        CO checks, Hero bets $1.50, CO calls $1.50

                        Turn: ($5.85) 5 (2 players)
                        CO checks, Hero bets $2.75, CO calls $2.75

                        River: ($11.35) 8 (2 players)
                        CO checks, Hero bets $4.75, CO raises to $19.25, Hero calls $14.50

                        Final Pot: $49.85
                        CO shows 8 J
                        Hero shows J A
                        CO wins $47.36
                        (Rake: $2.49)

                        ei leia mina neid checki ja foldi nuppe üles:-/
                        Last edited by Rage; 28.09.12, 07:37.

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1992
                          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                          sellise vastu ma ise cb-ks suuremalt, turni cb suuremalt, riveril as played maailma lihtsam bet -fold (seniste nappide käte järgi agro maniakk samuti ei paista olevat).

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1993
                            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                            jap.. ei tea ise ka mida ma nende beti suurustega veiderdasin..

                            Comment

                            • vsiu100
                              Moderaator
                              • Oct 2008
                              • 4253

                              #1994
                              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                              ....never mind....äratus......

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1995
                                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                                chk oleks imho parim.. sest kõikide Qst väiksemate A'dega läheb enivei spliti.. runner mastid ja kolmikud panevad otsa.. AK calliks enivei beti..

                                Comment

                                Working...