[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • nikitheone
    Mr. Puujalg
    • Aug 2009
    • 6446

    #1966
    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

    tavalised turbod - 9 evroi on ka hot run. aga nendes näitab ev vähem
    &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1967
      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network



      nohh ega ma ei kurda, aga selle graafiku järgi ikka panen mõnuga üle EV, samas trending graafil panevad kõik jooned täpselt samamoodi paralleelselt edasi.. no ROI on veel mingi paar prosse tõusnud..

      mis viga nii lasta.. ei tea millal doomer peale lendab..

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #1968
        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

        homme

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1969
          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

          Algselt postitas leits Vaata postitust
          homme
          sitapea :D

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1970
            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

            Kuidas Hero antud kätt mängima peaks..

            Merge $25.00 No Limit Hold'em - 9 players

            UTG+1: $74.19 - VPIP: 47, PFR: 3, 3B: 0, AF: 1.0, Hands: 77
            UTG+2: $25.00 - VPIP: 16, PFR: 11, 3B: 1, AF: 3.6, Hands: 264
            MP1: $25.00 - VPIP: 18, PFR: 13, 3B: 5, AF: 2.4, Hands: 1215
            MP2: $29.28 - VPIP: 58, PFR: 15, 3B: 0, AF: 3.2, Hands: 78
            Hero (CO): $53.28 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 5, AF: 3.3, Hands: 33694
            BTN: $13.27 - VPIP: 18, PFR: 12, 3B: 3, AF: 12.3, Hands: 395
            SB: $25.52 - VPIP: 18, PFR: 12, 3B: 2, AF: 1.5, Hands: 1894
            BB: $40.99 - VPIP: 13, PFR: 10, 3B: 4, AF: 1.8, Hands: 415
            UTG: $41.77 - VPIP: 37, PFR: 11, 3B: 8, AF: 2.0, Hands: 38

            Pre Flop: ($0.35) Hero is CO with Q Q
            1 fold, UTG+1 calls $0.25, UTG+2 raises to $1.10, MP1 calls $1.10, MP2 calls $1.10, Hero ????

            Kas siin peaks kindlasti squeezema, kui suur peaks olema beti suurus?

            Kuidas mängib Hero edasi J-high flopi kui ees on check?
            Last edited by Rage; 08.09.12, 13:39.

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1971
              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

              kuna MP2 on ka ju fish, siis see esmane limpija enam nii ei määragi ja loomulikult squeeze otsa. suuruse paneks $5 kanti. J high flopi küsimusest ei saa aru - kui AF3 sellise fishiga J high flopi jääd HU, siis muidugi kütad nii kuis saad ja bustoks. kui squeeze peale isonud reg 4betib v shoveb, siis foldiksin.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1972
                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                UTG+2 ei ole fish..

                hitting track...


                kui valesti ma tegelt kätt mängisin:

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                ei julenud squeezeda kuna oli rämeaggro selles lauas.. ja kartsin kohe otsa saada või shovet vms.. fishi limp-shove kartsin ka ja seda ei tahaks 200bb deep küll teha.. aga nohh.. läks paremini kui lootsin..
                Last edited by Rage; 08.09.12, 14:49.

                Comment

                • pastilaa
                  kuum poiss
                  • Apr 2009
                  • 7518

                  #1973
                  Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  ei julenud.... ja kartsin kohe otsa saada..... fishi limp-shove kartsin... läks paremini kui lootsin...
                  (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #1974
                    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                    Hahahahahaha tra kõveras selle pildi peale

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1975
                      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                      **** nohh.. võimatult närvi ajab üks vastane, kes lihtsalt aggF on 0,2, preflop raise on 1%, 3bet on 0% ja alati limbib BTNi pealt.. fcking haiget kannatust võtab selle mehega mängimine ja talt rahade kätte saamine.. ja 90% ajast ta donkbetib 1bb välja..

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1976
                        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                        kui tabab siis ikka täie pasaga... 100 handi jooksul saanud kotti järgmiste kombinatsioonidega..

                        AA vs JJ
                        AQ vs AK
                        QQ vs 88
                        KK vs QT

                        korralik pasarahe lendab..

                        Comment

                        • pastilaa
                          kuum poiss
                          • Apr 2009
                          • 7518

                          #1977
                          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                          by far kõige enam tilti tekitav topic - ära pane pahaks :). glglgl!

                          Comment

                          • pikk28
                            Klubi Liige
                            • Oct 2008
                            • 6695

                            #1978
                            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                            kahju kohe illumatist

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1979
                              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                              KK vs K9:-/

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1980
                                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                                nohh tegelt aint -4BI, aga kui voluum on 10000 handi kanti.. siis on see pool kuu kasumist:) vähemalt HUSNG'de ja rakebackiga olen kunn..

                                Comment

                                Working...