[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • pastilaa
    kuum poiss
    • Apr 2009
    • 7518

    #1951
    Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

    Algselt postitas Rage Vaata postitust
    ...
    (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1952
      Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      regi pani ja ma olin kindel, et tal on 8te set vs minu 7te set..

      ma olen ikka kas totaalne NIT või totaalne spewy...

      Merge $10.00 No Limit Hold'em - 9 players
      DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

      CO: $9.84 - VPIP: 13, PFR: 9, 3B: 5, AF: 4.3, Hands: 246
      BTN: $5.50 - VPIP: 28, PFR: 0, 3B: 0, AF: 2.0, Hands: 29
      SB: $8.09 - VPIP: 28, PFR: 8, 3B: 3, AF: 1.5, Hands: 241
      Hero (BB): $14.91 - VPIP: 14, PFR: 12, 3B: 5, AF: 3.3, Hands: 30123
      UTG: $10.00 - VPIP: 14, PFR: 11, 3B: 7, AF: 1.1, Hands: 106
      UTG+1: $9.60 - VPIP: 18, PFR: 0, 3B: 0, AF: NaN, Hands: 17
      UTG+2: $12.09 - VPIP: 74, PFR: 11, 3B: 0, AF: 11.0, Hands: 27
      MP1: $10.00 - VPIP: 12, PFR: 8, 3B: 3, AF: 2.4, Hands: 666
      MP2: $6.93 - VPIP: 61, PFR: 6, 3B: 9, AF: 0.6, Hands: 31

      Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with 7 7
      UTG raises to $0.30, 1 fold, UTG+2 calls $0.30, 1 fold, MP2 calls $0.30, CO calls $0.30, 1 fold, SB calls $0.25, Hero calls $0.20

      Flop: ($1.80) 8 K 7 (6 players)
      SB checks, Hero checks, UTG checks, UTG+2 bets $0.10, MP2 calls $0.10, CO raises to $1.20, SB folds, Hero calls $1.20, UTG folds, UTG+2 folds, MP2 raises to $6.63, CO raises to $9.54, Hero folds

      Turn: ($16.36) 4 (2 players)

      River: ($16.36) 8 (2 players)

      Final Pot: $16.36
      CO shows A K
      MP2 shows K Q
      CO wins $12.64
      CO wins $2.91
      (Rake: $0.81)
      Donkaksin selle flopi, sest nii isoleeritud rohkem surnud raha + saad kolme tänavaga nii rahad sisse. As played 3beti üle CO raise, see ei ole koht, kus setti saad slowtada.

      PS! Sa ikka tead, et sa hetkel topset/quadminesid? Päriselt, sest sul loogika viga selles käes. Nimelt, kui sa foldid sellisel laual seti siis ära calli preflopis, sest sa ju tead, et tuleb 6-way flop ning kui stäkid hakkavad sisse minema siis tal tõesti on ranges tihedamini set, kui näiteks HU potis.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1953
        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

        ma tean et idioot olen.. aga maitea kuidagi tundus teise regi range täpselt selline, et AK'd ta ometi ei calliks multiway preflopis.. mina ise oleks AK'ga selliselt positsioonilt 100% squeeze teinud.. ja kõik muud millega ta mängiks tundusid pocketid, tundus väga et ainuke asi millega ta fishi shove calliks oleks set..

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1954
          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

          jobu olen.. shovesin 180bb deep olles preflop oma AKs'i slowtatud AA vastu.. vastane mängis seda perfectly:-/

          Comment

          • ranka
            Miljon Põhjust Kodus Olla
            • Sep 2008
            • 36444

            #1955
            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            jobu olen.. shovesin 180bb deep olles preflop oma AKs'i slowtatud AA vastu.. vastane mängis seda perfectly:-/
            25NL mina isiklikult pres ei ole kordagi stäkkinud KK-st nõrgema käega v.a. shortide vastu. Võib-olla leak aga ma ei näe põhjust, miks ma seda peaks tegema. Isegi SB vs BB AK ei ole mul see käsi :S Parem flatin, kui 4betin ja commiten end. Võib-olla leak.

            EDIT: tra ranka, hakka kord oma poste üle lugema enne postitamist.

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1956
              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

              ma ei oska flatides edasi mängida.. millist flopi ma cbetin, millist mitte.. jne.. nvm.. oskan vist ikka küll.. alltime on mul AK ikka kõvasti plussis käsi..
              Last edited by Rage; 31.08.12, 14:18.

              Comment

              • KristjanLaas
                Pokkeritark
                • Oct 2009
                • 6450

                #1957
                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                shovesin 180bb deep olles preflop oma AKs'i slowtatud AA vastu
                Algselt postitas Rage Vaata postitust
                ma ei oska flatides edasi mängida
                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


                :(

                Comment

                • HerrJanks
                  Pokkerihai
                  • Jul 2011
                  • 3769

                  #1958
                  Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                  Hakka flattima ja kui tekib küsimusi, postita käsi, pole mingit põhjust AK bluffiks keerata...

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1959
                    Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                    Algselt postitas HerrJanks Vaata postitust
                    Hakka flattima ja kui tekib küsimusi, postita käsi, pole mingit põhjust AK bluffiks keerata...
                    teeb siis nii:)

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1960
                      Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                      Augusti eesmärgid:
                      - kasum <-- FAIL!
                      - voluum <-- FAIL!
                      nagu ikka.. lihtsalt hjommikuti töö juures grindida ei suuda.. ikka vajun ära auku.. obv NL25 ei suuda ma foldi nuppu üles leida.. täiesti haigeid callimisi või shovesid suutsin teha.. ja siis leidsin ühe NL50 laua kus oli sinivaal mängimas.. aga kaart vedas alt ja sealt ka litaki poolteist BI miinust.. ja nii ta läks..

                      graafik BB'des ei ole hull.. ainult 1 BI miinust.. tegelt on pilt koledam...

                      Tööd tehes vahepeal viskasin Carbonis punktid mingite väikeste SNGdega rahaks ja siis vehkisin HUSNGsid teha, vahepeal oli BR 140 kandis, siis jälle tagasi nulli lähedal lõpuks jäi 40 kanti.. ST HUSNG'd mulle ei sobi, tavalised turbod on paremad.. reghidega väga palju ei tasu madistada.. teen neist ikka rohkem vigu..



                      rahas:


                      stakede kaupa:


                      mänguga: -$134
                      rakeback: +$39
                      HUSNG: +$42
                      kokku: -$53

                      Septembri eesmärgid:
                      - kasum
                      - HUSNG'dest $50 kaupa välja kanda kui seal hitin üle $60 peale BRi

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1961
                        Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                        see pilt vist tähendab, et ma olen ülim fish husng'des.. aga põmst 100 taala panin välja kandma ja hetkel miski 20+ taala alles seal low limiidis lollitamiseks.. kui välja ei kanna, siis igakord ma lõpuks miski 20-30 taalastes husng'des oma BRi nulli lasen.. seega lõhun seal 2-6 taalaseid..

                        Comment

                        • nikitheone
                          Mr. Puujalg
                          • Aug 2009
                          • 6446

                          #1962
                          Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                          miks fish? ev roi 9 on väga hea ehk running hut ehk unsustainable. sample size on mõttetu tho
                          &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1963
                            Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                            Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
                            miks fish? ev roi 9 on väga hea ehk running hut ehk unsustainable. sample size on mõttetu tho
                            no ma mõtlengi, et lihstalt jooksen üle EV ja seepärast kena kasum, kui jookseksin EV'ga samas tempos, siis oleks mu ROI ca 0% lähedal.. kui mitte miinuses..

                            või mida see EV joon tähendab? on ta sarnane nagu cashis? et kui jooksed üle selle.. siis oled lucker.. või see et ta on 9% tähendab, et jooksen aint 9% üle EV?

                            mis husng'de roi üldse mõistlik on?
                            Last edited by Rage; 05.09.12, 10:59.

                            Comment

                            • nikitheone
                              Mr. Puujalg
                              • Aug 2009
                              • 6446

                              #1964
                              Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                              sa mängid tavalisi või hypereid?
                              pmst 3% on superhea hyperites, turbodes x2. enamusel 1-2 hyperites
                              ja ev roi näitab sul ju 9. praegu jooksed üle, aga isegi ev järgi väga hästi. aga ev joont saab vaadata hyperites
                              &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1965
                                Re: [NLHE10-25 FR] Rage busto@FTP @Merge network

                                tavalisi turbosid mängin... isegi mitte superturbosid.. kui kellelgi sharkscope vms olemas.. siis RageIlluminati Merge Networkis.. aga ilmselgelt siis hiiteril + sample kaduvväike..
                                Last edited by Rage; 05.09.12, 12:14.

                                Comment

                                Working...