[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1891
    Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

    Cakes ei saanud HUDi kasutada? Ma arvan, et ma muidu NL50 kandis hakkan paremat kohta vaatama..

    Comment

    • Tigrano
      Administraator
      • Oct 2008
      • 7614

      #1892
      Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

      Saab küll kasutada, see oli ammu kui ei saanud.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1893
        Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

        nohh... Merges ma püsin hetkel seepärast, et hommikuti on kõige fishisemad lauad ja ka õhtuti leiab laudu, hea ongi et ma ei saa kohe mingi 12-16 lauas mängida, on kvaliteet parem.. ja muchose kaudu merges mängides on mul winrate 15bb/100 kui liidan ka carboni donkamised juurde siis jääb winrate ikkagi sinna 7-8bb/100 kanti, mille üle ei saa kuidagi õnnetu olla.. nüüd kaks päeva NL25s ja olen juba NL25 kaotused peaaegu tagasi teinud.. täna sattusin siis paari regiga omavahel madistama.. üks väga hea LAG siis otseselt kottis mind ja veidi chatis vahetasime armastuseavaldusi, aga seekord jäin ma temast vähemalt kahe BI'ga üle.. regi ise: http://www.pokertableratings.com/ful...whitewhale0928

        Comment

        • PV3lite
          Räme Fish
          • Apr 2011
          • 9

          #1894
          Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

          Küsiks, et mis nime kannab Cake PT3 andmebaasis?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1895
            Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

            Algselt postitas PV3lite Vaata postitust
            Küsiks, et mis nime kannab Cake PT3 andmebaasis?
            ma ise HEMi kasutaja ja ma pole Cakes kunagi mänginud ka, seega ei tea.

            Comment

            • ranka
              Miljon Põhjust Kodus Olla
              • Sep 2008
              • 36444

              #1896
              Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

              Algselt postitas PV3lite Vaata postitust
              Küsiks, et mis nime kannab Cake PT3 andmebaasis?
              Revolution Gaming Network

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1897
                Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                Natuke üle EV, aga põmst NL10 ja NL25 ikkagi toidavad.. winrate on mehine 15bb/100 ehk siis luckbox ja jooks on põhjas.. samas BR vaikselt kosub ja RB on ka mehine..

                (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1898
                  Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                  Note endale tulevikuks:
                  kui lauad on ikka sitad, siis pole mõtet ennast sundida ja istuda regulare täis laudades, see armutu 3betimine ja floatimine ja nittimine ajab midnseti paigast ära..

                  paari päevaga 5BI auku.. kohutavaid calle tehtud:-/
                  Last edited by Rage; 26.07.12, 09:18.

                  Comment

                  • Provoker
                    Pokkerihai
                    • Jan 2009
                    • 3067

                    #1899
                    Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                    Mul eile läks -6BI 1,5k käega. W$SD oli masendav 22,2% ainult. Samas üleeile võitisin 6 BI niiet oodata oli doomerit juba aga poh. Lasen kuni võiduka lõpuni või bustoni

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1900
                      Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                      mhmhh.. ega mul oli ka enne duumerit 20k käe peale 15bb/100

                      Comment

                      • isutuba
                        Grinder
                        • Sep 2009
                        • 633

                        #1901
                        Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                        Algselt postitas Provoker Vaata postitust
                        Mul eile läks -6BI 1,5k käega. W$SD oli masendav 22,2% ainult. Samas üleeile võitisin 6 BI niiet oodata oli doomerit juba aga poh. Lasen kuni võiduka lõpuni või bustoni
                        Loool @ võitsid üleeile 6bi ja oodata oli doomerit,mul 7bi daily avarage see kuu ja mul küll doomeerit plaanis pole oodata....

                        Comment

                        • Provoker
                          Pokkerihai
                          • Jan 2009
                          • 3067

                          #1902
                          Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                          küll ta tuleb. Stnrd variatsiooni eest ei pääse keegi.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1903
                            Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                            oehh.. pekki.. täna ühte 600st suzukit vaatama.. töökaaslase tuttav müüb, piltide pealt nägi hea välja ja juttude järgi heas korras... tra maitea kust ma selle papi välja võtan.. auto vaja ka mais välja osta 5keuri eest.. peab siis hakkama iga vaba hetk täie pasaga grindima...

                            Comment

                            • BuildUp
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 2547

                              #1904
                              Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                              Creditstar pakub paindlikku ja läbipaistvat krediidikontot, mis aitab sind igas olukorras. Kasuta krediiti kuni 36 kuuks ja saa taotlusele vastus koheselt.

                              Comment

                              • vsiu100
                                Moderaator
                                • Oct 2008
                                • 4253

                                #1905
                                Re: Rage busto@FTP [NLHE10-25FR@Merge network]

                                ma pole aru saanud loogikast, milleks ostetakse 600-seid(eriti veel, kui tegu pole esimese rattaga)?

                                Comment

                                Working...