Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]
töölt kolm päeva vaba.. mõtlesin, et ohh, üle pika aja istuks ja teeks pokkerit ja näitaks sellist mõistlikku volumi mida ikka päevasel ajal saaks näidata.. ja siis arvutasin, et krt.. a la 10000 käega peaks teoorias ca 6BI kasumit tulema ja kuna NL10s mängin, krt siis motivatsioon on küll nõrk.. hea kui saan kolme hommikuga miski 10-15k käsi mängitud.
töölt kolm päeva vaba.. mõtlesin, et ohh, üle pika aja istuks ja teeks pokkerit ja näitaks sellist mõistlikku volumi mida ikka päevasel ajal saaks näidata.. ja siis arvutasin, et krt.. a la 10000 käega peaks teoorias ca 6BI kasumit tulema ja kuna NL10s mängin, krt siis motivatsioon on küll nõrk.. hea kui saan kolme hommikuga miski 10-15k käsi mängitud.
K
A
A
5

Comment