[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1846
    Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

    töölt kolm päeva vaba.. mõtlesin, et ohh, üle pika aja istuks ja teeks pokkerit ja näitaks sellist mõistlikku volumi mida ikka päevasel ajal saaks näidata.. ja siis arvutasin, et krt.. a la 10000 käega peaks teoorias ca 6BI kasumit tulema ja kuna NL10s mängin, krt siis motivatsioon on küll nõrk.. hea kui saan kolme hommikuga miski 10-15k käsi mängitud.

    Comment

    • udikaz
      Pokkerihai
      • Nov 2009
      • 1946

      #1847
      Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

      (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


      1. käsi. foldi flopis reraise peale. 0.75 call ei ole katastraaf, kui lastakse sul nii turnis K või A näha. aga kui reraise siis oled seal seti või kahe paari vastas ja jätkates põletad raha. obv võid hittida K või A aga kui suur on tõenäosus. püüad 4 outi.

      2. kuna CO tõstis siis flopi check on talutav. aga turni lead küll hea ei ole. kahtepidi jooksis rida kokku ja kumbki ei foldi pigeb pannakse otsa ja siis sa ei foldi enam kuigi oled taga. check call turn ja riveris easy fold juba.

      Madalas limiidis mängi nutsi, ei ole vaja mingit metat aretada. ajad variatsiooni suureks, aga tolku ei ole miskit.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1848
        Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

        tänud.. kommentaarid head...

        niihh.. tegin siis 800handise sessi.. krdi lauad lagunevad nii kiiresti merges.. ja loomulikult -3BI:)

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1849
          Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

          brag: teen parasjagu motolube, peale kahte esimest sõidutundi tundub kerge vaevaga biiditav kuigi esimest korda mootorratta seljas
          beat: käisin motodepoo nimelises poes vaatamas varustuse hindasid, MINGE ***** NOHH, tra kuidas mul veel ratta jaoks raha peaks jätkuma? o.O
          varience: oma küljeluu käest sain korralikud motopüksid for free ja tal on ka mootorratas olemas millega sõita saaks, ainuke jama on see, et tal vajavad tagumised amordid vahetamist mis on 250eur tükk

          Comment

          • vennike
            Pokkerihai
            • Mar 2009
            • 1958

            #1850
            Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

            Algselt postitas Rage Vaata postitust

            varience: oma küljeluu käest sain korralikud motopüksid for free ainuke jama on see, et tal vajavad tagumised amordid vahetamist mis on 250eur tükk
            LOL

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1851
              Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

              :D

              Comment

              • Tarmonator
                Lingiparandaja
                • Oct 2008
                • 3274

                #1852
                Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

                Mis krdi massin see on millel taga 2 amorti?

                Comment

                • Oliverk
                  Moderaator
                  • Nov 2008
                  • 3016

                  #1853
                  Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

                  Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                  Mis krdi massin see on millel taga 2 amorti?
                  varience: oma küljeluu käest sain korralikud motopüksid for free ainuke jama on see, et tal vajavad tagumised amordid vahetamist mis on 250eur tükk

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #1854
                    Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

                    njaa...ega sellisest eelmise sajandi masinast enam õiget sõidulooma pole nagunii. soovitaks uuema vastu välja vahetada. ja kindlasti sportsumpsiga

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1855
                      Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

                      Algselt postitas Tarmonator Vaata postitust
                      njaa...ega sellisest eelmise sajandi masinast enam õiget sõidulooma pole nagunii. soovitaks uuema vastu välja vahetada. ja kindlasti sportsumpsiga
                      nohh tal jah selline vana klassikaline iludus: Kawasaki ZR550 91a.




                      aga nohh esialgu ma heameelega sõidaks sellega, siis oskaks ise juba edasi vaadata, kas ja millist tahaks, muidu ma arvan, et kinldasti ei taha ma endale karburaatoriga isendit ja tahaks tänavasõidukat... ja esialgu miski kasutatud ja odavama... krdi varustuse hind oon juba nii kirves, et küll ma jõuan kunagi unistuste ratta ka osta.. esialgu õppimiseks piisaks miskisest 600 kuubisest ja hea manööverdamisega vidinast.. nt R5 või R6 vms..

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1856
                        Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

                        niih.. NL10.. varience is killing me, aga rakeback hoiab BRi elus, otsustasin sissetulekuid suurendada.. tegin muchos pokkerisse kasutada.. ja sebisin siis 35% rakebacki asemel veidi parema diili.. aga selle muchos asjaga on päris segane teema...

                        alustame sellest, et kõigepealt on vaja teha pokkeriprod.comi kasutaja (ei ole sama mis foorumi kasutaja), ok see mul oli olemas, siis oli vaja teha muchos pokkeriportaali kasutaja.. davai sain ka selle tehtud.. seejärel pidin leidma nickname mis tehti kõikidesse pokkerisaitidesse, obv oli Rage üsna levinud ja kahte saiti seda ei saanud teha, panin siis miskid muud nimed. Niihh voilaa, ütles et kõik valma ja kasutajad tehtud. Tõmbasin siis Merge networki cliendi, sisse logides kohe ütleb, et minu valitud nimi on kasutusel, vali mingi uus, davai valisin siis veel ühe uue... siis hoolimata sellest on sisselogimisel kasutajanimi see, mis ma esimene kord valisin, lauas paistab mu nimi see, mis viimati valisin. Niih, mõtlesin siis, et kuna pokkeriaccidel on parool sama mis muchos, see mulle väga ei sobinud, uurin kuidas saab parooli vahetada, muchosi kodukal on kaks linki: change muchos password, change pokkeraccount password.. et siis muudab kõikide pokkerisaitide kasutajate paroolid kohe laksust ära? No davai, panin oma parooli, proovin Mergesse sisse logida, ei saa ei uue ega vanaga ega kuidagi, acc lukus. Supporti kiri ja nohh ehk homme vastavad, õnneks mul enivei MB's raha pole ja vanast Carboni accilt cashout võtab ka oma aja..

                        Comment

                        • ranka
                          Miljon Põhjust Kodus Olla
                          • Sep 2008
                          • 36444

                          #1857
                          Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

                          Support lahendab vead ära mõne minutiga. Selleks mine www.muchospoker.com (otse liitudes saate default diili, parema rakebacki saamiseks kontakteeruge minu, rage või mõne muu klubi liikmega :P) ja võta alt paremalt nurgast "Live Chat". Sinu probleemiga tegelevad päeval Eesti neiud, õhtuti aga uhhh.. ma ei teagi, mis rahvusest naisterahvast :). Päeval (09:00-00:00) lahendatakse probleemid väga kiirelt, öösel kui tööl on ainult 1-2 inimest võib probleemi lahendamine võtta natuke kauem.

                          Seega mine live chatti ja saad probleemi enne keskööks lahendatud.

                          Comment

                          • pastilaa
                            kuum poiss
                            • Apr 2009
                            • 7518

                            #1858
                            Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            Tõmbasin siis Merge networki cliendi, sisse logides kohe ütleb, et minu valitud nimi on kasutusel, vali mingi uus, davai valisin siis veel ühe uue... siis hoolimata sellest on sisselogimisel kasutajanimi see, mis ma esimene kord valisin, lauas paistab mu nimi see, mis viimati valisin. Niih, mõtlesin siis, et kuna pokkeriaccidel on parool sama mis muchos, see mulle väga ei sobinud, uurin kuidas saab parooli vahetada, muchosi kodukal on kaks linki: change muchos password, change pokkeraccount password.. et siis muudab kõikide pokkerisaitide kasutajate paroolid kohe laksust ära?
                            Mul oli 100% sama jama Muchose ja Mergega. Tüütasin ühe supporti Juri vist päris ära seal :D. Igatahes see merge acc tuligi teise screennamega lihtsalt (see ei mõjuta su merge kasutajanime). St lihtsalt lauas tuleb merges teise nimega olla. Väga weird ja ka mul alguses näitas kõikidesse tubadesse kasutajat valides, et kõik fine. Kokkuvõtteks - kõik sul ok kui midagi ei torgi ja merges lihtsalt teine screenname.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1859
                              Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

                              yep.. support on tõesti kiire.. harjumusest kirjutasin oma jutu inglise keeles, aga eesti keeles kohe neiu vastas ja 10minutiga oli acc lukust lahti (Y)

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1860
                                Re: Rage busto@FTP [NLH10-25FR ja PLO10-25@CarbonPoker]

                                kurja nohh.. kirjutasin Carboni supporti juba.. kaua võib üks micromehe cashout aega võtta.. status endiselt pending.. teisest küljest mis ma olen mräganud.. Carbonis on rämedalt palju depo boonuseid.. postkastis jälle miski 70% reload boonus kuni 375 taala..

                                Comment

                                Working...