[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1771
    Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

    no **** palju neid setisid 3betitud potides mu vastu tuleb.. türamaivõüi2342134%¤#%43&%¤#5&#5

    Comment

    • ranka
      Miljon Põhjust Kodus Olla
      • Sep 2008
      • 36444

      #1772
      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

      No Linnar ju ka abielus oli ja kaks last. Angelis ükskord olime ühe tüdrukuga üleval kohvikus, sõime ja jõime ning siis Linnar tuli lauda oma mula rääkima siis küsisin, et miks siin. Näitas, et näe lapsel sünnipäev vms :) Ärge ära hirmuge - lapsed tal ikka vanad, täisealised juba.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1773
        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

        yeahh.. mul praegu endal tunne kui passiivsel homol.. no niimoodi tõmmatakse ära summutisse iga käega.. 55'ga callitakse kaks barrelit et riverisse 5 hittida.. jään fishiga kahekesi lauda HU'sse, BTNi pealt 4beti A3'ga hitin A53 flopi yes.. turn ja river blankid, nupud sees obv fishil A5.. pre 3betin positisoonist.. callitakse suvalise väikese pocketiga mis iga jumala kord hitivad...

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1774
          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]



          selline siis mu tänane päev oligi.. haigelt biite.. nüüd siis naisega jõulukontserdile..

          Comment

          • BuildUp
            Pokkerihai
            • Oct 2008
            • 2547

            #1775
            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

            tell me about it...mul juba viimased 3-4 kuud same shit

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1776
              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

              no kuradi võimatu... 24s callib kõik barrelid, et riverisse rida hitida, A5s callib kõik barrelid et riverisse mast saada... tiult hakkab krt peale tulema..

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1777
                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                no jälle swingin ja spewin.. kuu tagasi nulli.. täna igavusest proovisin omaha't.. no krt ei biidi ja nii ulme on kuidas 3betitud või 4betitud potidesse hititakse..

                Comment

                • vilkar
                  Klubi Liige
                  • Jul 2009
                  • 1290

                  #1778
                  Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  no kuradi võimatu... 24s callib kõik barrelid, et riverisse rida hitida, A5s callib kõik barrelid et riverisse mast saada... tiult hakkab krt peale tulema..
                  tell me about it... ma 36k kätt trios brake even see kuu sest sama sitt, mis sul.... 36 callib pre 4 bette ja flopis hitib open ended tõmbe , mille turnis completeb minu AA vastu jne .

                  Standart turni või riverisse A3-A5 tyypi käed saavad 2 paari minu AK-AQ vastu

                  AXs käed tirivad maste või saan A high vs K high mastiga setupe....

                  Karma võlg on tohutu, seega varsti on oodata hiiterit või mõnda turna hitti :D

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1779
                    Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                    mhmm.. kas vanale HEMile omahat ka veel osta saab?

                    Comment

                    • hotcocacola
                      HTCCACLA
                      • Oct 2008
                      • 14473

                      #1780
                      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                      peaks ikka saama

                      Comment

                      • Ghost0
                        Vana Tegija
                        • Oct 2008
                        • 1335

                        #1781
                        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                        Ei usu eriti. Kodukalt küll ei leia ,et saaks.
                        Pean ise ka varsti omaha oma ostma, aga tuleb vist HEM2 üle minna siis.

                        Comment

                        • Pahvak
                          Pastilaa?? Ei!
                          • Dec 2008
                          • 4431

                          #1782
                          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                          Isegi HEM1 ei müüda enam. Vaatasin enda accounti ja mulle on tehtud suuremeelne 13$ allahindlus kui tahan HEM2 osta. Gg. Miks ei võiks üks asi töötada (tean $$$ vaja teenida)? Mul pole vaja mingeid peeneid graafikuid, mida klõpsida. Tahan state ja käsi üle vaadata.

                          Hello. How can I purchase Omaha Manager 1 ? I can't find anywhere to buy it or download it. Also, I have HEM1 at the moment and when HEM2/OM2 doesn't have bugs anymore I will probably buy the HEM2 Holdem+Omaha combo. If i buy a License for Omaha Manager 1 now, will I get a discount for my purchase of the combo HEM2+OM2 ? So I have a 30$ discount for HEM2 right now, If i Buy Omaha Manager 1 for 90$, how much will I have to pay for HEM2+OH2 ? Thanks
                          Fullstacks have more fun.

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #1783
                            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                            Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                            Isegi HEM1 ei müüda enam. Vaatasin enda accounti ja mulle on tehtud suuremeelne 13$ allahindlus kui tahan HEM2 osta. Gg. Miks ei võiks üks asi töötada (tean $$$ vaja teenida)? Mul pole vaja mingeid peeneid graafikuid, mida klõpsida. Tahan state ja käsi üle vaadata.

                            http://forums.holdemmanager.com/mana...tml#post778591
                            Kusjuures need HEM-2 graafikud on ülikoledad. Jube sellepärast meeldib vana HEM kõvasti rohkem ja kui uut proovida, siis vist vanale enam tagasi minna ei saa.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1784
                              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                              täna oli lahe PLO sess.. istusin PLO10 6max lauas ja paremal käel oli vaalaliste sugukonnast isend..

                              mingi 8-9BI tuli temalt ja lõppes see 3way istudes, teine regular ka sai aegajalt vaalalt nupud kätte, aga enamasti suutis ned mulle ka maha mängida, lõpuks teine regi lahkus 2BI'ga kui vaalaline enam ei reloadinud:(

                              Comment

                              • vilkar
                                Klubi Liige
                                • Jul 2009
                                • 1290

                                #1785
                                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                                lol , peab meeldima kui sellised lauad on :)

                                Comment

                                Working...