Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]
pähh krt.. mõtlesin et saab freerollide asemel minna ja mängida midagi asjalikumat.. siis avastasin, et magasin oma 3.50 eurose turnaticketi Triobetis maha, see on kustu läinud.. ja täna saadeti tasuta 5euri, aga boonuskoodi sisestamisel ütleb, et boonuskoodi ei leita:-( oleks saanud Freerollid vahele jätta Nissan GTRi grindimise karjääriredelil.
pähh krt.. mõtlesin et saab freerollide asemel minna ja mängida midagi asjalikumat.. siis avastasin, et magasin oma 3.50 eurose turnaticketi Triobetis maha, see on kustu läinud.. ja täna saadeti tasuta 5euri, aga boonuskoodi sisestamisel ütleb, et boonuskoodi ei leita:-( oleks saanud Freerollid vahele jätta Nissan GTRi grindimise karjääriredelil.
Comment