[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1741
    Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

    pähh krt.. mõtlesin et saab freerollide asemel minna ja mängida midagi asjalikumat.. siis avastasin, et magasin oma 3.50 eurose turnaticketi Triobetis maha, see on kustu läinud.. ja täna saadeti tasuta 5euri, aga boonuskoodi sisestamisel ütleb, et boonuskoodi ei leita:-( oleks saanud Freerollid vahele jätta Nissan GTRi grindimise karjääriredelil.
    Last edited by Rage; 23.11.11, 14:53.

    Comment

    • nikitheone
      Mr. Puujalg
      • Aug 2009
      • 6446

      #1742
      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

      on sul OO's konto olemas?
      &quot;Money doesn&#39;t make you happy. I now have $50 million but I was just as happy when I had $48 million.&quot; <br />Arnold Schwarzenegger

      Comment

      • rohelinekonn
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 3808

        #1743
        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

        mul ütleb sama

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1744
          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

          Algselt postitas nikitheone Vaata postitust
          on sul OO's konto olemas?
          ei ole:-) ei kavatse lähiajal teha ka..

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1745
            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

            oehh.. ma kõlan juba nagu tavaline triobeti NL4 fish.. aga tra see Carbon Poker on rigged.. nii pea kui ma vähekenegi suudan BRi suuremaks kasvatada, nii hakkavad rigged setupid tulema.. ükskõik kas ma paugutan potsize cbetisid või callin vaikselt fishi betisid.. ikka ma näen riveris mingeid imelisi Q7 või 68 tüüpi käsi mis ära hitivad lõpuks..

            Comment

            • Cypher0
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 1512

              #1746
              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

              Merge tundus mulle ka vähemalt sama rigged.:)

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1747
                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                kusjuures haige on see, et NL10s on mul monster winrate.. ja niipea kui NL25'sse lähen nii kohe rämedalt alla EV jooksen, roll bustosse ja tagasi NL10sse..

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1748
                  Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                  ft oli sickos hiiteris järelikult =)

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1749
                    Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                    Algselt postitas leits Vaata postitust
                    ft oli sickos hiiteris järelikult =)
                    mhmhh.. kusjuures FTP's oli ka NL25 see kõige raskem limiit..

                    Comment

                    • kollane
                      Pokkerihai
                      • Nov 2008
                      • 2031

                      #1750
                      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                      lugesin 2p2st, et zynga tegi FTga koostööd. tahtsid teha sellise süsteemi, et saaks zyngast-FTi otse mängima minna. ei taha teada mis kullaaugust FT muutunud oleks.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1751
                        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                        Algselt postitas kollane Vaata postitust
                        lugesin 2p2st, et zynga tegi FTga koostööd. tahtsid teha sellise süsteemi, et saaks zyngast-FTi otse mängima minna. ei taha teada mis kullaaugust FT muutunud oleks.
                        OMG.. see krdi FTP crash oli ikka rõve pauk ma ütleks.. kui usas ükskord see online pokkeri värk ära litsentsitaks ja zynga't saaks päris raha peale mängida, ma oleks esimene mees kes sinna kohe regaks.. puhas kullaauk..

                        Comment

                        • Relamz
                          Vana Tegija
                          • Jan 2010
                          • 1467

                          #1752
                          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                          Algselt postitas Rage Vaata postitust
                          OMG.. see krdi FTP crash oli ikka rõve pauk ma ütleks.. kui usas ükskord see online pokkeri värk ära litsentsitaks ja zynga't saaks päris raha peale mängida, ma oleks esimene mees kes sinna kohe regaks.. puhas kullaauk..
                          BBV Zynga teemast väike quote.

                          If Zynga introduces real money games I'm going to reserve the yacht I've always wanted.

                          Comment

                          • Poke
                            Grinder
                            • Mar 2010
                            • 995

                            #1753
                            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            kusjuures haige on see, et NL10s on mul monster winrate.. ja niipea kui NL25'sse lähen nii kohe rämedalt alla EV jooksen, roll bustosse ja tagasi NL10sse..
                            mul täpselt sama 888-s nl10 ja nl20-ga
                            iga shot läks bum nulli alla ev. tagasi nl10 päevaga pm uuesti nl20-s jne jne jne.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1754
                              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                              Starsis vedeles mul mingi 6000+ FPP'd, tellisin paar hilpu omale ja naisele.. muidu järgmise aasta alguses kustuvad raiped ära kuna see aasta põmst polegi mänginud starsis...

                              Comment

                              • ranka
                                Miljon Põhjust Kodus Olla
                                • Sep 2008
                                • 36444

                                #1755
                                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                                Algselt postitas kollane Vaata postitust
                                lugesin 2p2st, et zynga tegi FTga koostööd. tahtsid teha sellise süsteemi, et saaks zyngast-FTi otse mängima minna. ei taha teada mis kullaaugust FT muutunud oleks.
                                Ma alles hiljuti lugesin Zynga pressiteate artiklit, kus nad väitsid, et Zynga on tasuta ja jääb tasuta pokkeri keskkonnaks. Oskad sa linki anda oma infole?

                                Comment

                                Working...