[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • EestiAA
    Vana Tegija
    • Nov 2010
    • 1132

    #1726
    Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

    Hea vaadata , et ple ainuke kes micros nühib.
    Fullis istub 1700 usd kinni :(,mängin küll micros palju aga ei liigu ültse :/....
    Juba peksti tööle ära k ...Eks käib aastavahetuseni tööl loodan et nüüd full 19 lahti ei lähe siis oleks masendav tüng mulle ....

    Igatahes good luck laudades ja pane poste edasi ,jälgin huviga:P.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1727
      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

      cool. see kuu siis mingi 10k+ käsi mänginud ja umbes vist 10BI alla EV.. ükskord kui läpaka ja koduse arvuti käed kokku panen, siis saab näha ka.

      Comment

      • kjmrc
        Pokkerihai
        • Aug 2009
        • 4541

        #1728
        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

        Algselt postitas EestiAA Vaata postitust
        Hea vaadata , et ple ainuke kes micros nühib.
        Fullis istub 1700 usd kinni :(,mängin küll micros palju aga ei liigu ültse :/....
        Juba peksti tööle ära k ...Eks käib aastavahetuseni tööl loodan et nüüd full 19 lahti ei lähe siis oleks masendav tüng mulle ....

        Igatahes good luck laudades ja pane poste edasi ,jälgin huviga:P.
        Viimaste uudiste järgi küll on FTP elulootus nullilähedane.. Kurb aga tõsi!

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1729
          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

          nonii.. pilt ka siis:

          Comment

          • EestiAA
            Vana Tegija
            • Nov 2010
            • 1132

            #1730
            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

            Wow .
            Vähemalt oled nl25.
            Ma nl5 ja nagu wtf ,20k kätt ja ma miinuses enne Black Fridayd beatisin nl25te 4bb +150 000 käe kohta ,nl50s olin break even või mingi paar bi plussis mingi 40k käe sampli peale.


            Keegi oskab öelda mis jama on ?...variance ei tohik olla ju . ev line on sama.

            Comment

            • Cash87
              Vana Tegija
              • Feb 2009
              • 1402

              #1731
              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

              Mäng ongi raskemaks läinud. Ega ranka tabel enam ei toida, tuleb loovam olla :)

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1732
                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                no ikka see värk, et enam ei maksta TPTK'ga käsi välja jne.. ja bluffida ei tohi no üldse.. hullult peab kinni pidama põhimõttest, et võidan suuri pote ja kaotan väikeseid ehk tihti flopis või turnis fit&fold stiil...

                Comment

                • siga
                  FPP Pro
                  • Dec 2010
                  • 251

                  #1733
                  Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  no ikka see värk, et enam ei maksta TPTK'ga käsi välja jne.. ja bluffida ei tohi no üldse.. hullult peab kinni pidama põhimõttest, et võidan suuri pote ja kaotan väikeseid ehk tihti flopis või turnis fit&fold stiil...
                  Kui makstakse tightimalt käsi kinni, siis peaks bluffi osakaal suurenema, mitte vähenema.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1734
                    Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                    võibolla tõesti. Aga ma jään parem oma meetodi juurde..

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1735
                      Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                      natukene olen kaotust tagasi teinud.. kuu alguses oli BR 300 kopikatega.. vahepeal kukkusin mingi 60 taalani, nüüd siis BR 200 kopikatega.. ja RB panin saabuma MB'sse, et oleks mingi mõistlik ülevaade sellest.. Carboni Cashier on veidi kummaline..

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1736
                        Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                        FB Zynga pokkeris läheb hästi, algsest paarist kilost chipidest olen kasvatanud 8millise bankrolli..

                        Comment

                        • pikk28
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 6695

                          #1737
                          Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                          kui zyngas 10 milli piiri ületad, siis oled Starsi freerollideks valmis!

                          Comment

                          • ranka
                            Miljon Põhjust Kodus Olla
                            • Sep 2008
                            • 36444

                            #1738
                            Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                            Algselt postitas Rage Vaata postitust
                            FB Zynga pokkeris läheb hästi, algsest paarist kilost chipidest olen kasvatanud 8millise bankrolli..
                            Mul oli seal vahepeal 30+ miljonit.

                            Comment

                            • Pumper
                              Klubi Liige
                              • Mar 2009
                              • 2359

                              #1739
                              Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                              A Rage tahab sinna rahalistele turniiridele vist sattuda, kuidas sinna pääseb üldse, see FT video mis kunagi oli üleval, see oli täis ulme.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1740
                                Re: Rage busto@FTP [NL10-25FR@CarbonPoker]

                                Algselt postitas Pumper Vaata postitust
                                A Rage tahab sinna rahalistele turniiridele vist sattuda, kuidas sinna pääseb üldse, see FT video mis kunagi oli üleval, see oli täis ulme.
                                mkmmm.. ma pole turnade mees.. ei jaksa ma oodata ja passida tunde kuidas mehed oma minraisedega välja kukuvad..

                                Comment

                                Working...