[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #61
    Re: Rage @ triobet

    niihh.. viimased päevad räigelt lammutanud.. iga päev miski 2-3 BI suurune kasum... 293 euri siis koos.. nüüd plaan pool BRi välja kanda ja kuskile mujale kolida.. soovitage kuhu ja igasugu referral linke vms võite ka jagada...

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #62
      Re: Rage @ triobet

      niihh.. kandsin siis triobetist 150 euri ehk poole BRi välja.. plaanis see mujale tõsta... regasin endale accounti tower gamingus... kasutasin foorumi affiali vms linki.. aga imo see ei viinud kuhugi mõistlikku kohta, nii et oleks aru saanud et sest lingist midagi kasu oli.. aga nohh enivei selle lingi järgi sain toweri lehele ja seal omale acci tegin... moneybookers.comi tegin ka acci, raha pole sinna jõudnud veel kanda... ehk towerisse ka veel deposiiti pole teinud... muidu mind vaevab kaks muret.. kui ma tahan selle $200 taalase boonuse võtta.. kas see tähendab et ma pean ka vähemalt $200 taala sisse kandma.. või on see 'up to $200' ehk mul võib deposiit ka nt $100 taala olla?

      teine asi, lugesin et tower on progetud javas... krt mu arvuti ägiseb niigi HEMi ja triobeti laudade all.. siis tower hakkab eriti räigelt laggima?

      peale triobetist raha välja tõstmist kuidagi mindset paigast ära... olen lohakat mängu teinud triobetsi.. paar sessiooni miinuses lõpetanud... kuni siis eile tegin veidi hoolikamalt ja uuesti hakkas plussi tootma...

      selline kerge dispersioon siis:

      eemaldasin pildi.. töö juures pole HEMis paari viimast päeva siis pole eriti aimu sellest dispersioonist..täna/homme siis kodust panen õige pildi ja postitan veel suurte kaotuste handisid juurde:-)

      aga üks õhtu oli pull.. sain ühe lasku NL4 lauast.. ja siis natukene algus veel ei vedanud eriti.. ehk selline paras 6-10 taalane miinus.. siis paar kätt.. kus kas võitsin suurelt või kaotasin suurelt... ja lõpuks miinus

      kasumlik hand:
      Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 9 players
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      Hero (UTG+1): $28.20
      UTG+2: $53.10
      MP1: $17.36
      MP2: $4.38
      CO: $46.50
      BTN: $23.64
      SB: $12.80
      BB: $18.10
      UTG: $32.49

      Pre Flop: ($0.30) Hero is UTG+1 with 3 3
      UTG calls $0.20, Hero calls $0.20, UTG+2 calls $0.20, 2 folds, CO raises to $0.80, 1 fold, SB calls $0.70, 1 fold, UTG calls $0.60, Hero calls $0.60, UTG+2 calls $0.60

      Flop: ($4.20) 3 Q Q (5 players)
      SB checks, UTG checks, Hero checks, UTG+2 checks, CO checks

      Turn: ($4.20) 6 (5 players)
      SB checks, UTG checks, Hero bets $2.80, UTG+2 folds, CO folds, SB calls $2.80, UTG folds

      River: ($9.80) 2 (2 players)
      SB checks, Hero bets $9.80, SB calls $9.20 all in

      Final Pot: $28.20
      Hero shows 3 3
      Hero wins $26.00
      Hero wins $0.70
      (Rake: $1.50)
      ja alustame siis kahjumlike kätega
      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 9 players
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      UTG: $2.32
      UTG+1: $3.03
      UTG+2: $6.86
      MP1: $9.51
      MP2: $4.15
      CO: $0.66
      Hero (BTN): $6.87
      SB: $10.77
      BB: $2.19

      Pre Flop: ($0.06) Hero is BTN with A A
      UTG raises to $0.16, 1 fold, UTG+2 raises to $0.56, 3 folds, Hero raises to $1.92, 2 folds, UTG raises to $2.32, UTG+2 raises to $6.86, Hero calls $4.94

      Flop: ($16.10) K T 9 (3 players)

      Turn: ($16.10) J (3 players)

      River: ($16.10) 8 (3 players)

      Final Pot: $16.10
      UTG+2 shows K K
      UTG+2 wins $9.08
      UTG+2 wins $6.92
      (Rake: $0.10)

      setid:
      Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 8 players
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      Hero (MP2): $14.67
      CO: $22.64
      BTN: $9.06
      SB: $10.49
      BB: $19.70
      UTG: $7.48
      UTG+1: $19.41
      MP1: $33.67

      Pre Flop: ($0.30) Hero is MP2 with 3 3
      UTG calls $0.20, 2 folds, Hero calls $0.20, 1 fold, BTN raises to $0.60, 3 folds, Hero calls $0.40

      Flop: ($1.70) Q 3 6 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $1.00, Hero calls $1

      Turn: ($3.70) 7 (2 players)
      Hero checks, BTN bets $3.40, Hero raises to $6.80, BTN raises to $7.46, Hero calls $0.66

      River: ($18.62) J (2 players)

      Final Pot: $18.62
      BTN shows Q Q
      BTN wins $17.69
      (Rake: $0.93)

      see oli valus litakas.. see keeras kogu mu sessiooni kasumi uuesti miinuseks
      Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 9 players
      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

      Hero (BTN): $41.80
      SB: $49.20
      BB: $17.56
      UTG: $4.38
      UTG+1: $46.40
      UTG+2: $23.64
      MP1: $19.80
      MP2: $18.61
      CO: $33.47

      Pre Flop: ($0.30) Hero is BTN with 8 8
      2 folds, UTG+2 raises to $0.80, 3 folds, Hero calls $0.80, 2 folds

      Flop: ($1.90) 9 8 A (2 players)
      UTG+2 bets $1.60, Hero calls $1.60

      Turn: ($5.10) Q (2 players)
      UTG+2 bets $4.20, Hero raises to $39.40, UTG+2 calls $17.04 all in

      River: ($47.58) 4 (2 players - 1 is all in)

      Final Pot: $47.58
      UTG+2 shows A A
      UTG+2 wins $45.21
      (Rake: $2.37)

      Comment

      • alaska
        forever
        • Oct 2008
        • 6599

        #63
        Re: Rage @ triobet

        Sa annad oma minraisede ja flopi callidega liiga head oddsid vastasele. Flushdrawd ei karda flopis?
        Viimase käe turni overbet on väga halb.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #64
          Re: Rage @ triobet

          kus ma minraisen?

          flushi drawsid ei karda.. üldiselt ma ei maksa nende flushisid kinni..

          aga kui mul on enda arvates monster käes.. siis ma peaksin flopil 3betima? üldiselt ma tikun sedasi väikseid pote võitma, ja setide puhul ma siiski imo enamasti võidan.. siin on käed, kus ma olen setidega suuremate setide vms asjade vastu sattunud.. see on lihtsalt dispersioon (variatsioon on matemaatiliselt vale sõna)

          Comment

          • alaska
            forever
            • Oct 2008
            • 6599

            #65
            Re: Rage @ triobet

            kolmik ei ole monster 2mastiga ja 78-ga boardil. Flopis veel on, aga turnis ei pruugi olla. Seega beti flopis niikaua, kui lastakse.

            Settidega ongi tavaliselt väikesed potid ja kui saad suure poti, siis järelikult on flopist alates callitud sinu betti.

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #66
              Re: Rage @ triobet

              rage kas kolisid triost ära? pole ammu madistanud :). Kuhu kolisid?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #67
                Re: Rage @ triobet

                Algselt postitas pikk28
                rage kas kolisid triost ära? pole ammu madistanud :). Kuhu kolisid?
                tahtsin towerisse kolida.. aga pole aega olnud.. tööl on tamp peal..ja nädalavahetuse tegelesin igasugu muude kasulike asjadega.. käisin lumelauda harjutamas.. ja tähistasin Valentinipäeva korralikult sõpradega ja paar IRL pokkerimängu olen ka pidanud.. tegelt täna tagasi postile... kuuldavasti olevat triobet paremaks läinud laudade poolest... ja siin lugesin kellegi kommentaare et toweris pole midgai piimajõed ja pudrumäed.. ja pole seda otsustavat aega olnud.. et võtta kätte see toweri soft ära installida.. deposiit teha ja HEM konfida ja grindima hakata...

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #68
                  Re: Rage @ triobet

                  niihh.. tegin hoopis $150 sissekande LuckyAce'sse kuna vaatasin et seal HEM toetatud ja et HEMi litsentsi saamiseks vaja läbi HEMi koduka regada ja 400VPP'd teha... aga krt seal vaja miskist Pacific Hand Grabberit mis maksab 50 taala, ehk panen hetkelk täiesti ilma HEMita.. esimene päev oli palju lubav 25% deposiidi boonust ja mingi 30 taala kasumit.. aga see langes uuesti alla.. hetkel siis koos boonusega BR $191.. loodan kuskilt "tasuta versiooni" leida sellest hand grabberist.. ja plaanis ikkagi need 400VPP'd ära teha... punktid tulevad krdi aeglaselt.. kaks õhtut grindimist ja 44VPP'd alles tehtud...

                  Comment

                  • Tarmonator
                    Lingiparandaja
                    • Oct 2008
                    • 3274

                    #69
                    Re: Rage @ triobet

                    kunagi sain Hand Grabberi läbi Bodogi toa. Miski lingi kaudu pidi liituma, tegema deposiidi 50$, saatma e-maili ja oligi kõik. sain litsentsi kätte ja võtsin rahad välja. :D

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #70
                      Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

                      fck maisaa aru mis toimub.. pf raisesid ja reraisesid callitakse igasugu sitaga maha.. ja siis hititakse flopis kaks paari või rida või midaiganes.. HEMi ka pole.. üldiselt 150 taala kandsin sisse.. 25% sain otsa.. esimene päev kasvatasin mingi 200+ taala peale...

                      ja hetkeks alles 128 taala.. fcking pe**es.. NL6 ja NL10 laudades mängin.. LuckyAce's

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #71
                        Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

                        Minumeelest ilma HEMita ikka väga masendav mängida.

                        Comment

                        • alaska
                          forever
                          • Oct 2008
                          • 6599

                          #72
                          Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

                          Algselt postitas TIGRANO
                          Minumeelest ilma HEMita ikka väga masendav mängida.
                          Mulle tundub, et fullring multitabling ongi üks NLHEM, mitte pokker. ;D

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #73
                            Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

                            Algselt postitas alaska
                            Mulle tundub, et fullring multitabling ongi üks NLHEM, mitte pokker. ;D
                            Ta võib olla aga seda peab oskama ka kasutada ;D

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #74
                              Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

                              njahh... tegin siis vahelduseks kaks õhtut triobetis NL4 ja NL10 laudasid.. HEMiga ikka asi hoopis teine.. 50 taala plussi kenasti.. ja nohh konkrteetselt ikka statide põhjal saab räigelt oma liigutusi planeeritud.. kus cbetimata jätta, kus bluffimata jätta.. kus pf allin AK'ga ära callida, kus cbet callida ja turni checki asemel ise raiseda tüha käega ja pot ära korjata jne...

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #75
                                Re: Rage @ Triobet/LuckyAce

                                Algselt postitas Rage
                                niihh..
                                veebruari eesmärgid:
                                * ei tohi lõpetada miinuses obv <-- suht Great success (Y)
                                * mängida vähemalt 20k kätt <-- FAIL! ei nukrutse selle ebaõnnestumise üle, nädalavahetused said paremini sisustatud, lauaga sõitmas käidud jne, viimase nädala sahmisin enivei hoopis LuckyAce's
                                * ei roni NL10 laudadesse kui nad on NITe täis ja kaugelt näha et -EV, grindib siis NL4 laudades. <-- success, istusin NL4 laudades, kui mõni loosem NL10 tuli istsuin sinna, huvitaval kombel hakkasid PLi lauad hästi minema.. kui olin ilgelt tightass
                                * 300 euri täis saada ja kalkuleerida, kas oleks mõtet kolida kuhugi teise keskkonda, triobet ajab tilti, laudu vähe mille hulgast valida. <-- nii ja naa, vähemalt ma kolisin mujale.. aga fail oli selles osas, et HEMi ei saa kasutada ja hetkel uues kohas miinuses, aga vähemalt tegin ka moneybookersisse sissekande, siis kohe-kohe kannan bogodi vms võrku pappi, sealt saan hand grabberi ja siis ehk hakkan LuckyAce's ka võitvat mängu näitama + saaks LuckyAcest omale HEMi litsentsi ka.

                                muidu kuu tuli ootamatult hea, graafiku peal pole kajastatud luckyace miinust, mis on ca -40 taala BRist.. kui arvestada deposiidi boonus +33 taala juurde, siis kokku on tegelikult -73 taala:-(



                                rahul olen statidega.. selles osas, et vaatasin siin selle aasta state ja sessioone ja muid graafe ja statistikat.. põmst mu statid ei kõigu limiitides.. ehk mängin igal pool ühesugust mängu.. kõrgemates limiitides ei teki scared money mängu jne.. NL20 on küll koledalt miinuses, aga ma pakun välja, et pigem on tegemist dispersiooniga, lendasin seal setidega flushide ja kõrgemate setide otsa.. kui lukcyaces jälle asjad jooksma saan ja kõikide laudadega NL20s istun arvan et asi saab õigema pildi ka.



                                Märtsi eesmärgid:
                                * ei tohi lõpetada miinuses obv
                                * saada kätte Pacific Hand Grabberi ja HEMi litsentsid
                                * LuckyAces ennast kasumisse mängida tagasi kui HEM on tööle saadud
                                * mängida 15k käsi vähemalt
                                takkajärgi siis veel ka graafiku alguse aegadest alates, mis ei küll kajasta LuckyAce miinust:

                                Comment

                                Working...