[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1576
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

    mõtlesin, et viskaks pideva hala asemel siia ka mõnikord midagi positiivsemat...

    kuu on alanud hästi, punane joon on ka paigas.. aegajalt olen liiga looselt mingeid lollusi teinud, aga muidu tundub, et asi on ok.. tunne on õige ja 12 lauda tundub ka hetkel OK.. ob ka heateri poiss.. loodame, et kuu lõpp jälle kõike perse ei keera...

    Comment

    • harryahven
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1964

      #1577
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

      no lõpuks, gl!

      Comment

      • Cypher0
        Pokkerihai
        • Jan 2010
        • 1512

        #1578
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

        Tubli poiss!(Y)

        Comment

        • pastilaa
          kuum poiss
          • Apr 2009
          • 7518

          #1579
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

          Algselt postitas Cypher0 Vaata postitust
          Tubli poiss!(Y)
          On!

          Comment

          • Fortune
            IP
            • Oct 2008
            • 1396

            #1580
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

            keep up the good work! mul on sama graph hetkel, aint peegelpildis

            Comment

            • hotcocacola
              HTCCACLA
              • Oct 2008
              • 14473

              #1581
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

              no tasapisi saad mängu käima :D (mul endal sama teema)
              aga käisid siis laupäeval olympsi sünnal ?
              ise lõpetasin club venuses..lol

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1582
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                This is an automated message sent from Full Tilt Poker.

                Affiliate Username: raketherake
                Player ID: Rage
                Date and Time: 2010-11-05 11:05:03
                Transfer Number: A2PE5DEB7FE1
                Amount: $20.51 (USD)

                FOR FUCK SAKES.. krt see rakebacki arvestamise meetod tõmbas ikka mõnuga rakebacki alla.. peab mänguliselt ennast improvema, et kuus ikka mingit raha saada..

                kle jah, mängisime laupa sõbra juures lauamänge ja igav oli ja siis mul tuli meelde, et Olympsil sünnipäev, vehkisime siis sinna, ega midagi suurt ei teinud, natuke lasime automaate, sõime torti ja kütsime viinakokse sisse ja chillisime niisama.. kõik sõbrad peale minu jäid automaatidega kasumisse... seal krdi Parkis ma pole kunagi midagi võitnud:-(

                Comment

                • KristjanRawk
                  Klubi Liige
                  • Feb 2009
                  • 1133

                  #1583
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                  fr mängijatel jah suht koomale tõmmatud rb, 6maxis tuli nl10s samapalju eelmine nädal mulle

                  Comment

                  • noname
                    Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                    • Oct 2009
                    • 2366

                    #1584
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                    rage Sa oskad öelda,palju see BlackCardi rahaline boonus racke suurendab?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1585
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                      Algselt postitas noname Vaata postitust
                      rage Sa oskad öelda,palju see BlackCardi rahaline boonus racke suurendab?
                      ei oska, pole viitsinud arvutada, kuna mul endal sinna balck cardini pikk tee ja ei viitsi selle nimel pusida.. mul hetkel päeva keksmine 330 FTP'd vms.. ma teen suht lühikesi sesse tavaliselt.. mingi 1k käsi vms..

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #1586
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                        Algselt postitas Rage Vaata postitust
                        ei oska, pole viitsinud arvutada, kuna mul endal sinna balck cardini pikk tee ja ei viitsi selle nimel pusida.. mul hetkel päeva keksmine 330 FTP'd vms.. ma teen suht lühikesi sesse tavaliselt.. mingi 1k käsi vms..
                        Black cardi puhasväärtus kuus on
                        2 x 500punkti x 30 päeva= 30000 punkti kuus.
                        1,1M punkti eest saab $5K. So 30K punkti eest saab 136$, MRG hitt maha = 100$ kuus.

                        Comment

                        • Tigrano
                          Administraator
                          • Oct 2008
                          • 7614

                          #1587
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                          Päris nutseks on see FR mängijate elu tehtud FTP toas.

                          Comment

                          • Cash87
                            Vana Tegija
                            • Feb 2009
                            • 1402

                            #1588
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                            Tigrano, kus toas ja mis limiidil ise pesitsed?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1589
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                              vahepeal olen mingi 2BI tagasi andnud ja eile tegin ühe suht nõmea käe ameizingu vastu.. aga muidu on elu lill, kui süvenen ja mängu teen, siis saan hakkama...

                              unreal mis video..

                              [YOUTUBE]FavUpD_IjVY&fmt=18[/YOUTUBE]

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1590
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                                pokkerisse mitte puutuv, aga oma helbreath.pri.ee domeeni asemele registreerisin www.rage.ee domeeni ja pikemas perspektiivis hakkan graafikuid jms asju sinna panema:-)

                                Comment

                                Working...