[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Relamz
    Vana Tegija
    • Jan 2010
    • 1467

    #1546
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

    Laupäeval balousse Ed Solole minek?

    EDIT: vaieldamatult mu lemmik laul praegu :)
    Last edited by Relamz; 21.10.10, 18:20.

    Comment

    • vilkar
      Klubi Liige
      • Jul 2009
      • 1290

      #1547
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

      Algselt postitas Rage Vaata postitust
      deem kui hea versioon sellest loost.. kahjuks kuskilt full versiooni downloadimiseks ei leidnud:-(

      http://soundcloud.com/edsolo/dollar-preview?page=1
      väga solid lugu

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1548
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

        Algselt postitas Relamz Vaata postitust
        Laupäeval balousse Ed Solole minek?
        EDIT: vaieldamatult mu lemmik laul praegu :)
        kus misasi see on? kuigi ma kahtlen, et lähen, mul siin teine nädal alkovaba, söön tervislikult ja teen trenni, ülejärgmine nädalavahetus on teada, et läheb käest ära, seniks paastun.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1549
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

          päris lahe setup..

          Full Tilt Poker $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players
          DeucesCracked Poker Videos Hand History Converter

          rionon (MP1): $84.20
          bpk616 (MP2): $100.00
          Hero (CO): $100.00
          demis48 (BTN): $37.95
          David Craft (SB): $50.25
          KPACOTKA_KAT (BB): $50.00
          Sancho-Pancho84 (UTG): $50.50
          zues1026 (UTG+1): $73.55
          gpfire1 (UTG+2): $81.70

          Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with 4 4
          Sancho-Pancho84 raises to $2, zues1026 calls $2, 1 fold, rionon calls $2, 1 fold, Hero calls $2, demis48 calls $2, 1 fold, KPACOTKA_KAT calls $1

          Flop: ($12.50) J 4 9 (6 players)
          KPACOTKA_KAT checks, Sancho-Pancho84 bets $4, zues1026 folds, rionon folds, Hero raises to $12, demis48 calls $12, KPACOTKA_KAT calls $12, Sancho-Pancho84 folds

          Turn: ($52.50) 9 (3 players)
          KPACOTKA_KAT checks, Hero bets $24, demis48 calls $23.95 all in, KPACOTKA_KAT raises to $36 all in, Hero calls $12

          River: ($148.45) T (3 players - 2 are all in)

          Final Pot: $148.45
          Hero shows 4 4 (a full house, Fours full of Nines)
          demis48 shows A 9 (three of a kind, Nines)
          KPACOTKA_KAT shows J J (a full house, Jacks full of Nines)
          KPACOTKA_KAT wins $24.10
          KPACOTKA_KAT wins $121.35
          (Rake: $3.00)

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #1550
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

            tavalie?

            Comment

            • Fabulous
              Pokkerihai
              • Jan 2010
              • 2674

              #1551
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

              Mulle meeldib selle paar posti üleval pool oleva laulu see versioon ka http://soundcloud.com/thekillabits/a...illabits-remix

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1552
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                Algselt postitas Fabulous Vaata postitust
                Mulle meeldib selle paar posti üleval pool oleva laulu see versioon ka http://soundcloud.com/thekillabits/a...illabits-remix
                dubstepi fänn väga ei ole.. kuigi üks lugu on päris pull.. video ka paras selline mida kivis peaga vaadata:

                [YOUTUBE]73z-slxv15s&fmt=18[/YOUTUBE]

                aga jah.. see kuu siis väga tigedad 6BI NL100s plussis.. no ikka vabsee balla värk.. varsti võib vist Floridasse pensionipõlve pidama sõita... <iroonia ja sarkasm ja kõik magus sinna juurde>

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #1553
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                  niihh.. depo poonuse vabastamiseks vajalikud punktid tehtud.. cashoutisin siis starsi rolli.. 6k FPP eest vast tellin mingit nänni ka ja jätan starsi sinnapaika.. btw.. kas depo boonus vabanes osade kaupa automaatselt.. või nüüd mingi hetk mulle alle sjõuab see 75 euri kontole?

                  ja NL100t ikkagi ma ei biidi.. ainult tänu EV joone biitimisele kasumis.. midagi ten fundamentaalselt valesti..

                  Comment

                  • Tigrano
                    Administraator
                    • Oct 2008
                    • 7614

                    #1554
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                    Mis limiiidis Starsis rolli hakkad ehitama?

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1555
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                      Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                      Mis limiiidis Starsis rolli hakkad ehitama?
                      starsist lahkusin.. ehk seal mingit rolli ehitama ei hakka.. kokkuvõttes vaatasin HEMist.. stars alltime 1200 taala plussis (suht masendav) + mingi 700 taala depo boonuseid.. + paarsada taala stellareid jms boonuseid + kuvar ja mingi muu poenänn..

                      pool starsi rollist läheb sünnipäeva pidamiseks.. ja ülejäänud papi kannan kuskile urkasaiti vms ja aegajalt proovin siis seal mingit raha ka mõne lauaga teha.. peasaidiks jääb FTP, seal mul koguni NL200 jaoks roll olemas, lobby ja laudade otsimise süsteem ja kõik mugav.. ironmani olen ka juba pikalt teinud, igasugu boonuseid ja punkte sitax jms.. ei näe põhjust miks starsis pelada..

                      Comment

                      • Tigrano
                        Administraator
                        • Oct 2008
                        • 7614

                        #1556
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                        Sain vastupidi aru :) Aga kas FTP winrate siis tunduvalt parem või mis seal siis niipalju rohkem meeldib, kas lihtsalt rakeback süsteem?

                        Nagu olen aru saanud siis enamus foorumist nl100 FTP aga mitte Starsis :)

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1557
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                          Algselt postitas Tigrano Vaata postitust
                          Sain vastupidi aru :) Aga kas FTP winrate siis tunduvalt parem või mis seal siis niipalju rohkem meeldib, kas lihtsalt rakeback süsteem?
                          Nagu olen aru saanud siis enamus foorumist nl100 FTP aga mitte Starsis :)
                          suhtkoht kõik meeldib FTP's rohkem.. starsis sõi NL100 kahjum mu üldise kasumi ära.. FTP's on NL100 kasumis..

                          starsis on ikkagi lobbyst fishidega laudu raske leida.. ilgelt pead olema fishe märgistanud ja regisid märgistanud mitme kuu vältle, et tegelikult ka hakkaksid laua mängijatest lobbys olles ülevaadet omama.. ja nii ehk naa pidevalt vaheta laudu ja otsi uusi.. FTP puhul asi lihtsam.. kiirelt 12 laud alahti, kaks orbitit mängid ära.. halvad lauad kinni ja paari klikiga uued asemel, saab keskenduda mängule, mitte lobbys surfamisele... starsi osad lauad nõuavad klikki autopost BB, osad mitte, ebaugav feature, kui ma lõpetan FTP's sessi ja lähen starsi.. siis isegi hypersimple schemat on kuidagi ebamugav vaadata võrreldes FTP laudadega... starsis on vist ikkagi kuidagi tase tugevam.. maitea ma läbi ei hammusta kust see vahe tuleb.. aga kui vaatan starsi ja FTP graafikuid.. siis starsis on nonsd joon rämedalt kõrgel, sd joon madala.. ftp's jälle nonsd miinuses ja sd joon üleval..
                          kui mul stars pole põhisait, siis mul pole seal mõtet mängida, mõistliku rakebacki jms jaoks on vaja platinium või supernova tase välja grindida..

                          Comment

                          • Tigrano
                            Administraator
                            • Oct 2008
                            • 7614

                            #1558
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                            Ma just vaatasin huvi pärast selle aasta top grindereid , enamus seal ikka Starsi grindereid, muidugi löövad oma volüümiga.

                            Nüüd muutus see FTP rakeback süsteem, mis viib ehk multitablemise rakebacki % omajagu alla.

                            Helen_gamble beadib päris hästi arvestades et volüüm ka suur (paistab selline LAG stiili mängiv olevat), teisel kohal suht ainuke FTP grinder PAKETA7 aga ka 1,5 miljonig käega, mis 16 laual teeb päris palju grindi.

                            Ja allpool on mingi vend 4,191,964 miljonit kätt mänginud see aasta, mis teeb siis üle 400k käe kuus :) nimi on ka vastav OMG! IM BOT :),

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #1559
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                              Mul sama jama, et ei suuda Starsis SN välja grindida (tegelikult suudaks napilt, aga ei viitsi). Natuke kardan, et ehk on tase ka PSi NL100s kõrgem ja muidugi need shortstackid. Ükspäev just proovisin FTP cap ja shallow laudu ja avastasin, et eriti ei viitsi maadelda nendega. :)
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1560
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50/NL100 FR]

                                nojah, eks ta ole.. PTRi analüüsi järgi oli starsis ikka 30% rohkem oskajaid mängijaid kui teistes saitides.. selel uue rakebacki süsteemiga kaotasin ma ka raha.. see nädal sain rakebacki 70 taala.. samas vanasti sain sarnase voluumi juures 100+ taala.. aga sellest hoolimata mulle lihtsalt meeldib see soft nii palju rohkem.. ja stars tundub nitisem keskkond..

                                Comment

                                Working...