Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]
kusjuures ei ole.. mingi 2.90m on vahet.. ja ruuterit pole nihutanud vahepeal.. samas never know.. võibolla mu vana arvuti ise jupsis või hiiresoft vms.. vahet pole.. see hiir on igatahes surnud.. mingi aeg siis poodi uue järgi.. seni pean tibina laptopi hiirega hakkama saama...
Algselt postitas ranka
Vaata postitust
, K
, J
TC
Q
5
5
Comment