[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1411
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

    einohh kaardijooks ikka peksab täiega soolikasse... TÜRAMAIVÕI KUI VIHASEKS SEE AJAB

    tra kui ma kunagi 3beti OOP callin QQ või JJ või TT'ga.. mitte kunagi ma ei hiti seti..

    või kui ma flushi tõmban.. siis mulle ei tule runner-runner rida...

    Comment

    • Purz
      Õpihimuline Mängur
      • Nov 2008
      • 328

      #1412
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

      Ja kui peaksidki oma flushi hittima, siis vastasel on kõrgem flush või maja. Standard. Kui roll lubab siis ole ikka NL25s, NL10s on sama teema.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1413
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

        Algselt postitas Purz Vaata postitust
        Ja kui peaksidki oma flushi hittima, siis vastasel on kõrgem flush või maja. Standard. Kui roll lubab siis ole ikka NL25s, NL10s on sama teema.
        muig.. rolli on mul ka NL100 jaoks.. ainult skilli pole.. vot selles mure..

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1414
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

          viimased kaks päeva on huvitavad graafikud.. alguses lendad rahulikult pika sirgega mitu BI miinusesse ja siis hakkavad järsku käed pidama ja sind bluffitakse mingi suvalise pasaga.. ja tagasi väikesesse plussi o.O

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1415
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

            niihh.. NL25 shot siis läbi.. venis veidi pikemaks.. aga las ta siis olla.. kolin nüüd NL50sse..

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #1416
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

              huvitav käsi... ise küll ei mänginud seda kätt ja oma drwasid kõige paremini, aga nupud sain sisse eduseisust:-)

              Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              ph100 (UTG): $54.55
              Vucko018 (UTG+1): $41.50
              zacharias12 (UTG+2): $17.45
              podee92 (MP1): $53.50
              fdeten (MP2): $50.00
              Lahesell (CO): $50.00
              Hero (BTN): $97.50
              theTdotkid (SB): $41.00
              Tseburek (BB): $40.00

              Pre Flop: ($0.75) Hero is BTN with 9 T
              1 fold, Vucko018 calls $0.50, 4 folds, Hero raises to $2, 2 folds, Vucko018 calls $1.50

              Flop: ($4.75) 6 A 8 (2 players)
              Vucko018 checks, Hero bets $3, Vucko018 raises to $8, Hero calls $5

              Turn: ($20.75) J (2 players)
              Vucko018 bets $12.50, Hero raises to $87.50 all in, Vucko018 calls $19 all in

              River: ($83.75) 4 (2 players - 2 are all in)

              Final Pot: $83.75
              Vucko018 shows 7 5 (a straight flush, Four to Eight)
              Hero shows 9 T (a flush, Ten high)
              Vucko018 wins $80.75
              (Rake: $3.00)

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1417
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                tra see on nii haige kuidas ma tegin absoluutselt idiootse snapcalli ühele fishi shovele turnis.. obv mingi 130BB deep... ja ühe set vs overset olukorra shove oli ka vaja callida kui obv oli, et seal midagi muud peale seti ei saa olla...

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #1418
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                  Algselt postitas Rage Vaata postitust
                  tra see on nii haige kuidas ma tegin absoluutselt idiootse snapcalli ühele fishi shovele turnis.. obv mingi 130BB deep... ja ühe set vs overset olukorra shove oli ka vaja callida kui obv oli, et seal midagi muud peale seti ei saa olla...
                  Kui olukord oleks olnud sama aga vastas seti asemel miski muu jura, mida sa biidid siis kas sa oleksid siia sama kommentaari kirjutanud?

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1419
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                    Algselt postitas ranka Vaata postitust
                    Kui olukord oleks olnud sama aga vastas seti asemel miski muu jura, mida sa biidid siis kas sa oleksid siia sama kommentaari kirjutanud?
                    otsusta ise:

                    Full Tilt No-Limit Hold'em, $0.50 BB (8 handed) - Full-Tilt Converter Tool from FlopTurnRiver.com

                    UTG ($17.50)
                    UTG+1 ($55)
                    MP1 ($12.75)
                    Hero (MP2) ($51.25)
                    CO ($89.85)
                    Button ($49.25)
                    SB ($53.20)
                    BB ($52)

                    Preflop: Hero is MP2 with 2, 2
                    3 folds, Hero bets $1.50, 2 folds, SB calls $1.25, 1 fold

                    Flop: ($3.50) J, 10, 2 (2 players)
                    SB bets $2.50, Hero raises to $6.50, SB calls $4

                    Turn: ($16.50) 3 (2 players)
                    SB checks, Hero bets $11, SB raises to $45.20 (All-In), Hero calls $32.25 (All-In)

                    River: ($103) 6 (2 players, 2 all-in)

                    Total pot: $103 | Rake: $3

                    Results:
                    SB had J, J (three of a kind, Jacks).
                    Hero had 2, 2 (three of a kind, twos).
                    Outcome: SB won $100

                    Comment

                    • Pahvak
                      Pastilaa?? Ei!
                      • Dec 2008
                      • 4431

                      #1420
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                      Ilma lisainfota see mu arust küll nüüd obv fold ei ole.
                      Fullstacks have more fun.

                      Comment

                      • -andres-
                        Moderaator
                        • Oct 2008
                        • 4546

                        #1421
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                        Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                        Ilma lisainfota see mu arust küll nüüd obv fold ei ole.
                        +1

                        Ehk see standard stack off minu silmis.

                        Comment

                        • Fortune
                          IP
                          • Oct 2008
                          • 1396

                          #1422
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                          Algselt postitas Pahvak Vaata postitust
                          Ilma lisainfota see mu arust küll nüüd obv fold ei ole.
                          +1

                          ja nagu legendaarne ranka kunagi on öeld, kui fishid postitavad käsi, kus küsivad kas KK tuleks pre foldida. Ranka vastab, et otsige oma leake mujalt kui krdi KK preflop foldimise osas. Siin analoogne olukord.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1423
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                            okok.. küllap vist on teil õigus, mul tuju sant hoopis ühe teise lollaka käe pärast... + kaks coolerit veel, kus slowtasin, et fishi raha ka poti sisse saada ja lasin regil ära hitida..

                            üks situatsioon oli kus KK'ga preflopis tõstsin BTNi pealt, flopi cbet calliti nii regi kui fishi poolt, turnis regi leadis välja, oleks pidanud seal uuesti otsa panema, aga lootsin fishi rahasid ka sisse saada ehk callisin, fish foldis ja riverisse hitis regi oma seti, mille kinni maksin..

                            teine kord oli koht kus peale fishi limpi ja regi tõstet BTNi pealt cold-callisin KK'ga tõste.. flopis läksid rahad regiga sisse sisse kui regi oli flopanud oesd + fd, minu overpairi vastu, fish obv foldis.. ja flip ei tulnud ära..

                            Comment

                            • Pahvak
                              Pastilaa?? Ei!
                              • Dec 2008
                              • 4431

                              #1424
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                              Algselt postitas Rage Vaata postitust
                              teine kord oli koht kus peale fishi limpi ja regi tõstet BTNi pealt cold-callisin KK'ga tõste.. flopis läksid rahad regiga sisse sisse kui regi oli flopanud oesd + fd, minu overpairi vastu, fish obv foldis.. ja flip ei tulnud ära..
                              Oeh, saan õigesti aru, et stackisid mingi 10-12bb potis 100 blindi juures regulari vastu ainult ülepaariga? Vedas, et flipi said ja ühtlasi on OESD+FD käsi väga vähe tavaliselt ranges. Ahjaa... algselt oli ju flop 3way.
                              Last edited by Pahvak; 15.09.10, 12:03.
                              Fullstacks have more fun.

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1425
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [back to basics NL50 FR]

                                shorty on suvaline fish.. BTN oli passiivne regi vist.. imho oleks hea koht siin shovemiseks?

                                Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 7 players
                                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                                lijdo (BB): $20.50
                                Hero (UTG): $50.00
                                m3nix (UTG+1): $65.50
                                lobster200 (MP): $7.15
                                Energzied (CO): $54.45
                                KommepC$$$ (BTN): $50.00
                                miles644 (SB): $49.50

                                Pre Flop: ($0.75) Hero is UTG with A K
                                Hero raises to $1.50, 1 fold, lobster200 raises to $7.15 all in, 2 folds, miles644 calls $6.90, 1 fold Hero ???

                                Comment

                                Working...