[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #31
    Re: Rage @ triobet

    niihh.. vahepeal väike update... BR siis hetkel 159 euri.. viimased sessid lõppesid kõik väga kenades kasumites.. üks 30 taalane downswing oli.. mingi krdi 94% VPIP'ga mees callis mu AA ja QQ reraised maha mingite 56 ja 89 handidega.. ja hittis kolmikuid ja strighte.. no ikka krdi tigedaks ajas..

    aga muidu on pilt suht hea... laudasid mille vahel valida on veidi vähe:-/ korjan NL10 laudade kõrvale ka NL4 laudasid..

    Last edited by Rage; 30.06.10, 10:37.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #32
      Re: Rage @ triobet

      pekki.. trios on õhtul ikka nii vähe laudasid:-/ NL4sid ei viitsi eriti pelada.. NL10s on krdi NITe täis.. ja ega NL20 parem pole:-/

      Comment

      • Fortune
        IP
        • Oct 2008
        • 1396

        #33
        Re: Rage @ triobet

        Algselt postitas Rage
        pekki.. trios on õhtul ikka nii vähe laudasid:-/ NL4sid ei viitsi eriti pelada.. NL10s on krdi NITe täis.. ja ega NL20 parem pole:-/
        Ega trio on selles suhtes ikka mõttetu koht küll. Ainukesed plussid on, et tegu eesti "oma" kohaga ja vahepeal on head kampaaniad ja promod, aga muidu soovitan julgelt kuskile mujale kolida, ise soovitan sulle starsi, nl10-s pole seal ilmselt kunagi actionist puudus ja minimaalselt mingi 60k rahvast koguaeg online õhtuti 140k+, mingeid probleeme laudade otsimisega ei teki. Olen ka full tildis mänginud, aga seal päeval kõik kohad nite täis ja vaevalt sa eriti öösel mängid, kuna ju siiski tööinimene oled.

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #34
          Re: Rage @ triobet

          detsembri kokkuvõte ja eesmärgid:

          Algselt postitas Rage
          Detsembris eesmärke ei olnud.. tahtsin aint 100 euri täis saada, et NL10 laudadesse liikuda.. see eesmärk sai täidetud..

          Jaanuari eesmärgid:
          * ei tohi lõpetada miinuses obv
          * mängida vähemalt 20k kätt
          * saada esimest korda ka rakebacki.. hetkel siis perioodi kohta maksimaalselt $60 taala raket maksnud
          * NL10 bb/100 kohta saada vähemalt 9

          detsembri graafikud ja statid.. andke statide pihta turmtuld...





          statside pilt lingine: http://helbreath.pri.ee/pics/pokker/...ember_2008.jpg
          Last edited by Rage; 02.08.10, 13:22.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #35
            Re: Rage @ triobet

            uus aasta hakkas pihta ikka persesti... ei tea kas peaks tagasi NL4 laudadesse kolima.. NL10 on igatahes miinuses:-(

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #36
              Re: Rage @ triobet

              niihh.. viimased päevad tõsiselt uhanud.. selle aasta kohta olen kokku nullis.. kuna alguses tuli kohe 30 taalane miinus:-/

              postiivne on see, et NL10 olen ilusti plussi saanud ja bb/100 on 6+ hetkel..

              paha on see, et teiste graafikuid vaadates näen suht kena ühtlast tõusu.. mul paneb sinkavonka üles-alla.. no ikka ja jälle lähen vahepela hullu panema.. kedagi käelt maha tõstma või bluffima jne.. vahest õnnestub, saan oma kopika kätte.. teinekord ei õnnestu ja kaotan rubla või paar:-D

              üks situatsioon ka.. mul on pocket pair taskus.. preflopis raisen.. saan ühe callija.. lauas madalamad kaardid.. aga flushi tõmme.. cbeti vastane callib.. turniks tuleb masti tõmme kokku.. mul endiselt ülepaar... mis edasi? uuesti betin? kui palju? 60% potist või laksan terve poti? või annan alla ja check-fold?

              BR 161 euri ja graafik ka juurde:
              [img width=750 height=568]http://helbreath.pri.ee/pics/pokker/graaf_2009.01.05.jpg[/img]

              Comment

              • alaska
                forever
                • Oct 2008
                • 6599

                #37
                Re: Rage @ triobet

                Algselt postitas Rage
                üks situatsioon ka.. mul on pocket pair taskus.. preflopis raisen.. saan ühe callija.. lauas madalamad kaardid.. aga flushi tõmme.. cbeti vastane callib.. turniks tuleb masti tõmme kokku.. mul endiselt ülepaar... mis edasi? uuesti betin? kui palju? 60% potist või laksan terve poti? või annan alla ja check-fold?

                Ülepaariga ei maksa hulluks minna, kontrolli poti suurust ja vaata tema raisede järgi, kas tasub pikas perspektiivis callida neid või mitte. tseki turn, kui tsekib järgi, siis riveril väike valebet ja kui shoveb, siis otsusta uuesti. Kui tsekid turni ja tema shoveb, siis on easy fold enamasti. Kui niisama valuebetib, siis võid ju checkraiseda ja foldida shove peale.
                Kolm tänavat valuet beti siis kui vastas on totaalne callingstation, muul juhul mängi rohkem mõistusega.
                Pane täpne käsi siia, siis on kergem.

                BTW graafik on täitsa ilus sul.

                Comment

                • Keiss
                  Pokkerihai
                  • Oct 2008
                  • 1592

                  #38
                  Re: Rage @ triobet

                  Minu arvates ka graafik kena ja sinka-vonka peabki minema, ma arvan. See näitab, et julged mängida ka mitte ei beti ainult totaalse nutsiga. Aga jah ülepaar tuleb nurka visata kui FD täis tuli ja ta betib/raiseb.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #39
                    Re: Rage @ triobet

                    niihh.. selle aasta graafik... ehk siis viimane nädal.. ise kohe kuidagi rahul ei ole.. vabalt võiks see graafik olla mingi 70-100 taala kasumis... bad beate ja sitta lauda on vähe olnud... ikka enda lammutamised ja lollused... täiesti haige.. vähemalt flopis saadud kolmikuid suudan rämedate flushitõmmete ja muu s*ta laua peale ära visata... aga mõned räiged vead pean tõsisemalt käsile võtma ja...

                    enivei tänase sessiooni järgi panin kuvarile paar post-it kleepsu CAPSis hüüdlausetega:
                    - RIVERIL EI TEE KIIREID CALLE !!!
                    - RIVERIL ALATI VÄHEMALT 10sec MÕTLEMIST!!!
                    - OVER PAIRIGA EI LÄHE HULLUKS JA EI CALLI ALL-IN'E!!!

                    BR siis hetkel 193 euri ja ainult selle aasta graafik on siin:



                    Vahelduse mõttes oma pokkeripäevikusse huvitavam post ka.. ehk siis kommenteeritud handisid.. muidu on neid pokkeripäevikuid igav lugeda kui ainult graafikud... meelitan oma topicule lugejaid juurde...

                    kas keegi oleks suutnud siin foldida? ma muidu olin 99% kindel, et tal set.. chatis küsisin ka... vastust ei tuld.. villain muidu 31/3/2.7
                    põmst siis tegelt lihtsalt standard kaotus... muid lahendusi mina siin ei näe.. call.. ja rebuyin.. ja mängid edasi...
                    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    MP3: $7.72
                    Hero (CO): $12.26
                    BTN: $2.40
                    SB: $9.01
                    BB: $2.95
                    UTG: $1.75
                    UTG+1: $11.52
                    UTG+2: $17.21
                    MP1: $6.90
                    MP2: $9.70

                    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with J A
                    2 folds, UTG+2 calls $0.10, 3 folds, Hero raises to $0.50, BTN calls $0.50, 2 folds, UTG+2 calls $0.40

                    Flop: ($1.65) J 9 A (3 players)
                    UTG+2 bets $1.65, Hero raises to $3.30, BTN calls $1.90 all in, UTG+2 raises to $16.71, Hero calls $8.46 all in

                    Turn: ($27.07) 2 (3 players - 2 are all in)

                    River: ($27.07) 2 (3 players - 2 are all in)

                    Final Pot: $27.07
                    UTG+2 shows J J
                    UTG+2 wins $13.78
                    UTG+2 wins $4.95
                    UTG+2 wins $6.99
                    (Rake: $1.35)

                    no comments... overpairiga lolliks minemine...
                    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 7 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    BB: $3.73
                    UTG: $8.05
                    UTG+1: $5.95
                    MP: $8.06
                    CO: $5.29
                    BTN: $9.45
                    Hero (SB): $10.13

                    Pre Flop: ($0.15) Hero is SB with T T
                    1 fold, UTG+1 calls $0.10, 1 fold, CO calls $0.10, 1 fold, Hero raises to $0.50, 1 fold, UTG+1 calls $0.40, 1 fold

                    Flop: ($1.20) 8 2 3 (2 players)
                    Hero bets $0.60, UTG+1 calls $0.60

                    Turn: ($2.40) 5 (2 players)
                    Hero bets $1.50, UTG+1 raises to $4.85, Hero calls $3.35

                    River: ($12.10) J (2 players)

                    Final Pot: $12.10
                    UTG+1 shows A A
                    UTG+1 wins $11.50
                    (Rake: $0.60)


                    veel üks overpair:-/
                    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    MP3: $4.32
                    CO: $11.98
                    BTN: $2.52
                    SB: $12.49
                    BB: $10.57
                    UTG: $3.21
                    UTG+1: $9.77
                    UTG+2: $3.96
                    Hero (MP1): $13.60
                    MP2: $6.20

                    Pre Flop: ($0.15) Hero is MP1 with J J
                    UTG calls $0.10, 1 fold, UTG+2 calls $0.10, Hero raises to $0.40, 1 fold, MP3 calls $0.40, 2 folds, SB calls $0.35, 1 fold, UTG calls $0.30, 1 fold

                    Flop: ($1.80) T K 8 (4 players)
                    SB checks, UTG checks, Hero bets $0.45, MP3 calls $0.45, SB folds, UTG folds

                    Turn: ($2.70) 6 (2 players)
                    Hero bets $1.60, MP3 raises to $3.47, Hero calls $1.87

                    River: ($9.64) 9 (2 players)

                    Final Pot: $9.64
                    MP3 shows T T
                    MP3 wins $9.16
                    (Rake: $0.48)

                    ise mõtlesin.. et hea fold... ei läinud flushiga kaasa.. chatis mees ütles minu AA peale et tal oli pair of sixes... kahjuks mul tyybi kohta state pold.. siis poleks foldinud.. sest hiljem osutus mees ikka mingi VPIP40 meheks..
                    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    UTG+1: $12.82
                    UTG+2: $13.96
                    MP1: $10.78
                    MP2: $1.90
                    MP3: $10.00
                    Hero (CO): $9.85
                    BTN: $37.35
                    SB: $25.04
                    BB: $4.64
                    UTG: $12.64

                    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with A A
                    1 fold, UTG+1 calls $0.10, 1 fold, MP1 calls $0.10, 2 folds, Hero raises to $0.55, BTN calls $0.55, 3 folds, MP1 calls $0.45

                    Flop: ($1.90) 9 2 8 (3 players)
                    MP1 bets $0.95, Hero raises to $1.90, BTN folds, MP1 calls $0.95

                    Turn: ($5.70) 6 (2 players)
                    MP1 bets $1.42, Hero folds

                    Final Pot: $5.70
                    MP1 wins $5.42
                    (Rake: $0.28)


                    ärge küsige... kõige haigem ja mõttetum bluff üldse...
                    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 4 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    CO: $8.44
                    BTN: $4.68
                    SB: $15.12
                    Hero (BB): $10.10

                    Pre Flop: ($0.15) Hero is BB with Q J
                    CO calls $0.10, 1 fold, SB calls $0.05, Hero raises to $0.40, CO calls $0.30, SB calls $0.30

                    Flop: ($1.20) 3 T 8 (3 players)
                    SB checks, Hero bets $0.70, CO folds, SB calls $0.70

                    Turn: ($2.60) K (2 players)
                    SB checks, Hero bets $1.60, SB calls $1.60

                    River: ($5.80) 3 (2 players)
                    SB checks, Hero bets $4.00, SB calls $4

                    Final Pot: $13.80
                    SB shows 2 K
                    Hero shows Q J
                    SB wins $13.11
                    (Rake: $0.69)

                    laud oli drawine.. aga olin suht kindel et olen ees.. eriti kuna flopil oli cbet väiksem kui pool poti... ja minu reraise call.. + turni check... panin ta mingi AQ või A9 peale... mängis väga trikikalt oma rocketeid... minu read pani täiega puusse... aga õnn soosis seekord mind...
                    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 8 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    BB: $10.91
                    UTG: $20.98
                    UTG+1: $9.60
                    MP1: $7.27
                    MP2: $12.60
                    Hero (CO): $7.50
                    BTN: $0.33
                    SB: $18.37

                    Pre Flop: ($0.15) Hero is CO with 6 6
                    UTG calls $0.10, 1 fold, MP1 calls $0.10, MP2 calls $0.10, Hero calls $0.10, BTN calls $0.10, 1 fold, BB raises to $0.50, UTG calls $0.40, MP1 calls $0.40, 1 fold, Hero calls $0.40, BTN calls $0.23 all in

                    Flop: ($2.48) 5 7 3 (5 players - 1 is all in)
                    BB bets $0.90, UTG folds, MP1 calls $0.90, Hero raises to $3.04, BB calls $2.14, MP1 folds

                    Turn: ($9.46) 6 (3 players - 1 is all in)
                    BB checks, Hero bets $3.96, BB calls $3.96

                    River: ($17.38) 2 (3 players - 1 is all in)

                    Final Pot: $17.38
                    Hero shows 6 6
                    Hero wins $14.81
                    Hero wins $1.71
                    (Rake: $0.86)



                    seda venda ma vihkan.. krdi CAPUA vms iganes perseaugust pärit.. 550 handi kohta mehe statid: 86/15/1.1
                    see on haige milliste asjadega ta on mu premiumeid ja igasugu asju surnuks löönud... siiani veel mingi 4 taala ta minu suhtes ees.. kui see mees lauas.. siis jäävad standardraised ja kõik asjad sinnapaika.. minraise ainult.. ja puhtalt nutsi peale mängimine ja temalt raha välja meelitamine... täna see strateegia töötas.. sain suurema osa oma rahast tagasi...
                    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    luxi0743 (UTG+2): $35.83
                    Hintze (MP1): $9.80
                    top100 (MP2): $16.92
                    ROBINSON123 (MP3): $0.00
                    playtoye (CO): $1.50
                    tete78 (BTN): $5.32
                    beunie (SB): $13.37
                    threefish (BB): $15.68
                    Hero (UTG): $8.10
                    nsk_06 (UTG+1): $8.00

                    Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with A 5
                    Hero calls $0.10, 2 folds, Hintze calls $0.10, 1 fold, ROBINSON123 calls $0 all in, 3 folds, threefish checks

                    Flop: ($0.35) 7 A K (4 players - 1 is all in)
                    threefish checks, Hero bets $0.30, Hintze folds, ROBINSON123 raises to $1.20, threefish folds, Hero calls $0.90

                    Turn: ($2.75) 6 (2 players - 1 is all in)
                    Hero bets $0.71, ROBINSON123 raises to $2.84, Hero calls $2.13

                    River: ($8.43) J (2 players - 1 is all in)
                    Hero checks, ROBINSON123 bets $1.00, Hero raises to $3.96, ROBINSON123 calls $-5.04 all in

                    Final Pot: $5.39
                    Hero shows A 5
                    Hero wins $12.67
                    (Rake: $-7.28)

                    ahjaa.. tropil oli A9o...
                    see händ pani ikka vanduma küll.. villain oli oma 56 käega: 77/13/0.9

                    Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    bo1004 (CO): $2.10
                    daviiie (BTN): $10.67
                    oitarvi (SB): $8.12
                    Armisan1337 (BB): $9.95
                    ffss (UTG): $4.32
                    loki11 (UTG+1): $4.85
                    Hero (UTG+2): $11.90
                    diverboy (MP1): $10.19
                    Rainer44 (MP2): $1.70
                    jjp77 (MP3): $7.83

                    bo1004 posts a big blind ($0.10)

                    Pre Flop: ($0.25) Hero is UTG+2 with K A
                    ffss calls $0.10, loki11 calls $0.10, Hero raises to $0.60, 2 folds, jjp77 calls $0.60, 3 folds, Armisan1337 calls $0.50, ffss calls $0.50, loki11 calls $0.50

                    Flop: ($3.15) 5 4 K (5 players)
                    Armisan1337 checks, ffss checks, loki11 checks, Hero bets $2.00, jjp77 folds, Armisan1337 folds, ffss raises to $3.72, loki11 folds, Hero calls $1.72

                    Turn: ($10.59) 4 (2 players)

                    River: ($10.59) 2 (2 players)

                    Final Pot: $10.59
                    ffss shows 3 6
                    ffss wins $10.07
                    (Rake: $0.52)

                    aasta alguse suur graafiku kukkumine, minu kõige suurem poti kaotus üldse.. ja üldse... WTF I tought???
                    Party Poker $20.00 No Limit Hold'em - 9 players
                    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                    bizzy_one (MP2): $17.91
                    Rune_P (CO): $0.00
                    coolibah (BTN): $19.52
                    Hero (SB): $19.91
                    godzil47 (BB): $19.00
                    canbetmoess (UTG): $23.75
                    yaeger1 (UTG+1): $39.30
                    Jonna69 (UTG+2): $21.11
                    mahui (MP1): $9.30

                    Pre Flop: ($0.30) Hero is SB with J K
                    1 fold, yaeger1 calls $0.20, 2 folds, bizzy_one calls $0.20, Rune_P calls $0 all in, coolibah calls $0.20, Hero raises to $1.60, 2 folds, bizzy_one calls $1.40, Rune_P raises to $2.80, coolibah calls $2.60, Hero calls $1.20, bizzy_one calls $1.20

                    Flop: ($11.60) 5 Q T (4 players - 1 is all in)
                    Hero bets $8.00, bizzy_one folds, Rune_P raises to $12, coolibah calls $12, Hero calls $4

                    Turn: ($47.60) K (3 players - 1 is all in)
                    Hero bets $4.81, coolibah calls $4.72 all in

                    River: ($57.04) 2 (3 players - 2 are all in)

                    Final Pot: $57.04
                    coolibah shows K A
                    Hero shows J K
                    coolibah wins $8.59
                    Hero wins $0.20
                    coolibah wins $45.98
                    (Rake: $2.27)

                    Last edited by Rage; 02.08.10, 13:23.

                    Comment

                    • McFoldberg
                      Grinder
                      • Nov 2008
                      • 731

                      #40
                      Re: Rage @ triobet

                      TT-ga suurem cbet flopil.

                      JJ-ga pole sul ju overpair... Flopis K ja 4-way action. Ja peale K üldiselt veel ohtlik board. Ehk suure tõenäosusega oled lootusetult taga. Et jah, siin pigem no cbet (imo, ootan targemate nõuandeid) ning kui ikka teed cbeti, siis turn raudselt check-fold.

                      AA-ga flopil suurem raise. 2.7 - 3.2$ vms. Min raise suht drawise flopiga annab vastasele liiga head oddsid.

                      66 käsi. Kui villainil peaks A9 vms olema, siis kas ta raiseks BB-lt kui 4 limperit? Pigem liti seal ise raise preflop sisse ja saad ise käes valitseja olla + lisainfo (BB oleks 3betinud sind). Flopi ma väga kommenteerida ei oska... Vaja oleks kindlasti teada vastase cbet%-i. Aga jah, read läks sul rappa kuna sa ise ei raisenud preflop.

                      A5s preflop fold. UTG selliste kätega callides satudki rasketesse olukordadesse, kus raha ära annad. Sa mängid online pokkerit, tuhandeid ja tuhandeid käsi. Pick your spot and then act. A5s UTG limp pole kindlasti asi, mis raha sisse toob (ka fishide vastu).




                      Minupoolsed kommentaarid siis.
                      Muidu väga äge, et sa detailsed ülevaateid annad ja ka käsi postitad, mida kommenteerida saad. Teeb tõesti su teema huvitavaks ja kindlasti aitab ka sinu mängu arendamisele kaasa :)
                      Egas muud, kui et edu!

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #41
                        Re: Rage @ triobet

                        niiihh.. post-itid igatahes mõjuvad kui nad koguaeg nina all on.. täna olen väga kenasid otsuseid teinud riveritel... (Y)

                        muidu oli suht kehv kaardijooks.. alguses pendeldasin muudkui miinuse poolel.. lõpuks siis tuli kaarti ka.. ja need realiseerisin suht kenasti ära... ja sess siis +2BI... mitu korda oli nii, et varaselt positsioonilt raisesin väikese pocketiga.. tagant reraiseti... foldisin.. ja lauas oleks set koos olnud:-(

                        mõtlesin veidi ja teen väikesed muudatused plaanides... graafik kõigub liiga palju, nii et NL20 laudadesse kolin alles siis kui 300 euri koos.. ja kui Primas hakkab NL20 laudadega kitsaks jääma.. siis kolin üldse kuhugi mujale ära... praegu on ka juba NL10 laudadega kohati murelik.. ei viitsi kuskil sharkide keskel istuda ja kaarti oodata...

                        niihh graafik siis aegade algusest:



                        ja siis olge head ja kommenteerige palun mu statse.. p.s. jah ma tean et NL10 bb/100 on väike.. ma ei pand alguses tähelegi et NL10 laudades lasin jutti miinust mille NL4 laudadega tagasi tegin... enivei.. viimase nädalaga olen asja improvenud kõvasti... et siis üldisi state kommenteerige...


                        Last edited by Rage; 15.03.10, 15:52.

                        Comment

                        • -andres-
                          Moderaator
                          • Oct 2008
                          • 4546

                          #42
                          Re: Rage @ triobet

                          Mis kõige rohkem silma jäid kiirelt vaadates.
                          NL10 kohta liiga loose. Vähemalt minu silmis. Limbid liiga palju. Näitajad võiks olla nt 14/10, 13/10.
                          Flop cbet meeletult kõrge. 88% ei tohi ta kindlasti olla. Võiks olla kuskil 60-70% vahel. Praegu betid pmst alati cbeti otsa. Pead hakkama jälgima boardi ja vastaseid, sest alati pole cbet parim variant.

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #43
                            Re: Rage @ triobet

                            Algselt postitas -andres-
                            Limbid liiga palju. Näitajad võiks olla nt 14/10, 13/10.
                            fck.. sellest ma ei saa aru.. ainuke positsioon kust ma limbin on BB või BTN juhul kui ees on limperite armee, mujalt igaltpoolt kas fold või raise.. nüüd viimased päevad olen limpinud ka AXs'ga, see ei tohiks seda üldist statistikat veel nii kõvasti mõjutada...

                            njahh.. cbeti osas... 1vs1 100% cbetin, kui kaks vastast siis vastavalt nende statidele.. fold to cbet 70+ siis lennutan cbeti ka järgi..

                            Comment

                            • Tigrano
                              Administraator
                              • Oct 2008
                              • 7614

                              #44
                              Re: Rage @ triobet

                              Kindlasti pead vaeva nägema cbet -de tegemisel, sest antud juhul peaaegu tulistad alati cbeti flopis otsa, mis ei ole kindlasti parim lahendus alati. Õppige rohkem ka chekkima

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #45
                                Re: Rage @ triobet

                                puhhh... üks reegel juurde.. üle 3h pikkuseid sessioone ei tee.. mõttetu.. ükski pikem sessioon pole mõistlikusse kasumisse jäänud.. pigem break-evenid.. eile lammutasin.. alustasin -4 taalaga.. siis jõudsin normaalse graafiku ja tegemistega +25ni.. siis sealt -3 taalani.. siis jälle +25ni ja lõpuks jäi tulemuseks +6... ca 6h mängimist...

                                ja jaanuari teises pooles enam rakebacki pärast ka ei raba... pole mõtet istuda laudadesse mängima kui pole väga huvi vms.. puhtalt rake täis saamise nimel:-/ selle perioodi tahan raketbacki kätte saada, edasi on pohhui... eks kui NL20 laudadesse jõuan, siis hakkab iseenesest vast tulema..

                                Comment

                                Working...