[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #1051
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Imo on nii wrong mõelda et ma pean teatud stati saama mingi teatud protsendini..

    Imo graphi vaadates on probleeme just value? St sd winnings?
    Endal ka suht fail kuu, enda mindset läks lõpuks võssa + run oli ka ylekeskmise sitt: 30k kätt 5bi plussi ja rb ka migmi 5bi .. aga noh mis sitasti see uuesti ju;=)

    Ja kas 5.5 agro factor liiga ulme pole? Et sa paned ise ise ise ainult?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1052
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      ahjaa.. üks eesmärk Juuniks juurde:

      * peale iga sessi suuremad kaotuste ja võitudega käed üle vaadata.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #1053
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        tellisin FTP'st 42k punkti eest igasugu riideträäni endale ja tibinale.. kurja.. alles peale telimise nupu litsumist tuli meelde, et oleks võinud kahes osas tellida.. eks ma siis paki saabudes saan jälle tolliga vaielda maksumuse ja maksude üle.. paar päeva tagasi jõudis sõbrale ka FTP 300ne chipikohver kohale.. sai samasuguse Tolli Agentuuri maksumuse tõendi nõude nagu ma.. ehk tundub, et toll ikka oma jonni ei jäta:-/

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #1054
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          krt kuidagi peaks voluumi juurde panema.. samas ei tea kuidas... üle 9 laua ei taha võtta.. ja pikkasid sessioone ei viitsi ka teha.. eks ta jääbki siis sinna 20-30k käte vahele kuus.. algus on enamvähem olnud.. mingi1,5BI plussis 2k käte peale... eile tegin ühe lolli calli kus fish riverisse sai omale oesd kokku... ja siis maitea.. regularide vastu olen aegajalt teinud 9-high flopis check-reraiset kui blindilt olen callinud preflop raise... maitea.. kui ma ise oleks vastane.. mul oleks küll räiged parakad, et set vastas vms.. aga ei.. tüübid lasevad tuimalt 4beti otsa ja olen sunnitud oma bluffi foldima.. samas ma ei mäleta, et keegi oleks T-high flopis mu seti kinni maksnud:-/

          aga cheer up..

          [YOUTUBE]9upTLWRZTfw[/YOUTUBE]

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1055
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            unreal how true this clip is..

            [YOUTUBE]gzkYz0I92qs[/YOUTUBE]

            Comment

            • teerajaja
              Grinder
              • Feb 2009
              • 815

              #1056
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              Sa töötad IT vallas ? kui jah ega see juhuslikult Datel pole ?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #1057
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                arvasin et suudab oma pocketi maha visata.. ei suutnud:-(

                Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 7 players
                The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                Marcin7878 (SB): $102.65
                mabedi (BB): $105.50
                tonchik (UTG): $124.35
                challenge250 (UTG+1): $70.60
                SpainT9 (MP): $102.50
                Virus3232 (CO): $405.15
                Hero (BTN): $117.25

                Pre Flop: ($1.50) Hero is BTN with 7 8
                1 fold, challenge250 raises to $2, 1 fold, Virus3232 calls $2, Hero raises to $10, 3 folds, Virus3232 calls $8

                Flop: ($23.50) 4 4 3 (2 players)
                Virus3232 checks, Hero bets $15, Virus3232 calls $15

                Turn: ($53.50) 4 (2 players)
                Virus3232 checks, Hero bets $29, Virus3232 calls $29

                River: ($111.50) 5 (2 players)
                Virus3232 bets $1, Hero raises to $63.25 all in, Virus3232 calls $62.25

                Final Pot: $238.00
                Virus3232 shows T T (a full house, Fours full of Tens)
                Hero shows 7 8 (three of a kind, Fours)
                Virus3232 wins $235.00
                (Rake: $3.00)
                Algselt postitas teerajaja Vaata postitust
                Sa töötad IT vallas ? kui jah ega see juhuslikult Datel pole ?
                nope.. MicroLinkis

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #1058
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  1) Miks sa 3betid pre 78o?
                  2) Nagu juba mainiti kuskil, inimesed foldivad v2he .. mõttetu end imo sellistesse olukoradesse panna. NL100 ei ole see koht veel, minu silmis siis v2hemalt.
                  Turn oli nii sitt kaart, et seal ma c/f insta

                  Ma ei eta vb see on mingi "kõrgem mõtlemine", kuid mina sinna veel ei küündi =) Sry et kriitikat tekitasin vms, kuid minu silmis tundub see horrible .. eriti co vs btn, kuna inimesed on niigi lihtimad.

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #1059
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    ma teadsin, et tal on pocket.. äggises enne iga calli.. uskumatu lihtsalt et ei foldinud.. mina ju squeezesin

                    Comment

                    • g00000se
                      Vana Tegija
                      • Apr 2010
                      • 1047

                      #1060
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      pf raisiks alati 11 peale, kuna siis see oleks see juba kahjumlik call vastasele. Ning enamus kordi, kui vastane paneb min beti riveris suurde poti, siis ta eeldabki seda, et sa lööd suure raisi.

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #1061
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        wat? mine oma microlimiti teooriatega vastavasse alamteemasse.. enivei.. maitea.. kas keegi minu mängu järgi villaini asemel oleks suutnud näha nendes betides jms asjades nõrgemat kätt kui TT? võibolla ta callis mängis rolli see et oli juba 300BB plussis

                        Comment

                        • g00000se
                          Vana Tegija
                          • Apr 2010
                          • 1047

                          #1062
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          ego ego, gl..

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #1063
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            No minu silmis on vastane fish ja fish ei foldi FH imo kunagi. Minu silmis on siiski spew .. ja 3beti pigem 78s vms.. kuigi ma pf calliks pigem. (78s siis)

                            Turn on selline kaart, et fish ei foldi never seal. Olgu tal isegi 88-77vms. Imo on turn raudselt c/f. Ma pigem foldiks selle keltsa juba pre

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #1064
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              ei old fish.. suht tavaliste default statidega mängija.. fishi vastu obv poleks teinud sellist movet

                              Comment

                              • leits
                                Hundinui
                                • Apr 2009
                                • 9562

                                #1065
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                No tho siiski vahet pole, pre on see minu silmis fold. Sa tekitad ise endale raskeid olukordi kui sellise lehega 3betid

                                Comment

                                Working...