Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]
Imo on nii wrong mõelda et ma pean teatud stati saama mingi teatud protsendini..
Imo graphi vaadates on probleeme just value? St sd winnings?
Endal ka suht fail kuu, enda mindset läks lõpuks võssa + run oli ka ylekeskmise sitt: 30k kätt 5bi plussi ja rb ka migmi 5bi .. aga noh mis sitasti see uuesti ju;=)
Ja kas 5.5 agro factor liiga ulme pole? Et sa paned ise ise ise ainult?
Imo on nii wrong mõelda et ma pean teatud stati saama mingi teatud protsendini..
Imo graphi vaadates on probleeme just value? St sd winnings?
Endal ka suht fail kuu, enda mindset läks lõpuks võssa + run oli ka ylekeskmise sitt: 30k kätt 5bi plussi ja rb ka migmi 5bi .. aga noh mis sitasti see uuesti ju;=)
Ja kas 5.5 agro factor liiga ulme pole? Et sa paned ise ise ise ainult?
8 
4
Comment