[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • -andres-
    Moderaator
    • Oct 2008
    • 4546

    #16
    Re: Rage @ triobet

    Sellist minraise ei tohi NL4s preflop lihtsalt callida. Beti korralikult üle. Kui callibki, siis selline olukord, kus ta 2 pair hitib on vähene, enamjaolt saab oma QJga Qle pihta ja maksab oma stacki välja. Preflop raisedes saaksid poti selliseks, et ta potsize bettidega ilusti allin saada.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #17
      Re: Rage @ triobet

      need kohad, kus ma callisin ennast flopi sisse... esimene käsi, ja viimane käsi... on ranka manuali osad.. et kui ees on kaks või rohkem limpereid, siis limbid sisse.. või kui raise, siis pocket paariga lähed setminema... ehk call preflop..

      88'ga oleks võinud reraised ka.. oleks vähemalt sellest reast lahti saanud... aga põmst ma preflopis olin selle käe maha kandnud.. ja ei taht preflopil/flopil rohkem raha sisse panna kui ei hiti.. hittisin seti ja sellega lammutasin.. aga rida oli liiga ebatõenäoline ja ma ei oleks eriti mingi valemiga seda seti maha visanud..

      22'ga oleks pidanud postflopis reeglite järgi maha viskama.. aga see cbet oli liiga standard cbet, ehk ma ei uskunud, et ta pihta sai või masti tõmme oleks... ja turni check ja kaart oli täpselt selline kaart, millega riveril peedistada ja flushi esindada...

      AQ oli halvasti mängitud.. pf raise peale peaks maha viskama.. callid/reraised on ainult any two pair ja AK, callisin AQga vast aint selle pärast, et tegemist oli loose mängijaga... ülejäänud oli ka halb mäng selle käe puhul..

      89o raiseda kolme limperit.. krt maitea... tegelt oleks pidanud fold käsi olema.. aga kuna positsioon oli.. siis mõtlesin vaadata mis flop toob.. kui ma oleks raisenud, siis ega seda kolmepocketit poleks enivei maha visatud.. ja flopil oleks cbet juba kallim olnud... ja turni järgi oleks ikkagi oma kolmikuga allini läinud..

      aga tore et kommenteerite.. saab ka oma käsi uue pilguga üle vaadata ja mõelda veidi postflopi mängu peale... eriti see AQ'ga mäng.. seal oleks pidanud jah välja jagama.. et ma ei ole ees...

      Comment

      • -andres-
        Moderaator
        • Oct 2008
        • 4546

        #18
        Re: Rage @ triobet

        Algselt postitas Rage
        need kohad, kus ma callisin ennast flopi sisse... esimene käsi, ja viimane käsi... on ranka manuali osad.. et kui ees on kaks või rohkem limpereid, siis limbid sisse.. või kui raise, siis pocket paariga lähed setminema... ehk call preflop..

        88'ga oleks võinud reraised ka.. oleks vähemalt sellest reast lahti saanud... aga põmst ma preflopis olin selle käe maha kandnud.. ja ei taht preflopil/flopil rohkem raha sisse panna kui ei hiti.. hittisin seti ja sellega lammutasin.. aga rida oli liiga ebatõenäoline ja ma ei oleks eriti mingi valemiga seda seti maha visanud..

        Preflop pane rohkem raha sisse, sest kui sa hittisid ja kellegil teisel oleks nt K84 flopil AK käes, mingi fishh, kes limpis, siis sa ei saa teda paratamatult allinni, kui pole preflop raisenud. Peaksid tegema oversized pets ja neid ei callita nii kergelt. Kui teeksid raise preflop, saaks ilusti hakkama pot size bettide panemisega.


        22'ga oleks pidanud postflopis reeglite järgi maha viskama.. aga see cbet oli liiga standard cbet, ehk ma ei uskunud, et ta pihta sai või masti tõmme oleks... ja turni check ja kaart oli täpselt selline kaart, millega riveril peedistada ja flushi esindada...

        Preflop oleks mina maha visanud. Sul pole positsiooni ja 22ga saad ainult seti hittida, kui ei hiti, oled dead. Flopil reraise tegemine on ka kaheldav, sest peale sind veel MP1 tegutsemas. Samuti on ju flop sinu jaoks lihtsalt ülihalb. Ülidrawine, iga pildiga Heart võib sinda callida. Turnil saabubki sinu jaoks hukatus ja ilma kindla readita ma riveril ei tulistaks, callitakse kergelt Heartiga ära ja oledki rahast ilma.

        AQ oli halvasti mängitud.. pf raise peale peaks maha viskama.. callid/reraised on ainult any two pair ja AK, callisin AQga vast aint selle pärast, et tegemist oli loose mängijaga... ülejäänud oli ka halb mäng selle käe puhul..

        Call on halb, ma ei näe reraisel ühtegi halba külge, seda tabelit ei pea iga hetk 100% võtma kui kindlat eesmärki. Su ees tehti minraise, väga fishilik liigutus. Seda NL4 puhul. Sellise asja jaoks on ta range ülisuur, seega kindel 3bet otsa sellisel olukorras. Kui tahad foldid, siis foldi, aga call on kohutav lihtsalt.

        89o raiseda kolme limperit.. krt maitea... tegelt oleks pidanud fold käsi olema.. aga kuna positsioon oli.. siis mõtlesin vaadata mis flop toob.. kui ma oleks raisenud, siis ega seda kolmepocketit poleks enivei maha visatud.. ja flopil oleks cbet juba kallim olnud... ja turni järgi oleks ikkagi oma kolmikuga allini läinud..

        Siin ma ei räägikski raisest. 89o on selline kaheldav, 89s puhul saaksime tugevamaid implied oddse, hetkel lähme flopilt vaid rida või imet hittima. 89s puhul oleks väljavaated palju paremad. Samuti kui callid flopi, siis mis su plaan turnil kui poleks 9 tulnud. Ta betib uuesti ja kas saad callida. Pead sellised asjad läbi mõtlema.

        aga tore et kommenteerite.. saab ka oma käsi uue pilguga üle vaadata ja mõelda veidi postflopi mängu peale... eriti see AQ'ga mäng.. seal oleks pidanud jah välja jagama.. et ma ei ole ees...

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #19
          Re: Rage @ triobet

          no tänane downswing on ikka vihane... -21 taala.. 300 käega... graafikut panema ei hakka... tilti ei läinud.. aga üks laks teise järel.. flopil pihta ei saanud.. cbeti keegi ei austanud... ja nii ta läks.. võite mu handidele turmtuld anda...

          Party Poker $10.00 No Limit Hold'em - 10 players
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          UTG+2: $9.70
          MP1: $18.81
          MP2: $11.04
          MP3: $10.86
          CO: $14.96
          BTN: $11.38
          SB: $3.95
          BB: $7.29
          Hero (UTG): $9.85
          UTG+1: $5.13

          Pre Flop: ($0.15) Hero is UTG with K K
          Hero raises to $0.40, 4 folds, MP3 calls $0.40, CO calls $0.40, BTN raises to $1.60, 2 folds, Hero raises to $9.85, 2 folds, BTN calls $8.25

          Flop: ($20.65) T 6 3 (2 players)

          Turn: ($20.65) T (2 players)

          River: ($20.65) 2 (2 players)

          Final Pot: $20.65
          BTN shows A A
          Hero shows K K
          BTN wins $19.62
          (Rake: $1.03)

          Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 9 players
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          MP1: $4.69
          MP2: $11.84
          Hero (CO): $4.38
          BTN: $3.34
          SB: $3.47
          BB: $0.95
          UTG: $5.51
          UTG+1: $4.25
          UTG+2: $7.55

          Pre Flop: ($0.06) Hero is CO with K K
          UTG calls $0.04, 1 fold, UTG+2 calls $0.04, 2 folds, Hero raises to $0.32, 3 folds, UTG calls $0.28, 1 fold

          Flop: ($0.74) A 5 K (2 players)
          UTG bets $0.18, Hero calls $0.18

          Turn: ($1.10) A (2 players)
          UTG checks, Hero bets $0.55, UTG calls $0.55

          River: ($2.20) 4 (2 players)
          UTG checks, Hero bets $1.10, UTG raises to $4.46, Hero calls $2.23 all in

          Final Pot: $8.86
          UTG shows A K
          UTG wins $7.63
          UTG wins $1.13
          (Rake: $0.10)

          Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          Hero (MP1): $5.04
          MP2: $2.96
          MP3: $0.82
          CO: $5.50
          BTN: $8.70
          SB: $7.09
          BB: $1.11
          UTG: $5.33
          UTG+1: $5.49
          UTG+2: $4.71

          Pre Flop: ($0.06) Hero is MP1 with A K
          1 fold, UTG+1 calls $0.04, UTG+2 calls $0.04, Hero raises to $0.32, MP2 calls $0.32, 6 folds, UTG+2 calls $0.28

          Flop: ($1.06) 2 3 4 (3 players)
          UTG+2 checks, Hero bets $0.64, MP2 calls $0.64, UTG+2 folds

          Turn: ($2.34) 5 (2 players)
          Hero bets $1.17, MP2 raises to $2, Hero calls $0.83

          River: ($6.34) J (2 players)

          Final Pot: $6.34
          MP2 shows 6 6
          MP2 wins $6.24
          (Rake: $0.10)


          Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          Hero (BTN): $8.40
          SB: $2.91
          BB: $4.59
          UTG: $5.24
          UTG+1: $1.71
          UTG+2: $1.21
          MP1: $4.69
          MP2: $3.11
          MP3: $3.96
          CO: $3.10

          UTG+1 posts a big blind ($0.04)

          Pre Flop: ($0.10) Hero is BTN with 6 6
          UTG calls $0.04, UTG+1 checks, 3 folds, MP3 calls $0.04, 1 fold, Hero raises to $0.32, 1 fold, BB calls $0.28, 2 folds, MP3 calls $0.28

          Flop: ($1.06) T 7 9 (3 players)
          BB checks, MP3 checks, Hero bets $0.68, BB calls $0.68, MP3 folds

          Turn: ($2.42) 2 (2 players)
          BB checks, Hero checks

          River: ($2.42) A (2 players)
          BB checks, Hero checks

          Final Pot: $2.42
          BB shows K 7
          BB wins $2.32
          (Rake: $0.10)



          Comment

          • -andres-
            Moderaator
            • Oct 2008
            • 4546

            #20
            Re: Rage @ triobet

            Esimene KK standard. Preflop kõik ok.
            Teine KK raise flopil kindlasti mingi pot , ~1$. Oleksid siin anyway calli saanud ja broke läinud, kuid mina käitun alati nii.
            AK on cooler, mängitud on okeilt. Turnil võid ka kohe allin lükata.
            Viimasel käel pole ka midagi valesti. Võis Cbetida. et callis, seda ikka juhtub.

            Aga mis silma jäi, raised 8xbb. NL4 vist ükskõik, aga tulevikus püüa standardiks jätta 4xbb+1bb iga limperi kohta, aga arvan, et tead seda isegi.

            Comment

            • McFoldberg
              Grinder
              • Nov 2008
              • 731

              #21
              Re: Rage @ triobet

              66-ga seda lauda con betida 3way pole imo väga hea idee...
              Ootan vastuväiteid.

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #22
                Re: Rage @ triobet

                NL4's raisen 6BB+limperid, käe sisse juba jäänud... ja imo nii madala limiidi kohta pole halb ka tegelt..

                Algselt postitas McFoldberg
                66-ga seda lauda con betida 3way pole imo väga hea idee...
                Ootan vastuväiteid.
                emm.. imo oli minu jaoks hea flop.. madalad klibakad.. see et keegi K7'ga pf raise maha callib.. no selle kohta ei oska midagi arvata.. vahest tulistan teise või koguni kolmanda barreli veel kui tunne on õige.. antud hetkel oli 66 liiga tilluke ja andsin peale flopi cbeti alla...

                Comment

                • McFoldberg
                  Grinder
                  • Nov 2008
                  • 731

                  #23
                  Re: Rage @ triobet

                  Puhtalt vastaste käitumise järgi oletaks mina seda, et vähemalt ühele neist see flop meeldib ja et ees sa eriti protsentuaalselt olla ei saa.
                  Mõlemad limpisid ning callisid siis su raisele. Limbiksid nad väga tugevate kätega, ehk kõrgete kaartidega?
                  NL4 tasemel cbetida sellist flopi kui limperid callivad su raisele, saad tihedamini calle kui folde... Eriti multy-way potis.

                  Comment

                  • Keiss
                    Pokkerihai
                    • Oct 2008
                    • 1592

                    #24
                    Re: Rage @ triobet

                    Algselt postitas McFoldberg
                    66-ga seda lauda con betida 3way pole imo väga hea idee...
                    Ootan vastuväiteid.
                    Ära parem oota :)

                    Coolereid pole mõtet kommenteerida.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #25
                      Re: Rage @ triobet

                      täna oli siis karm ameerikamägi.. alguses sain kohe mitu coolerit.. kaks korda sattusin ka oma KK'ga AA otsa ja mu enda AA crackiti ära..

                      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      BB: $1.03
                      UTG: $4.24
                      UTG+1: $2.04
                      UTG+2: $4.41
                      Hero (MP1): $8.52
                      MP2: $3.06
                      MP3: $13.77
                      CO: $1.89
                      BTN: $5.32
                      SB: $2.09

                      Pre Flop: ($0.06) Hero is MP1 with A A
                      UTG calls $0.04, 2 folds, Hero raises to $0.28, 5 folds, BB calls $0.24, UTG raises to $4.24, Hero raises to $8.52, BB calls $0.75 all in

                      Flop: ($9.53) T A Q (3 players - 1 is all in)

                      Turn: ($9.53) J (3 players - 1 is all in)

                      River: ($9.53) 3 (3 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $9.53
                      BB shows 7 9
                      UTG shows K K
                      UTG wins $6.50
                      Hero wins $0.00
                      BB wins $2.89
                      (Rake: $0.14)

                      selle handi puhul oleks isegi teoreetiliselt võinud handi maha visata.. too tüüp kes tõstis mind.. teadsin seda meest ja see mees ilma handita lollusi naljalt ei tee...
                      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      SB: $4.25
                      BB: $2.48
                      UTG: $5.16
                      UTG+1: $12.51
                      UTG+2: $4.33
                      MP1: $4.89
                      MP2: $4.12
                      Hero (MP3): $3.57
                      CO: $5.76
                      BTN: $3.02

                      Pre Flop: ($0.06) Hero is MP3 with K K
                      UTG calls $0.04, 2 folds, MP1 calls $0.04, 1 fold, Hero raises to $0.40, CO raises to $4.80, 5 folds, Hero calls $3.17 all in

                      Flop: ($7.28) J 6 J (2 players - 1 is all in)

                      Turn: ($7.28) T (2 players - 1 is all in)

                      River: ($7.28) 4 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $7.28
                      Hero shows K K
                      CO shows A A
                      CO wins $5.95
                      CO wins $1.23
                      (Rake: $0.10)
                      siin oleks pidanud reraise peale maha viskama
                      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      BTN: $2.92
                      SB: $3.77
                      Hero (BB): $4.18
                      UTG: $4.12
                      UTG+1: $1.84
                      UTG+2: $6.80
                      MP1: $17.47
                      MP2: $1.96
                      MP3: $3.90
                      CO: $2.32

                      Pre Flop: ($0.06) Hero is BB with A Q
                      UTG calls $0.04, 1 fold, UTG+2 raises to $0.08, MP1 calls $0.08, 5 folds, Hero raises to $0.50, 1 fold, UTG+2 raises to $0.92, 1 fold, Hero calls $0.42

                      Flop: ($1.98) Q 2 4 (2 players)
                      Hero bets $0.99, UTG+2 raises to $5.88, Hero calls $2.27 all in

                      Turn: ($8.50) 2 (2 players - 1 is all in)

                      River: ($8.50) T (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $8.50
                      Hero shows A Q
                      UTG+2 shows K K
                      UTG+2 wins $5.70
                      UTG+2 wins $2.66
                      (Rake: $0.14)

                      üks set mis mulel ka kenasti kinni maksti:-)
                      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 9 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      MP2: $2.72
                      CO: $5.65
                      Hero (BTN): $3.98
                      SB: $2.70
                      BB: $1.88
                      UTG: $10.78
                      UTG+1: $17.19
                      UTG+2: $3.90
                      MP1: $2.32

                      Pre Flop: ($0.06) Hero is BTN with 5 5
                      UTG calls $0.04, UTG+1 calls $0.04, 1 fold, MP1 calls $0.04, 1 fold, CO calls $0.04, Hero calls $0.04, SB raises to $0.14, BB calls $0.10, UTG calls $0.10, UTG+1 calls $0.10, MP1 calls $0.10, CO calls $0.10, Hero calls $0.10

                      Flop: ($0.98) K 5 A (7 players)
                      SB checks, BB checks, UTG bets $0.04, UTG+1 folds, MP1 folds, CO calls $0.04, Hero raises to $0.28, SB calls $0.28, BB calls $0.28, UTG calls $0.24, CO folds

                      Turn: ($2.14) T (4 players)
                      SB checks, BB checks, UTG bets $0.16, Hero raises to $0.65, SB calls $0.65, BB calls $0.65, UTG calls $0.49

                      River: ($4.74) T (4 players)
                      SB bets $1.61, BB calls $0.81 all in, UTG folds, Hero calls $1.61

                      Final Pot: $8.77
                      Hero shows 5 5
                      SB shows A J
                      Hero wins $1.68
                      Hero wins $6.95
                      (Rake: $0.14)
                      siis mingi hetk ühes lauas läks mees tilti.. hakkas allini loopima jutti.. pidevalt võttis raha juurde ja puha.. jäin lauda edasi istuma, et ka osa saada... sain talt AK'ga 4taala ja hiljem...

                      Santa korjas oma raha tagasi:-/
                      Party Poker $4.00 No Limit Hold'em - 10 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      MP1: $3.80
                      MP2: $5.36
                      MP3: $0.76
                      CO: $28.44
                      BTN: $0.62
                      SB: $8.71
                      BB: $0.78
                      Hero (UTG): $8.71
                      UTG+1: $8.49
                      UTG+2: $4.65

                      Pre Flop: ($0.06) Hero is UTG with K J
                      Hero raises to $0.24, UTG+1 calls $0.24, UTG+2 calls $0.24, 5 folds, SB calls $0.22, 1 fold

                      Flop: ($1.00) 7 J 4 (4 players)
                      SB checks, Hero bets $0.50, UTG+1 folds, UTG+2 raises to $4.41, SB folds, Hero calls $3.91

                      Turn: ($9.82) A (2 players)

                      River: ($9.82) 7 (2 players)

                      Final Pot: $9.82
                      UTG+2 shows 8 7
                      UTG+2 wins $9.72
                      (Rake: $0.10)
                      päev siis kokku nullis:-(

                      vahelduse mõttes siis ka täisgraafik ja statid ka vaatamiseks...


                      Last edited by Rage; 02.08.10, 13:21.

                      Comment

                      • McFoldberg
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 731

                        #26
                        Re: Rage @ triobet

                        Miks 55-ga riveril AI ei läinud?

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #27
                          Re: Rage @ triobet

                          Algselt postitas McFoldberg
                          Miks 55-ga riveril AI ei läinud?
                          nad olid allin juba.. ja kui ei oleks olnud ma oleks pannud allin ikkagi.. maitea miks see handconvertor ei näita allinisid.. HEMist ma võtan handi history.. selle sisu kopin http://www.thehandconverter.com/ aadressile... võibolla peaks võtma hand history hoopis triobetist? aga ma ei taha sahmida seal mängu ajal sellega.. lihtsam on hiljem HEMist sessioon üle vaadata ja suuremad kaotused/võidud välja pasteda, võibolla ma teen midgaivalesti ja copin valet vaadet/asja?

                          EDIT: täna õhtu siis +2 BI.. muidu oli enamvähem ok.. aga taaskord ühe AQ'ga tegin selle paha asja, et callisin reraise maha.. ja flopis muidugi kaotasin AK'le muhedalt...

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #28
                            Re: Rage @ triobet

                            viimased neli sessi siis suht vihane tõusulaine.. eks kaarti jooks on ka hea olnud.. ise vigu ka suurt pole teinud... ja graafik selline..



                            ja üldine graafik siis:



                            eesmärk saada BR üle 100 euri on täidetud.. ja nüüd võib siis mind näha tihedamini NL10 laudades..
                            juhul kui BR kukub alla 70 taala siis taas NL4 laudades...

                            järgmine eesmärk BR 250 euri peale ajada ja NL20 lauad ette võtta...
                            Last edited by Rage; 19.06.13, 08:24.

                            Comment

                            • Keiss
                              Pokkerihai
                              • Oct 2008
                              • 1592

                              #29
                              Re: Rage @ triobet

                              RageIllumina nime all mängid?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #30
                                Re: Rage @ triobet

                                Algselt postitas Keiss
                                RageIllumina nime all mängid?
                                jep... tahtsin panna RageIlluminati, aga see ei mahtunud ära:-/

                                Comment

                                Working...