[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #1036
    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

    Algselt postitas masterpuppet Vaata postitust
    Call ning loodame, et laud paarduks ning saaks riveris stackid sisse?
    callisin.. river blank... riveris betis $26.. Hero ???

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #1037
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

      njaa alkohol ja pokker ei käi kokku.. igasugu imeasju hakkan ette kujutama... -450 nagu naksti.. kuu miinuses...
      Last edited by Rage; 27.05.10, 22:30.

      Comment

      • Pahvak
        Pastilaa?? Ei!
        • Dec 2008
        • 4431

        #1038
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        njaa alkohol ja pokker ei käi kokku.. igasugu imeasju hakkan ette kujutama... -450 nagu naksti.. kuu miinuses...
        Degen. Tegin pühapäeval pohmelli väsimuse tõttu samas suurusjärgus vea. :\
        Fullstacks have more fun.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #1039
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

          Algselt postitas Rage Vaata postitust
          njaa alkohol ja pokker ei käi kokku.. igasugu imeasju hakkan ette kujutama... -450 nagu naksti.. kuu miinuses...
          mulle piisas eile kahest tuborgist ja tegin jama kohe!

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #1040
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

            10ndast minutist läheb ikka väga rajuks ära...

            [YOUTUBE]qciVXUHTN10[/YOUTUBE]

            Comment

            • pastilaa
              kuum poiss
              • Apr 2009
              • 7518

              #1041
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

              Ty Rage, väga hea.

              Comment

              • Skrunda
                Bännitud
                • May 2010
                • 102

                #1042
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                Rage tänud selle kuldse postituse eest!

                Comment

                • noname
                  Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                  • Oct 2009
                  • 2366

                  #1043
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                  alates 39.minutist on Tehh Nuts IMHO....

                  Comment

                  • Priito
                    Jube Noob
                    • Mar 2009
                    • 121

                    #1044
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                    Päris võimas tõesti.
                    Kutt võiks rahus mingi evendi suurel laval tunni ajase seti teha.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #1045
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                      kommenteerige kätt.. shoveja oli mingi vpip 30+ tüüp ehk imho fish..

                      EP pealt tüüp oli regular, kelle kohta mul note et squeezeb vähemalt lightilt vist..

                      Poker Stars $0.50/$1 No Limit Hold'em - 9 players - View hand 725982
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      mysliwiec82 (BTN): $104.15
                      breoganista (SB): $116.30
                      noone9 (BB): $109.35
                      GabrielMoyaa (UTG): $100.00
                      Bruces55555 (UTG+1): $63.20
                      vinivici9586 (UTG+2): $109.00
                      iluv87 (MP1): $100.00
                      tcarr89 (MP2): $103.05
                      Hero (CO): $106.05

                      Pre Flop: ($1.50) Hero is CO with Q Q
                      2 folds, vinivici9586 raises to $3, 1 fold, tcarr89 calls $3, Hero raises to $13, 3 folds, vinivici9586 raises to $28, tcarr89 raises to $103.05 all in, HERO ???

                      Comment

                      • rrrr
                        Grinder
                        • Nov 2008
                        • 904

                        #1046
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                        Ma foldin QQ tihti isegi ühe 4-bettija vastu. Ühel peab midagi head olema. Olen näinud küll vastaseid oma 4-betti foldimas aga see on pigem erand kui reegel.

                        Krt, mida rohkem ma seda kätt vaatan, siis tundub, et sa võid isegi ees olla. Kui MP2 fish oleks tahtnud oma AA-d slowda preflop, siis oleks ta pidanud callimist jätkama. Samas - äkki tuli mõistus koju vahepeal.
                        EP raise on jälle tobedalt väike, sest ta jääb peale raise OOP. Samas EP ei squeeze sind vaid 4-betib sind piisavalt vähe, et sul enam seti oddse pole.
                        Last edited by rrrr; 31.05.10, 09:03.

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #1047
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                          njahh no EP mängijaga oli meil historyt kõvasti.. ja ma olingi suht kindel, et kuna ma nii hilises positsioonis olin, siis ta ei uskunud mu squeezet ja 4betis mind lightilt.. tükk aega mõtlesin, et fishist ma olen tõenäoliselt ees, aga kas EP poisil äkki tõesti on käsi.. ja foldisin.. ja krdi EP poiss foldis ka.. **** seda teab mis tal seal oli.. äkki oli mingi JJ või AK.. KK'd või AA'd ta foldinud poleks..

                          Comment

                          • Rage
                            Klubi Liige
                            • Nov 2008
                            • 6853

                            #1048
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                            Mai eesmärgid:
                            * NL100 ja sinna jäädagi.. korralikku mängu teha <-- põmst fail kuna korralikku mängu ei teinud, success kuna olen NL100s ja esialgu vast alla liikuma ei pea
                            * kui Mai kasum on üle 30BI, siis pool võidust välja ja uus arvuti osta <-- LOL
                            põmst.. alguses tegin palju vigu.. hiljem veidi rohkem distsipliini ja foldin paremini.. aga graafiku EV joon näitab kui ilmselgelt ma ikkagi seda limiiti ei biidi..

                            maitea mis ma tegema pean... statid on suht solid.. muret teevad järgmised statid: turn cbet 44%, fold BB ja SB to steal: 80% ja 84% ja riveri call win on ainult 38%

                            vpip 13% kandis pfr 11% jne.. preflop pos awardness 4.6 aggF 5.5

                            enivei.. maitea.. perses kuu ja perses limiit...

                            cash -$271, Baltic Festi turnad -€233 või 266, rakeback ja stellariboonus +$300, kokku kuu kahjum -€230

                            graafik:



                            Juuni eesmärgid:
                            * turn cbet ~35%
                            * BB ja SB fold 85%+
                            * rohkem ei oskagi eesmärke seada.. võibolla veidi rohkem stright-forward mängu teha
                            Last edited by Rage; 31.05.10, 22:34.

                            Comment

                            • chrosmos
                              Õpihimuline Mängur
                              • Apr 2009
                              • 340

                              #1049
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                              edu järgmiseks kuuks, see limiit ei saa eriti raske olla, eriti nitring veel.

                              a kas pulma juures pole enam mängimas käinud?

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #1050
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL100 FR]

                                Algselt postitas chrosmos Vaata postitust
                                edu järgmiseks kuuks, see limiit ei saa eriti raske olla, eriti nitring veel.
                                a kas pulma juures pole enam mängimas käinud?
                                Nope, Pulma on kuidgai väga ära kadunud, vahepeal Mell ja Liisi tahtsid miskit pokkeriõhtut orgunnida, aga rahvast jäi väheks. mul omal väike korter ja pole head lauda/toole kus taga mängida, samas chipikohver on olemas.

                                Comment

                                Working...