[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #751
    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

    Algselt postitas Owner85 Vaata postitust
    viitsid viska siia see list mis youtubest leidsid,ise ka valin mida grindi ajal kuulan et mindset ilusti paigas oleks:)
    selle tüübi uploaditud lood:

    Comment

    • Jennifer
      Pokkerihai
      • Dec 2009
      • 1503

      #752
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

      Väga kõva graafik! :)

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #753
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

        eile veel 4BI juurde... võtsin nõuks sõbra-sõpra coachima hakata, kes kaks nädalat tagasi alustas kõigepealt raamatute jms lugemist ja siis pokkeri mängimist.. siiani on miinuses esimese nädala tiltamisest.. aga viimane nädal ranka tabeliga näitab juba paranemise märke.. nii et loodetavasti tuleb veel üks megaaggrodonk pokkerimaailma juurde:-D

        eile üle pika aja vaatasin oma state.. cbet 82% fold to cbet 55%.. ma arvan et ma olen aggro:-P

        kui nüüd miskit mõõna peale ei tule.. siis nädalavahetusel teen FTP's shotid NL100sse
        Last edited by Rage; 09.03.10, 08:03.

        Comment

        • Owner85
          Klubi Liige
          • Aug 2009
          • 2146

          #754
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

          Tubli!

          Comment

          • k2snakalle
            Pokkerihai
            • Dec 2008
            • 2545

            #755
            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

            Algselt postitas Rage Vaata postitust
            võtsin nõuks sõbra-sõpra coachima hakata, kes kaks nädalat tagasi alustas kõigepealt raamatute jms lugemist ja siis pokkeri mängimist.. siiani on miinuses esimese nädala tiltamisest.. aga viimane nädal ranka tabeliga näitab juba paranemise märke.. nii et loodetavasti tuleb veel üks megaaggrodonk pokkerimaailma juurde:-D
            Priitu?

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #756
              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

              Algselt postitas k2snakalle Vaata postitust
              Priitu?
              jep

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #757
                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                nädalavahetused on ikka kuldsed.. ei saa kätt ette panna kui muudkui tahetakse raha ära anda..



                jama aint.. et FTP's olin enamvähem BE, ehk NL100 rollist ikka veel mõned kümned taalad puudu..

                aga kuu kisub aina ilusamaks.. tuleb vist rekordkuu..

                Comment

                • kardpleier
                  Grinder
                  • Jul 2009
                  • 699

                  #758
                  Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                  ulme toodang. keep going!!!

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #759
                    Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                    täna mängisin sitasti... tiltasin fishide peale.. ei suutnud oma kätt nende vastu oodata... obv fishid ise midagi maha ei viska.. kui mul tuli käsi, siis tuli obv monoflopid jms.. ulme.. kaks ilgelt suurt fishi olid erinevas lauas kumbki 300-500BB deepid... ja ei saanud kuidagi midagi kätte neilt:-(

                    enivei.. rake genereerimise päev oli siis täna.. pühapäeva kohta olid lauad ka tegelt suht sitad..

                    Comment

                    • raunsz
                      Vana Tegija
                      • Jan 2010
                      • 1492

                      #760
                      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                      Kuu graafik kena!

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #761
                        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                        +7BI õhtu üle ei saa kurta.. FTP's sain NL100 rolli täis.. ja starsis on ka juba hakanud sinna lähedale jõudma.. starsis 500 taala veel vaja...

                        kusjuures huvitaval kombel on see aasta mul starsis ja FTP's NL50s suht sama palju käsi tehtud, kummaski 27-28k.. ja starsis on like 3x kõrgem winrate.. võibolla see miski short term dispersioon...

                        üle pika aja panen ka oma lifetime graafi...

                        Last edited by Rage; 15.03.10, 21:59.

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #762
                          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                          Eks seda ole näha aja peale, kummas fishisem keskkond on... GJ btw, ja edu peatse NL100 grindimisel siis...

                          Comment

                          • Jennifer
                            Pokkerihai
                            • Dec 2009
                            • 1503

                            #763
                            Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                            Väga ilus graafik! :)

                            Comment

                            • vennike
                              Pokkerihai
                              • Mar 2009
                              • 1958

                              #764
                              Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                              silm kohe puhkab. wp, sir!

                              Comment

                              • zyxxx
                                Õpihimuline Mängur
                                • Oct 2008
                                • 453

                                #765
                                Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet [NL50 FR]

                                Rage, kui kasutad sellist filtrit nagu "Voluntarily Put $ in Pot", millise kuju siis sinu punane joon võtab lifetime graphil?

                                Comment

                                Working...