[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • zyxxx
    Õpihimuline Mängur
    • Oct 2008
    • 453

    #736
    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

    Räägi kuidas sa punase joone selliseks saanud oled? Märksõna second barrel?

    Comment

    • pikk28
      Klubi Liige
      • Oct 2008
      • 6695

      #737
      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

      nice rage!

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #738
        Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

        Algselt postitas zyxxx Vaata postitust
        Räägi kuidas sa punase joone selliseks saanud oled? Märksõna second barrel?
        sa mõtled seda, et mu punane jookseb nulli peal, mitte ei kao sügavustesse?

        ma ei tea.. aegajalt fishide vastu second barrel, eriti kui arvan neid flushi tõmbavat... squeeze läheb ka punase joone sisse kui keegi ei taha callida.. limperite isoleerimine... ja nohh tundub et ma riveris valuebetin liiga suurelt.. ei callita ära..

        Comment

        • leits
          Hundinui
          • Apr 2009
          • 9562

          #739
          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

          ta lykkab kõik käed AI ..

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #740
            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

            Algselt postitas leits Vaata postitust
            ta lykkab kõik käed AI ..
            kusjuures ma olen suht kindel.. et vähemalt 2x vähem lähen ma allini kui sina:-) ma shoven turnis harva... kui ma paugutan siis valuebetid kuni riverini..

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #741
              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

              obv leits lihtsalt leveldas. sa panid releveli?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #742
                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                Algselt postitas pikk28 Vaata postitust
                obv leits lihtsalt leveldas. sa panid releveli?
                ei pannud.. ma tegelt ka shoven vähem..

                Comment

                • leits
                  Hundinui
                  • Apr 2009
                  • 9562

                  #743
                  Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                  millal 100? peaks sul potensiaali daljova olema ju? loodan et ise sian runnima .. minig ~15k ise teind vist .. ja tundub ikka sitaks tummisem kui see nititega huiamine 50s .. m2ngid ka starsis nl50?

                  Comment

                  • zyxxx
                    Õpihimuline Mängur
                    • Oct 2008
                    • 453

                    #744
                    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                    Algselt postitas Rage Vaata postitust
                    ja nohh tundub et ma riveris valuebetin liiga suurelt.. ei callita ära..
                    tundub nii, sest muud asjad on suht samad minuga. riveri value betiga lähen aga tavaliselt kindla peale välja, et maha callitaks. võibolla võtan mina hoopis seal liiga vähe valuet.

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #745
                      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                      Algselt postitas leits Vaata postitust
                      millal 100? peaks sul potensiaali daljova olema ju? loodan et ise sian runnima .. minig ~15k ise teind vist .. ja tundub ikka sitaks tummisem kui see nititega huiamine 50s .. m2ngid ka starsis nl50?
                      no kuna mul BR kahe saidi vahele jaotatud, siis üldiselt võtab limiitides liikumine veidi rohkem aega.. aga FTP's on NL100 BRist $200 puudu.. starsis on mingi $1000 puudu.. ja NL50t mängin seal hetkel..

                      ja kuni NL100ni kasutan limiitides liikumiseks 40BI reeglit.. suuremate limiitide puhul vast hakkan 60BI-100BI'na asja vaatama..
                      Last edited by Rage; 08.03.10, 09:05.

                      Comment

                      • leits
                        Hundinui
                        • Apr 2009
                        • 9562

                        #746
                        Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                        ma võtsin migni 30biga NL100sse shoti .. aga jah kui kunagi edasi isegi p22sen kasutan min 70BI reeglit ise samut ...

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #747
                          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                          võtsin kätte, arvutasin kõikidel saitidel olevad rahad kokku + mingi 18-19k eest olen cashoute ka teinud... enivei... 100keek piir on siis ületatud nüüdseks.. 14,5 kuuga pole paha tulemus.. alustasin 16 euriga ja NL4'st

                          Comment

                          • leits
                            Hundinui
                            • Apr 2009
                            • 9562

                            #748
                            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                            ei julge vaadatagi paju ise olen cashoutind, arvan mingi 60k+ ime miks 25st hjalga ei saanud lasta :D

                            Comment

                            • pikk28
                              Klubi Liige
                              • Oct 2008
                              • 6695

                              #749
                              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                              ma olen septembrist alates cashoutinud ka 60k + ja sellepärast mainly ma NL25-sse ka jään :D.

                              Comment

                              • Owner85
                                Klubi Liige
                                • Aug 2009
                                • 2146

                                #750
                                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                                viitsid viska siia see list mis youtubest leidsid,ise ka valin mida grindi ajal kuulan et mindset ilusti paigas oleks:)

                                Comment

                                Working...