[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • wousha
    FPP Pro
    • Oct 2009
    • 268

    #706
    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

    meh, flopi call tundub väga kehv, raise flop ..

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #707
      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

      Millega sa sellisel flopil peale settide ja kombodrawde 3betiks (regide silmis on see tähtis)? Millelt loodad calli saad kui 3betid seda flopi? See oleneb nii palju vastasest imo.

      Ei saa alati vastast tõmbe peale panna ja seetõttu ainuvõimaluseks jätta raisemine.
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #708
        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/PokerStars

        Algselt postitas Rage Vaata postitust
        Veebruari eesmärgid:
        * vähemalt 5bb/100le, korralikku tildivaba mängu teha <-- FAIL, 3,8bb/100le, vahepeal oli mäng ikka väga käest ära
        * kuu jooksul teha 15-20 kuni $10+1 MTTd või 90-180man SNG'd. <-- FAIL, ühtegi ei teinud, aint raketherake $30k pealt sain 55 taala
        * hambaarsti juures kõik augud ära lappida ja uurida hammaste valgendamise asju ja vastav erakliinik välja valida. <-- FAIL, arsti juures siiani käimata

        üldiselt.. nädalavahetused laaberdasin ringi.. mängisin vähe.. miskit analüüsi suurt ei teinud.. motivatsioon kuidagi ka nõrk.. rushpokkeris kaotasin miski 70 taala... +55 tuli freerollist.. rakebacki ka saanud mingi 140 taala + boonuseid olen ka vabastanud miski 150 eest... seega kuu vähemalt kasumis..



        Märtsi eesmärgid:
        * teeks vahelduseks head mängu ka.. ajaks NL100 rolli vähemalt FTP's kokku..

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #709
          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

          Algselt postitas wousha Vaata postitust
          meh, flopi call tundub väga kehv, raise flop ..
          maitea.. ma ise vaatasin seda flopi.. ja mõtlesin, et kui flopis reraisen, siis suhtkoht callivad ainult mind võitvad käed... ülejäänutelt poleks valuet sanaud... ma arvan et AK oleks ehk ka veel ära stackinud... enivei.. lootsingi et turn tuleb blank ja andsin võimaluse bluffimiseks.. ja otsustasin turnis põmmutada.. ja nii läks..

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #710
            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

            Fancy Play Syndrome on kallal:-/ no ei suuda normaalset ABC'd mängida.. ikka lähen bluffima või käelt maha tõstma.. 4BI'sest kasumist jäi 1BI alles:-(

            niihh panen endale taaskord 8 laua piirangu peale... et oleks ikka aega mõelda ka mida teen.. muud moodi mängu korda ei saa:-(
            Last edited by Rage; 02.03.10, 11:54.

            Comment

            • Jennifer
              Pokkerihai
              • Dec 2009
              • 1503

              #711
              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

              Päris hea non showdown winnings on sul.
              Mul jookseb see ikka täiega alla ja alla :D

              Comment

              • noname
                Purjus foorumlaste kaitseingel :P
                • Oct 2009
                • 2366

                #712
                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                Algselt postitas Jennifer Vaata postitust
                Päris hea non showdown winnings on sul.
                Mul jookseb see ikka täiega alla ja alla :D
                Jep aga vaata ta showdown winning joont.
                Sul see jookseb ju punasega võrreldes ülespoole.

                Rage on vist räige bluffija.

                Ma ise vist põhimõtteliselt ei bluffigi(no kui missed floppil cbeti mitte arvestada).

                Rage peedistad pidevalt just regulare ja ainult regulare?

                Comment

                • ranka
                  Miljon Põhjust Kodus Olla
                  • Sep 2008
                  • 36444

                  #713
                  Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                  Jenni muideks patrick käskis öelda, et tal ka tõuseb... non SD ja kogu aeg pidi üleval olema :P

                  Comment

                  • pikk28
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 6695

                    #714
                    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                    tra kui naljakas.......:D

                    Comment

                    • ESTPatrick
                      Olümpsi Mägi Aivar
                      • Nov 2008
                      • 5572

                      #715
                      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                      Algselt postitas ranka Vaata postitust
                      Jenni muideks patrick käskis öelda, et tal ka tõuseb... non SD ja kogu aeg pidi üleval olema :P
                      jah. kahjuks seda ei saa õpetada, seda peab ise vaatama ja tunnetama

                      Comment

                      • ranka
                        Miljon Põhjust Kodus Olla
                        • Sep 2008
                        • 36444

                        #716
                        Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                        Algselt postitas ESTPatrick Vaata postitust
                        jah. kahjuks seda ei saa õpetada, seda peab ise vaatama ja tunnetama
                        aga olen kuulnud, et vahest pidi ise ka tulema, kui hiiter vms.

                        Comment

                        • seep
                          Grinder
                          • Dec 2009
                          • 698

                          #717
                          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                          Haha, Eks igaüks mõtleb enda rikutusastmelt... :D

                          Comment

                          • ESTPatrick
                            Olümpsi Mägi Aivar
                            • Nov 2008
                            • 5572

                            #718
                            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                            Algselt postitas ranka Vaata postitust
                            aga olen kuulnud, et vahest pidi ise ka tulema, kui hiiter vms.
                            jah siis näeb eriti uhke välja

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #719
                              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                              einohh.. mul on patricku üle hea meel, et tal tõuseb ja tuleb hiiteriga.. ma loodan, et hiiteri all ei mõelda hommikusi saunaskäike:-P

                              öelge parem mida sellise gayraise peale teha?

                              Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players
                              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                              UTG+1: $50.00
                              UTG+2: $64.60
                              Hero (MP1): $50.75
                              MP2: $61.25
                              CO: $50.00
                              BTN: $48.70
                              SB: $52.55
                              BB: $50.05
                              UTG: $72.80

                              Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with Q Q
                              2 folds, UTG+2 raises to $2, Hero raises to $7.50, 2 folds, BTN raises to $13, 3 folds, Hero ???

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #720
                                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                                iseenesest.. tänane graafik räägib selget keelt.. proovisin oma mängu korda saada.. mängisin 8-l laual.. kui lõpp välja arvata, siis tegin imho väga head mängu.. lihtsalt board nussis koguaeg näkku.. ei saanud oma overpairidelt või setidelt valuet võtta.. neli mastikaarti või reakaardid maas jne.. obv fishid hitisid riverisse ka oma sitta kokku..

                                punane langes jõudsalt lihtsalt.. et no ei hiti sittagi.. püüdsin siin paari fishi positsioonist.. nagu kiuste tulid alati totaalselt oposite flopid:-( 47/29/6.0 tüüpi ahv lahkus lõpuks 300BB'ga lauast... ei saanud kuidagi teda kätte

                                Comment

                                Working...