[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • Rage
    Klubi Liige
    • Nov 2008
    • 6853

    #631
    Re: Rage@Triobet/FullTilt/PokerStars@NL50FR

    graafikut või miskit huvitavat ei viitsi panna siia.. tavalised beadid... või luckboxid.. väga hull pole aga natukene jälle alla EV jooksen.. kolm õhtut see kuu viitsinud mängida miski +7BI

    Comment

    • Pahvak
      Pastilaa?? Ei!
      • Dec 2008
      • 4431

      #632
      Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet@NL50FR

      Kuna NL100 plaanis? Ise vaikselt võtan shotti (2k käsi aint breakeven). :)
      Fullstacks have more fun.

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #633
        Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet@NL50FR

        Algselt postitas Pahvak
        Kuna NL100 plaanis? Ise vaikselt võtan shotti (2k käsi aint breakeven). :)
        ma olen BRM nit.. ehk hetkel mul starsis $2k puudu ja FTP's $1k puudu.. NL100 rollidest... nohh tegelt mul veel mingi $400 ka MB's vedeleb... et vaatab kui ühes kohas saab NL100 BR kokku, siis kannan selle $400 teise juurde ja ehk saab korraga siis mõlema kohaga NL100sse minna.. tegelt tahaks vast järgmise kuu lõpuks NL100 ka jõuda... vaim on valmis imo.. NL50 on ka täitsa kombes.. 5-6bb/100 kohta..

        enivei.. ma ei taha limiite mixida.. ehk lähen kohe kõikide laudadega NL100sse kui lähen.. mitte et võtan paar NL100 lauda ka kõrvale..

        Comment

        • Pahvak
          Pastilaa?? Ei!
          • Dec 2008
          • 4431

          #634
          Re: Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet@NL50FR

          BR nitindus on hea asi imo. Tegelikult mul endal ka 2/5 rollist starsis, kus pole 3 kuud mänginud. Kuna mul see mindseti ei sega, siis pole viitsinud kõike FTPsse kanda.
          Fullstacks have more fun.

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #635
            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

            no lõpuks tuli mulle ka ära...

            flop oli kuldne nutrida ja nutmastitõmme.. otsustasin slowplayda.. turni kaart pani mind muretsema.. aga river oli taas kuldne

            Poker Stars $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 9 players
            The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

            BB: $63.10
            UTG: $50.00
            UTG+1: $79.75
            UTG+2: $50.10
            Hero (MP1): $57.65
            MP2: $33.85
            CO: $63.65
            BTN: $97.25
            SB: $56.15

            Pre Flop: ($0.75) Hero is MP1 with J K
            3 folds, Hero raises to $1.50, MP2 calls $1.50, 1 fold, BTN calls $1.50, 2 folds

            Flop: ($5.25) A T Q (3 players)
            Hero checks, MP2 checks, BTN bets $3.50, Hero calls $3.50, MP2 folds

            Turn: ($12.25) Q (2 players)
            Hero checks, BTN bets $7.50, Hero calls $7.50

            River: ($27.25) T (2 players)
            Hero checks, BTN bets $17.50, Hero raises to $45.15 all in, BTN calls $27.65

            Final Pot: $117.55
            Hero shows J K (a Royal Flush)
            BTN shows Q T (a full house, Queens full of Tens)
            Hero wins $114.55
            (Rake: $3.00)

            Comment

            • pikk28
              Klubi Liige
              • Oct 2008
              • 6695

              #636
              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

              vnh ja mis põhiline - maksti kinni

              Comment

              • vilkar
                Klubi Liige
                • Jul 2009
                • 1290

                #637
                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                Algselt postitas pikk28
                vnh ja mis põhiline - maksti kinni
                muidugi maksab majaga kinni :D isegi reaga oleks vast kinni maksnud aga jah väga pro royal vs full house teisel vanal oli suht happu tunne vist :D

                Comment

                • Fortune
                  IP
                  • Oct 2008
                  • 1396

                  #638
                  Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                  Algselt postitas vilkar
                  muidugi maksab majaga kinni :D isegi reaga oleks vast kinni maksnud aga jah väga pro royal vs full house teisel vanal oli suht happu tunne vist :D
                  no reaga vaevalt ta sul sellisel boardil ikka maksaks.

                  Comment

                  • vilkar
                    Klubi Liige
                    • Jul 2009
                    • 1290

                    #639
                    Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                    Algselt postitas Fortune
                    no reaga vaevalt ta sul sellisel boardil ikka maksaks.
                    reaga vist ja väga mitte aga flushiga ja majaga küll

                    Comment

                    • Godspeed_EJ
                      Klubi Liige
                      • Nov 2009
                      • 3049

                      #640
                      Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                      Algselt postitas vilkar
                      reaga vist ja väga mitte aga flushiga ja majaga küll
                      9 high flush is never good here

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #641
                        Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                        ahjaa.. kena heater käimas.. 6k käsi ehk neli sessiooni teinud ainult, aga mänguliselt +10BI sinna otsa siis boonused ja rakeback.

                        Comment

                        • AshrakWhite
                          Grinder
                          • Oct 2008
                          • 666

                          #642
                          Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                          Algselt postitas Rage
                          ahjaa.. kena heater käimas.. 6k käsi ehk neli sessiooni teinud ainult, aga mänguliselt +10BI sinna otsa siis boonused ja rakeback.
                          mul on kade meel, mul 2 kuud epic killer cooler old.

                          Comment

                          • chrosmos
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 340

                            #643
                            Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                            rage, oskad võrrelda?

                            starsis puudub rakeback, aga on fpp-de eest võimalik cashboonuseid ja milestone boonuseid saada.
                            full tildis saab rakebacki, aga kuidas seal nende punktidega on? nende eest cash boonuseid saab? kas need on võrreldavad starsi omadega?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #644
                              Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                              Algselt postitas chrosmos
                              rage, oskad võrrelda?

                              starsis puudub rakeback, aga on fpp-de eest võimalik cashboonuseid ja milestone boonuseid saada.
                              full tildis saab rakebacki, aga kuidas seal nende punktidega on? nende eest cash boonuseid saab? kas need on võrreldavad starsi omadega?
                              arvestades.. et starsis peaks FPP'de eest boonused ära katma ka FTP rakebacki 27% siis läheb raskeks..

                              mulle starsi süsteem ei meeldi.. kuna ta paneb pigem peale sundliigutused et sa rohkem voluumi teeksid kui kvaliteedi peale mõtleksid...

                              FTP'l on siis 27% rakeback + FTP punktid, mille eest saab osta nänni või turnade satelliitidele (satikate sisseostud rakebacki ei mõjuta, nänni ostmine küll)

                              lisaks on ironmani challenge.. ehk umbes nagu starsi VIP tase.. selle eest saab lisaks boonust ja ironmani medaleid, mille eest on võimalik osta boonuseid või nänni..

                              ironmanist täpsemalt siin: http://foorum.pokkeriprod.com/index.....html#msg84962

                              kui sa mängid supernova või supernova elite tasemel starsis, siis tasub vast pigem starsis olla..

                              Comment

                              • pastilaa
                                kuum poiss
                                • Apr 2009
                                • 7518

                                #645
                                Re: [NL50 FR] Rage@FullTilt/PokerStars/Triobet

                                Algselt postitas Rage

                                kui sa mängid supernova või supernova elite tasemel starsis, siis tasub vast pigem starsis olla..
                                Kui sa NL50 mängid, siis SN pole probleem, nii et... :P.

                                Comment

                                Working...