Re: Rage@Triobet/FullTilt/PokerStars@NL50FR
graafikut või miskit huvitavat ei viitsi panna siia.. tavalised beadid... või luckboxid.. väga hull pole aga natukene jälle alla EV jooksen.. kolm õhtut see kuu viitsinud mängida miski +7BI
graafikut või miskit huvitavat ei viitsi panna siia.. tavalised beadid... või luckboxid.. väga hull pole aga natukene jälle alla EV jooksen.. kolm õhtut see kuu viitsinud mängida miski +7BI
K
Q
T 
Comment