[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • masterpuppet
    Pokkerihai
    • Oct 2008
    • 2094

    #571
    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    Algselt postitas Rage
    päris hea leak oli tal see, et kui turnis jätsin cbetimata, siis mees küttis potsize.. nohh.. obv õigel boardil keevitasin otsa ja korjasin raha:-D
    Aga miks otsa panna, call pigem ja las paneb veel ühe laksu, kui board õige on.

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #572
      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

      Algselt postitas masterpuppet
      Aga miks otsa panna, call pigem ja las paneb veel ühe laksu, kui board õige on.
      höhöhöö.. selleks peab showdown valuet ka olema mu kaardil.. mida siiski enamasti ei olnud:-)

      Comment

      • masterpuppet
        Pokkerihai
        • Oct 2008
        • 2094

        #573
        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

        Algselt postitas Rage
        höhöhöö.. selleks peab showdown valuet ka olema mu kaardil.. mida siiski enamasti ei olnud:-)
        loogiline.

        Comment

        • vapsik
          Klubi Liige
          • Apr 2009
          • 5462

          #574
          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

          Ma ei tea kui aktiivselt Sa 2+2te loed, aga igastahes paistsid Sa seal videos sees olevat paaris lauas:

          E: Ups, link jäi panemata:

          http://forumserver.twoplustwo.com/78...abling-653074/

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #575
            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

            Algselt postitas Vapsik
            Ma ei tea kui aktiivselt Sa 2+2te loed, aga igastahes paistsid Sa seal videos sees olevat paaris lauas.
            millises videos? 2+2'te loen vähe... aegajalt panen bookmarki miskid paremad artiklid aga igapäevaselt seal ei srufa..

            Comment

            • vapsik
              Klubi Liige
              • Apr 2009
              • 5462

              #576
              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

              Algselt postitas Rage
              millises videos? 2+2'te loen vähe... aegajalt panen bookmarki miskid paremad artiklid aga igapäevaselt seal ei srufa..
              Link jäi enne panemata :), vaata eelmist posti uuesti.

              Comment

              • jrgn hell
                Klubi Liige
                • Oct 2008
                • 3328

                #577
                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                mitu lauda bodogis max oli?
                Ja kas mingit asjalikku boonust oled clearinud.
                Ma siin kahe/kolme vahel, kus midagi vaikselt toksida. Et kas everest, pacific või bodog

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #578
                  Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                  Algselt postitas jrgn hell
                  mitu lauda bodogis max oli?
                  Ja kas mingit asjalikku boonust oled clearinud.
                  Ma siin kahe/kolme vahel, kus midagi vaikselt toksida. Et kas everest, pacific või bodog
                  4 lauda maximum.. sh ka turnade lauad.. boonus... seal on mingid punktid.. kuna aint neli lauda.. siis aeglaselt tulevad.. punktide eest saad teha satikaid 10k ja 100k turnadele.. või cashiks välja vahetada.. ma olen siis maikuust saati mänginud.. 115k käsi teinud neljal laual , kasumit $2800 kokku.. mingi 7k punkte teeninud.. cashi saaks selle eest $70.. rohkem mingeid boonuseid pole kohanud.. enamasti on need ka mingi turniiride seeria mille võiduks on miski 50k freeroll vms.. väike sait ja pole eriti pappi jagada laiali... järgmine nädal ma cashin sealt enivei välja... ja jätan Bodogi sinnapaika.. NL10t on seal hea mängida.. hullult fishe täis.. NL25 oli juba tightim.. NL50 lightim kui NL25 aga viimasel ajal laudu väheks jäänud.. hea kui neli lauda kokku saab..

                  Bodog is changing and no longer offering online gambling. All of your favourite games have relaunched under a new brand name: Ozoon.

                  Comment

                  • jrgn hell
                    Klubi Liige
                    • Oct 2008
                    • 3328

                    #579
                    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                    tnks

                    vaatasin just turnade pärast, et odavamatel paistis koguaeg overlay olevat

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #580
                      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                      niihh.. selleks aastaks on siis minu pokker läbi.. Triobetist ja Bodogist panin juba cashouti requestid sisse.. FTP'sse ka homme... Bodogisse enam tagasi ei lähe... kui järgmine aasta tagasi sisse kannan kuhugi, siis esimese kuu veel NL50s ja siis edasi NL100sse, sest tegelt NL100 BR on täitsa olemas.. täna oli rõve päev.. kõigepealt +180 peale, siis -240 peale.. siis +190 peale ja lõpuks jäi +43.. kuuga üldiselt võib rahule jääda 10bb/100le.. täna oleks võinud ka korralikumalt mängida.. mindset pold päris paigas:-(



                      kogu graaf siis alates eelmise aasta novembrist..



                      c'ya next year...

                      Comment

                      • kivisaba
                        Pokkerihai
                        • Oct 2008
                        • 2514

                        #581
                        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                        ära kõike maha joo aastavahetusel siis :D

                        Comment

                        • hoss23
                          Klubi Liige
                          • Oct 2008
                          • 2551

                          #582
                          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                          seff graph ja selle eest oleks juba mida juua :)(sorry, et leveldasin)

                          Comment

                          • vapsik
                            Klubi Liige
                            • Apr 2009
                            • 5462

                            #583
                            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                            Algselt postitas kivisaba
                            ära kõike maha joo aastavahetusel siis :D
                            Kuldsed sõnad.

                            Osa joo ikka jõulude ajal maha, muidu läheb paljuks vana-aasta õhtul.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #584
                              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                              Algselt postitas hoss23
                              seff graph ja selle eest oleks juba mida juua :)(sorry, et leveldasin)
                              esmaspa hommik.. pea veidi paks.. ei saanud levelist arugi :D

                              Algselt postitas kivisaba
                              ära kõike maha joo aastavahetusel siis :D
                              ei joo.. mul pokkerirahade jaoks eraldi arve, selle arve jaoks ühtegi kaarti vms tehtud ei ole ainult internetipank.. ja rahad jäävad kenasti sinna arve peale uut hooaega ootama..

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #585
                                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                                niihh.. moneybookers saadab mulle nüüd kodusele postile kirja koos ferification parooliga... cashout ületas £1000

                                triobetist jõudsid rahad kohale juba järgmisel päeval.

                                FTP'st krt seda teab millal jõuavad, sest ma krt panin panga nimeks lihtsalt SEB mitte AS SEB PANK:-/

                                ja krt fail.. FTP chipikohvrit ei shipita euroopasse, üritan nüüd suppordist teada saada, kas ja kui palju shiping feed on, et kui ma need ise ära maksaks, kas nad siis saadaksid..

                                Comment

                                Working...