[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #316
    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    noojah, kani õnnetu käsi .. 90/10

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #317
      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

      puuuhh... taaskord pikim sess.. nõka üle 5000 handi.. unreal heater peal.. tegin siis kokku 266 taala kasumit.. vahepeal olin koguni 350 peal.. sealt kukkusin 320 peale ja siis lõpus keerati doomswitch põhja.. ja siis aint vaatasin kuidas kiiremini laudadest välja saaks..

      igatahes.. põnev.. FTP's hooran depo boonust lahti... tahaks selle enne 16 augustit lahti saada siis saaks ka selle 100 taala boonuse omale võtta.. 80 taala on veel jäänud seda depo boonust... ja seekord passin peale seda ironmani challenget ka, vähemalt silver taseme tahaks lahti sebida seal saaks veel 50 taala BRile lisaks.. kõvasti grindimist see kuu:-D

      sattusin kellegi teise päevikust arutelu lugema:
      Algselt postitas RudiTurbo
      Väga huvitav, et 12/9/4 on kõige suuremad võitjad. Sest See on ikka väga nitine stat ning mängisin tegelikult ise pmst täpselt sama statiga siis kui kõige kõvemini NL50s võitsin. Aga viimasel ajal läxin natuke loosemaks ja hakkasin kõvasti igast tsirkust tegema ja sellest vist uber swing tuligi.
      Aga hetkel 6maxis kuskil 20/16 on AWESOME :)

      12/9 on pmst väga ABC preflop mäng. Ning kui sedasi mängida, siis ei teki ka postflopis keerulisi olukordi nõrkade kätega, easy money!
      Ex NL100 proovin siis taas olla sama NIT :)
      Algselt postitas virx747
      Üldiselt jah tundub, et need on väga tugeva distsipliini ja enesekontrolliga mängijad, kes mängivad karmi ABC pokkerit. Võibolla üks eripära on, mida võib veel välja tuua: flopi Cbetile folditakse vähe (keskmine 56%) ja samuti 3betile (keskmine samuti 56% kõigest!). Tundub, et märksõnad on POT CONTROL ja HAND READING.
      võtsin siis ette enda statid.. alates 1 mai kuni praeguseni.. sealt maalt ma olen enamvähem stabiilselt NL25'te mänginud ja ca 2/3 oma BRist loonud.. ja statid järgmised 75k handi peale:

      VPIP 12,3
      PFR 9,5
      UOPFR 12,5
      aggF 4,28
      3bet 3,8
      fold vs 3bet 55,1
      fold vs flop cbet 57,9

      ja siis vaatasin veel viimast 20k handi, et kuhu poole arenenud olen ja tulemused järgmised:
      VPIP 11,8
      PFR 9,3
      UOPFR 11,9
      aggF 4,18
      3bet 4.0
      fold vs 3bet 55,5
      fold vs flop cbet 63,4

      tightimaks olen muutunud, veidi veel aggromaks:-) ja flopi cbeti peale foldin rohkem... hand readingu osas.. kui ma mingi 9 lauaga lasen, siis see osa jääb nõrgaks:-/ aga 4-6 laua peal suudan küll juba päris muhedalt vastaseid mängida... aga krdi FTP's ma ikka suudan peamiselt ennast break-evenina hoida.. ühte asja pean veel mingi aeg kontrollima.. et kas ma olen SB ja BB pealt loosemaks muutunud ja karsitan sealt limpereid rohkem.. hoolimata sellest et olen suht tight... on mul vast nendel positsioonidel leakid..

      Comment

      • Rage
        Klubi Liige
        • Nov 2008
        • 6853

        #318
        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

        mine... päris hea uudis.. see supermega boonus $100 vms kõigile pakuti.. ilmnes et seda sai depo boonusega korraga vabastada.. ehk täna laekus see mulle kontole... vajalikud punktid olen vahepeal ära teinud:-) ja samas on ka koguaeg depo boonust tilkunud (Y)

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #319
          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

          Mõlemad vastased mingi 30/10 tüüpi donkid..
          Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 8 players - View hand 222803
          The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

          CO: $23.84
          BTN: $5.00
          Hero (SB): $27.16
          BB: $5.00
          UTG: $25.75
          UTG+1: $25.91
          MP1: $7.58
          MP2: $25.68

          Pre Flop: ($0.35) Hero is SB with 9 9
          1 fold, UTG+1 raises to $0.75, MP1 calls $0.75, 3 folds, Hero calls $0.65, 1 fold

          Flop: ($2.50) 7 8 6 (3 players)
          Hero checks, UTG+1 bets $3, MP1 raises to $6.83 all in, Hero ??? [img]http://requests TIME, Hero folds, UTG+1 calls $3.83

          Turn: ($16.16) K (2 players - 1 is all in)

          River: ($16.16) 5 (2 players - 1 is all in)

          Final Pot: $16.16
          UTG+1 shows K K (three of a kind, Kings)
          MP1 shows A 8 (a pair of Eights)
          UTG+1 wins $15.36
          (Rake: $0.80)[/img]
          flopis tehtud cbeti järgi ma paneks UTG+1 miskise suurema ülepaari peale mida ta nüüd kaitseb, millega see teine shorty shoves.. tra seda teab...

          kas keegi nüüd miskite oddside järgi oskab mulle näidata ka.. mis ma selles käes oleks pidanud tegema?

          Comment

          • Rage
            Klubi Liige
            • Nov 2008
            • 6853

            #320
            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

            njahh.. pe**es päev.. -6BI kokku..

            kohe alguses hakkas viltu kiskuma.. set over set, AA vs set, set vs maja, siis lihtsalt natukene sitta lauda... korra vähemalt sain fishi kolmikult majaga deep stack lauas rahad kätte.. aga siis lõpus kaks sitasti mängitud kätt ja panin lauad kinni.



            ilgelt palju on ahve kes callivad preflopis AK'ga ja neile ma maksan oma AQ või AJ'ga kenasti rahad välja:-/

            Comment

            • Mr.Kylm
              Julm Donk
              • Feb 2009
              • 98

              #321
              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

              Algselt postitas Rage
              njahh.. pe**es päev.. -6BI kokku..

              set vs maja
              võimatu, sul pidi siis ka maja olema? või oli trips vs maja?

              Comment

              • Rage
                Klubi Liige
                • Nov 2008
                • 6853

                #322
                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                Algselt postitas Mr.Kylm
                võimatu, sul pidi siis ka maja olema? või oli trips vs maja?
                krt enam ei mäletagi.. küllap vist oli trips.. või siis väiksem maja

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #323
                  Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                  sitt jooks jätkub... kaardid ja laud mängivad ise.. vajuta ainult fold nuppu.. keegi ei respekti.. kõik cbetid callitakse või 3betitakse.. saad kolmiku.. siis ikka on vastasel see tore 68s mis talle masti või rea annab.. jne.. ühe suure poti võitsin A-high kui mu J kickerina oli suurem kui teise mehe 6.. ma nägin et tal midgai pold.. aga turniks olin ära stackinud ennast riveris allin.. ja call ja rahakott o.O

                  enivei.. hea et niigi läks.. suutsin aint -$10 peal lõpetada..

                  Comment

                  • Rage
                    Klubi Liige
                    • Nov 2008
                    • 6853

                    #324
                    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                    betsize paika!!!

                    enivei.. hommikune sess tänu räigele EV joone löömisele +1BI

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #325
                      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 Pot Limit Hold'em - 8 players - View hand 226660
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      Hero (UTG+1): $90.68
                      MP1: $27.67
                      MP2: $25.00
                      CO: $6.43
                      BTN: $23.20
                      SB: $15.67
                      BB: $14.74
                      UTG: $23.24

                      Pre Flop: ($0.35) Hero is UTG+1 with K A
                      1 fold, Hero raises to $0.85, MP1 calls $0.85, 3 folds, SB calls $0.75, 1 fold

                      Flop: ($2.80) A 4 2 (3 players)
                      SB checks, Hero bets $2, MP1 raises to $6.25, SB folds, Hero raises to $21.55, MP1 raises to $26.82 all in, Hero calls $5.27

                      [img]http://Turn: ($56.44) A (2 players - 1 is all in)

                      River: ($56.44) 5 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $56.44
                      Hero shows K A (three of a kind, Aces)
                      MP1 shows 2 2 (a full house, Twos full of Aces)
                      MP1 wins $53.62
                      (Rake: $2.82)[/img]

                      kommentaare? vastane 20/7/3.5 3bet 4.3

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #326
                        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                        täna oli hea päev +$142 aga vaadates selle kuu graafikut.. ei saa meeldida

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #327
                          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                          ajaviiteks vaatasin kas mu KK preflop allinid on veel kasumis.. jep on küll..

                          Comment

                          • Aadu
                            Õpihimuline Mängur
                            • Apr 2009
                            • 326

                            #328
                            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                            Wow, mu KK on ikka väga roostes. JJ ja QQ olid mõlemad paar BI plussis.

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #329
                              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                              mõtlesin, et ikka jõle kahju, et Bodogis rakebacki ei saa kuigi ma viimasel ajal seal enam ei beati mängu ka... aga enivei.. meilide saatmine on tasuta ja tasub proovimist äkki saaks uue affiliate oma accile.

                              (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)

                              Comment

                              • Rage
                                Klubi Liige
                                • Nov 2008
                                • 6853

                                #330
                                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                                mhm... see kuu tundub hea tulevat.. olen FTPs saanud stabiilse tightassi stiili kätte ja suudan hoida seda.. grindin hetkel ironmani challenges Gold taset lahti, sealt saan 75 taala boonust + medaleid mille eest hiljem saab kas VPP'sid või muud.. voluum on hea, see kuu mingi 27000 kätt mängitud... depo boonus on lõpuni vabastatud.. 511taala kandsin sisse, sama palju juurde saadud... vahepeal sain pronks taseme eest 25 taala, siis mingi 100 taala boonuse ka saanud + rakeback.. BR on ~1500 taala.. kui 2000 saab täis.. liigun NL50sse..

                                Bodogit olen vähem mänginud see kuu vähem kuna FTPs boonuseid taga ajanud.. seal BR kuskil 1000 taala juures, kui seal 1500 peale saan siis teen seal shotid NL50sse

                                Comment

                                Working...