[FR degenn] Rage@PokerStars

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • leits
    Hundinui
    • Apr 2009
    • 9562

    #271
    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

    äkki viskad mõned HH eilset sessist vms ?

    Comment

    • Rage
      Klubi Liige
      • Nov 2008
      • 6853

      #272
      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

      Algselt postitas leits
      äkki viskad mõned HH eilset sessist vms ?
      koju jõuan siis viskan.. ma paar tykki isegi märkisin ära, et hiljem küsida üle..

      ahjaa.. icc.. viskasin Bodogis flopis hititud A-high strighti riveri beti peale maha... unise peaga vaatasin seda, et mul ATs ja lauas KQs ja Jh vms.. et mul nutmasti ja royalflushi tõmme.. mis kumbki riveriks kokku ei tulnud.. aga selle peale ei mõeldki et mul juba rida koos:-) ja umbes 1/2 seci peale foldi nupu vajutamist karjatasin.. aga läinud ta oli...

      ahjaa.. LuckyAce bustost mul kahju ei ole.. ma ju cashoutisin sealt ennist kõik.. lihtsaltmingi VPP'd vms olid üle..

      Comment

      • leits
        Hundinui
        • Apr 2009
        • 9562

        #273
        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

        rage kas bodogis on HEM'i jaoks mingit grabberit ka veel vaja?

        Comment

        • Rage
          Klubi Liige
          • Nov 2008
          • 6853

          #274
          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

          Algselt postitas leits
          rage kas bodogis on HEM'i jaoks mingit grabberit ka veel vaja?
          jep. Ma Bodogisse regasingi selleks, et LuckyAce grabber saada.. pealekauba sain ka Bodogi grabberi ja veel ühe kuhugi uugametsa saiti..

          Comment

          • leits
            Hundinui
            • Apr 2009
            • 9562

            #275
            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

            fak, siis on kellad

            Comment

            • Rage
              Klubi Liige
              • Nov 2008
              • 6853

              #276
              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

              unreal hiiter... täna kokku +8BI millest viis tegin FTP's:-)

              täna olid lauad head.. püsisid ka.. ei pidanud pidevalt passima uusi laudasid ja vahetama.. vigu ka nagu ei teinud.. ühte seti mängisin halvasti.. paar head calli tegin..

              ahjaa.. ja üks käsi ka siia.. mis mu FTP's ikkagi jälle alla EV joone lükkas.. oleks see käsi ära tulnud.. oleks see vist lifetime suurim võidetud pot ka old..

              Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 7 players
              The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

              MP: $12.46
              CO: $25.00
              Hero (BTN): $53.88
              SB: $46.65
              BB: $25.00
              UTG: $21.70
              UTG+1: $32.35

              Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with K K
              UTG calls $0.25, 1 fold, MP raises to $0.50, 1 fold, Hero raises to $2.25, SB calls $2.15, BB raises to $25 all in, 2 folds, Hero raises to $47.75, SB calls $44.40 all in

              Flop: ($119.05) 2 7 2

              Turn: ($119.05) 2

              River: ($119.05) T

              Final Pot: $119.05
              Hero shows K K (a full house, Twos full of Kings)
              SB shows J J (a full house, Twos full of Jacks)
              BB shows T T (a full house, Tens full of Twos)
              Hero wins $43.30
              BB wins $72.75
              (Rake: $3.00)

              Comment

              • leits
                Hundinui
                • Apr 2009
                • 9562

                #277
                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                see bodog ei ole ikkagi niii hea kui ma ette kujutasin ...kani rigged tundub ka **** olevat ... vb nats lasen veel siis nahhui.. soft on ka **** .. pidevalt connection probleemid .. ja neid donke nl50 6maxis ei ole sittagi ... imo see bodog ei ole sittagi hea :/

                või ma ei sudua 2 tableda ja mul hakkab just booring

                Comment

                • Rage
                  Klubi Liige
                  • Nov 2008
                  • 6853

                  #278
                  Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                  Algselt postitas leits
                  see bodog ei ole ikkagi niii hea kui ma ette kujutasin ...kani rigged tundub ka **** olevat ... vb nats lasen veel siis nahhui.. soft on ka **** .. pidevalt connection probleemid .. ja neid donke nl50 6maxis ei ole sittagi ... imo see bodog ei ole sittagi hea :/
                  <lagistab naerda>

                  einohh.. ega päris pudrumägesid pole kuskil.. samas mulle see soft meeldib.. autorebuy võiks aint olla veel lisaks.. ja akende layouti võiks saada salvestada... NL25 FR mulle donkide osas sobib.. mida vähem sinusuguseid sharke Bodogis on, seda parem mulle:-)

                  p.s. läbi mille sa Bodogisse regasid? mis rakebacki vms affiliate kaudu?

                  Comment

                  • leits
                    Hundinui
                    • Apr 2009
                    • 9562

                    #279
                    Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                    Nojah mida ma teen kui mingi 4bet calliatske T4s jms jms .. ilmslet proovin päeva/2 veel ... paremaks ei lähe tõmban uttu ... kujutaisn ette et asi on sarnane pacificu fishidega, aga ei ... pean ikka oma nl25 juurde j22ma staris

                    liitusin l2bi ranka jama
                    ilmselt oleks abiks kui saaks handgrabberi ka ja hemi tööle .. aga 50$ ma ei viidsi kyll mkasta, no idea kas m2ngigi seal edasi.

                    uuh floppasin nut rea .. fd maas, pandi 7$ 60$ bet sisse .. imekombel pidas isegi :D


                    OMFG .. söön oma sõnu ikkagi, see on ikka t2is fishine urgas. J83 flopil .. c/r .. tohman paneb overbet nupud. .. ma insta call, mul 88. näitab 44... omfg :D

                    Comment

                    • Rage
                      Klubi Liige
                      • Nov 2008
                      • 6853

                      #280
                      Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                      njahh.. read oli täiesti vale.. mindonkbeti callimine tähendas antud juhul suht nutsi:-/ aga nohh AJo'ga pf 3betide callimine ongi in long term kasumlik:-/

                      Full Tilt Poker $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 9 players
                      The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

                      Hero (MP1): $50.00
                      MP2: $25.00
                      CO: $22.65
                      BTN: $25.00
                      SB: $12.64
                      BB: $25.00
                      UTG: $28.69
                      UTG+1: $17.61
                      UTG+2: $62.06

                      MP2 posts a big blind ($0.25)

                      Pre Flop: ($0.60) Hero is MP1 with K K
                      UTG calls $0.25, UTG+1 raises to $1, 1 fold, Hero raises to $4, 3 folds, SB calls $3.90, 2 folds, UTG+1 calls $3

                      Flop: ($12.75) A J 2 (3 players)
                      SB bets $0.25, UTG+1 calls $0.25, Hero raises to $10, SB folds, UTG+1 calls $9.75

                      Turn: ($33.00) 3 (2 players)
                      UTG+1 bets $3.61 all in, Hero calls $3.61

                      River: ($40.22) 9 (2 players - 1 is all in)

                      Final Pot: $40.22
                      Hero shows K K (a pair of Kings)
                      UTG+1 shows A J (two pair, Aces and Jacks)
                      UTG+1 wins $38.21
                      (Rake: $2.01)

                      Comment

                      • Rage
                        Klubi Liige
                        • Nov 2008
                        • 6853

                        #281
                        Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                        muahh.. 270 taala plussis kuu.. FTP's olen viimaste päevadega muhedalt plussisid teinud.. kogu aja peale veel -6 taala kokkuvõttes..

                        Comment

                        • Rage
                          Klubi Liige
                          • Nov 2008
                          • 6853

                          #282
                          Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                          emm.. wtf.. täna tuli imelik sissekanne FTP kontole.. ja ma ei saa sittagi aru, mille eest ja kuskohast o.O

                          This is an automated message sent from Full Tilt Poker.

                          Player ID: Rage
                          Date and Time: 2009-07-05 05:17:23
                          Transfer Number: PAY*******
                          Amount: 25.00

                          Status: APPROVED

                          Full Tilt Poker has made you a payment. The funds are now available in your account.

                          Thank you for playing at Full Tilt Poker
                          muidu vaatasin history't ka.. seal on mu depo näha ja rakebacki olen ka mingi 60 taala saanud.. ja siis see viimane $25 cashier vms.. pole aimugi mis ja kus eest see tuli.

                          Comment

                          • ment52
                            Politseidokumendiga kusjuures!
                            • Oct 2008
                            • 1270

                            #283
                            Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                            Mingi ironmani midyear boonus vb?

                            Comment

                            • Rage
                              Klubi Liige
                              • Nov 2008
                              • 6853

                              #284
                              Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                              yep.. nii ongi:

                              Congratulations, your play on Full Tilt Poker throughout 2009 has earned you an Iron Man "Mid Year Bonus" of $25.

                              Comment

                              • QKulgur
                                Õpihimuline Mängur
                                • Dec 2008
                                • 484

                                #285
                                Re: Rage @ Triobet/FullTilt/Bodog

                                Algselt postitas Rage
                                unreal hiiter... täna kokku +8BI millest viis tegin FTP's:-)

                                täna olid lauad head.. püsisid ka.. ei pidanud pidevalt passima uusi laudasid ja vahetama.. vigu ka nagu ei teinud.. ühte seti mängisin halvasti.. paar head calli tegin..

                                ahjaa.. ja üks käsi ka siia.. mis mu FTP's ikkagi jälle alla EV joone lükkas.. oleks see käsi ära tulnud.. oleks see vist lifetime suurim võidetud pot ka old..
                                Tundub, et hand converterite tegijad pole omale pokkeri algteadmisi selgeks teinud. Nemad vist arvavad, et kui 3 kaarti flopil samasugused siis kõrgem top paar on oma majaga winner, ja see et madalam paar seti saab riverisse ei tähenda ültse midagi. (Lehe keskel on Hand history ei oska seda quetesse kaasa võtta)

                                Comment

                                Working...