Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]
ei viitsindki enam sessida, so far selline siis

430 mängu ja profit -40.85
Pm on selline seis, et lihtsalt ei võida flippe ja deep minnes ei tule ära, täna mõne võitsin, aga paljud ikaldusid, ntx 90mani final4 kui AQs vs AJ for huge CL sain suhu ja AQs vs A7 ei tulnud teises. Pm mängu pärast ma ei muretse ja on kerge doomswitch peal, keep on grinding, silverstari peaks järgmiseks kuuks ka kätte saama kui niimoodi jätkan.
MicroMillions on kahtluse all, kuigi tahaks väga väga mängida, siis kõik oleneb siiski sngdest ja kui suudan enamvähem august välja ronida, siis mängin, muidu mitte.
GL
ei viitsindki enam sessida, so far selline siis

430 mängu ja profit -40.85
Pm on selline seis, et lihtsalt ei võida flippe ja deep minnes ei tule ära, täna mõne võitsin, aga paljud ikaldusid, ntx 90mani final4 kui AQs vs AJ for huge CL sain suhu ja AQs vs A7 ei tulnud teises. Pm mängu pärast ma ei muretse ja on kerge doomswitch peal, keep on grinding, silverstari peaks järgmiseks kuuks ka kätte saama kui niimoodi jätkan.
MicroMillions on kahtluse all, kuigi tahaks väga väga mängida, siis kõik oleneb siiski sngdest ja kui suudan enamvähem august välja ronida, siis mängin, muidu mitte.
GL

A
10

Comment