[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #481
    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

    Hakkan lootust kaotama, küik deep runnid perse, just AQs vs KT, flopis A, turn T river K, siis ft mull mul AKs, raise, ta call, flop KT2 rbow, ta openshove ma snap tal ässad :(

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #482
      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

      See käsi iseloomustab selle kuu jooksu, pm algul ja keskfaasis isegi enamvähem flipid, aga kohe kui rahade lähedal, siis perses, midagi pole teha.

      No Limit Holdem Tournament
      PokerStars
      6 Players
      Hand Conversion Powered by weaktight.com
      $1.36+$0.14

      Stacks:
      UTG Arlindows (3,716) 5bb
      UTG+1 Hastusha (8,340) 10bb
      CO mitli (11,585) 14bb
      BTN JackTrefl (7,334) 9bb
      SB GameOver6977 (19,829) 25bb
      BB bi0hazard (16,696) 21bb

      Blinds: 400/800 Ante 50

      Pre-Flop: (1,500, 6 players) bi0hazard is BB Q K
      3 folds, JackTrefl goes all-in 7,284, 1 fold, bi0hazard calls 6,484

      Flop: 9 5 8 (15,268, 2 players, 1 all-in)

      Turn: 3 (15,268, 2 players, 1 all-in)

      River: 8 (15,268, 2 players, 1 all-in)

      Final Pot: 15,268
      JackTrefl shows two pair, Nines and Eights
      K 9
      bi0hazard shows a pair of Eights
      Q K

      JackTrefl wins 15,268 (net +7,934)

      bi0hazard lost 7,334







      Siit tuleb siis selle kuu graafik, viimased 15 sngd kõik bustosse.




      Uploaded with ImageShack.us








      See kuu enam ei mängi ja järgmine kuu mõtleb, mis edasi saab, tõenäoliselt sngdega ei jätka. Ei soovita kellegile neid mängima hakata, täielik pornuhvel ja haige flippamine, hästi ei jookse, siis ei crushi ka. Jäin küll profitisse see kuu, aga suur tänu tuleb siin öelda 3,5sele 45manile(no turbo), mille võitsin ja 4,5sele 180manile( no turbo ), kus jäin kuhugi 10nda koha kanti. Pm 1,5ste koha pealt suht BE month nagu eelminegi ja üldse tundub, et olen selles limiidis BE, kuna rb pro on täiesti mõttetu selles limiidis olla, siis peangi nüüd mõtlema, mis saab edasi.






      EDIT: Kandsin rollist suurema jupi välja, jätsin 50BI 1,5te jaoks. Prolly järgmine kuu lihtsalt mängin mõnda turnat ja vb NL2...
      Last edited by bi0hazard; 27.10.12, 20:20. Põhjus: apdeit

      Comment

      • Pumper
        Klubi Liige
        • Mar 2009
        • 2359

        #483
        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

        Jummala tiptop graafik, miks sa kunagi midagi positiivset ei postita, sinu eelnevatest postidest arvasin et oled 1,5 daalaseid mängides mingi 2-300 miinustes, aga tuleb välja et siiski plussis. Õpid äkki midagi positiivset ka kirjutama, hakkab ehk endale ka tunduma et mäng on suht ok:)

        Sisuliselt ühtegi positiivset posti pole sinu päevikus leidnud.

        Comment

        • Majandaja
          Pokkerihai
          • Jun 2012
          • 2133

          #484
          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

          Algselt postitas Pumper Vaata postitust
          Jummala tiptop graafik, miks sa kunagi midagi positiivset ei postita, sinu eelnevatest postidest arvasin et oled 1,5 daalaseid mängides mingi 2-300 miinustes, aga tuleb välja et siiski plussis. Õpid äkki midagi positiivset ka kirjutama, hakkab ehk endale ka tunduma et mäng on suht ok:)

          Sisuliselt ühtegi positiivset posti pole sinu päevikus leidnud.
          Olen Pumperiga samas arvamusel. Olen ka sinu päevikut jälginud ning mõelnud: Ei tea, mitme sajaga või tuhandega sa miinuses oled ja siis vaatan graafikut, et täiesti plussis. Vahepeal ka eriti järsk tõus, mis aga pole üldse päevikus kajastatud.

          Soovitaks rohkem positiivsust!

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #485
            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

            2.75 4k gtdl deep minna, siis kaotada järjest 88 vs KQ ja 99 vs AQ ja lõpuks teha idiootne bluff, see olen mina...

            Comment

            • K2okfor_Mey
              Õpihimuline Mängur
              • Mar 2012
              • 429

              #486
              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

              Bio on õige eestlane :D alati leiab midagi, mis ei ole hästi sama siin aga tegelt ega rahul ikka olla ei saa kui lõpus flipid ja käed ei pea! Positiivne on see jah, et plussis aga midagi peab välja nuputama mõnelt low limilt vennalt cash coachi vb? Või teine variant, jälgi kuidas mängivad head sng mängijad IMO on tähtis õppida varastama ilma selleta ei võida (kaardid ju kõigil enamvähem jooksevad samamoodi). Seega stealimine ja value võtmine keskmiste kätega ja vb preflop all inne nats vähemaks võtta.

              Comment

              • HerrJanks
                Pokkerihai
                • Jul 2011
                • 3769

                #487
                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                Mind huvitaks ka et mis need statid on ja mis steal on?

                Comment

                • reggie
                  Pokkerihai
                  • Jun 2009
                  • 1705

                  #488
                  Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                  Minu jaoks see eestlane, kes ei virise, ei olegi õige eestlane. Meie geneetilisse koodi on virin sisse kirjutatud. Need, kes ei virise, on sisemiselt närbunud, kalduvad alkoholismile ja vaatavad igat nuga kui potensiaalset pääseteed. Virin tuleb välja lasta enda seest, mai saa neist aru, kes oma blaadbiite ja muud jama ##¤TQFEG%¤T teemasse ei postita, miks?? Veel hullem kui eestlane peaks millegi pärast rahul olema-siis on teised kadedad ja vaiksest vihkamisest on õhk paks. Tulebki olla stabiilselt pisut vindus ja viriseda. Meil pole venelasele omast pohuismi, meil pole päikest nagu lõunas ja veine, meil on 700 aastat orjapõlve, 364 päeva stta suusailma ja väiksed palgad.

                  Comment

                  • qbj0hn
                    Auk on auk. FAKT!
                    • Nov 2008
                    • 7091

                    #489
                    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    Minu jaoks see eestlane, kes ei virise, ei olegi õige eestlane.
                    Wut.
                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    Meie geneetilisse koodi on virin sisse kirjutatud.
                    Source?
                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    Need, kes ei virise, on sisemiselt närbunud, kalduvad alkoholismile ja vaatavad igat nuga kui potensiaalset pääseteed.
                    Not sure if serious.
                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    Virin tuleb välja lasta enda seest, mai saa neist aru, kes oma blaadbiite ja muud jama ##¤TQFEG%¤T teemasse ei postita, miks??
                    Sest vähegi pokkeriga kursis olev inimene teab, et see on -EV tegevus ja peaks mõistma mida tähendab long run.
                    Algselt postitas reggie Vaata postitust
                    Veel hullem kui eestlane peaks millegi pärast rahul olema-siis on teised kadedad ja vaiksest vihkamisest on õhk paks. Tulebki olla stabiilselt pisut vindus ja viriseda. Meil pole venelasele omast pohuismi, meil pole päikest nagu lõunas ja veine, meil on 700 aastat orjapõlve, 364 päeva stta suusailma ja väiksed palgad.
                    Selle asemel, et kiruda ja viriseda peaks midagi ette võtma ja asju üritada paremuse poole keerata.

                    /OT

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #490
                      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                      Hetkel on mul statsid sellised :

                      101k hands 16/12 steal 29, 3bet 5.1, AF 2.0, flop cbet 61, fold 2cbet 56

                      Viimase kuu statsid :

                      55k hands 17/13 steal 31, 3bet 5.3, AF 2.6, flop cbet 62, fold 2cbet 55

                      Comment

                      • HerrJanks
                        Pokkerihai
                        • Jul 2011
                        • 3769

                        #491
                        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                        Ma arvan et steal võiks palju kõrgem olla nendes mängudes. Eluliselt oluline on varastada.
                        Oleneb kes blindil istub aga kui ma ise proovisin neid mingi aeg proovisin btnilt ja late pos väga looselt avada ja paistis toimivat, suur osa populatsioonist väga tight või fitorfolderid(btnilt stealisin vist suht 90%+ kui blindid nitid või fitorfold.

                        Võibolla pole see kuigi hea nõuanne aga ma cbetiks palju rohkem sngdes, kuna stackid on paljud õhemad keskmiselt kui cashgames siis keegi ei taha ennast commitida et sind õhuga bluffraiseda vms, kuna pokkeris väga raske miskit hittida.

                        Kuna sa oled päris tight, siis tekib küsimus miks nii palju foldid cbetile? Sul peaks overall väga tugev range olema.

                        On sul aimu palju average players on?

                        Need aind minu mõtted ja nende paikapidavuse üle võib vabalt vaielda kuna ma ei ole SNG või MTT pro.

                        Comment

                        • bi0hazard
                          Vana Tegija
                          • Jul 2010
                          • 1342

                          #492
                          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                          Hmm, ma olen enamjaolt sinuga nõus ja pm avangi co/btn nittide vastu suht koguaeg kui minuni folditud. Cbet on nii ja naa, ma nagu ei tunne üldse, et ma tight oleks, võrreldes enamusega olen ma ikka kõvasti üle keskmise aktiivne, samas tunnistan, et jooks mõjutab suht palju mu mängu, st kui pasalt jooksen, siis teen veidi kahtlaseid otsuseid(sh nitiseid folde jms).

                          Mm, algul ma mixisin 18/45mane, aga 18manid on lihtsalt nii debiilsed ja lõpus ainult 45mane mänginud.

                          Asi põhimõtteliselt ongi selles, et ma ei blindi surnuks or smt, aga lihtsalt flippe ei suuda võita, tean, et long run on kõik profitable jms, aga ma olen niii kehva mindsetiga ja kuna viimasel ajal üldse igal pool pasalt jooksnud ja trennis tuli ka vigastus, siis närvid suht läbi.

                          Kiidan sind, et andsid vastukaja ja juhtisid tähelepanu tähtsamatel asjadele. KUI ma peaks järgmine kuu otsustama veel neid mängida, siis üritan näpunäiteid jälgida. Aaa üks mindcrushing asi on vb see, et ma liiga rahaahne, tahan kiirelt siit PeRseSt microst nahhui saada ja kõrgemal mängida.


                          Edu laudades!

                          Comment

                          • Jäämees
                            Vana Tegija
                            • Jun 2011
                            • 1182

                            #493
                            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                            Kust kohast sa mingit lihtsalt ''steal'' nimelist stasi saad HEMis?

                            Mis su steali üleüldine success on muidu?

                            Comment

                            • HerrJanks
                              Pokkerihai
                              • Jul 2011
                              • 3769

                              #494
                              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                              Aind successiga ka ei saa mõõta asja kasumlikust, postflop antakse OOP väga tihti ja kergelt alla.
                              Aga võid öelda jah muidu mis success on? Ja flop cbet successi võid ka öelda.

                              Steal pct. saab suht igalt poolt HEM'ist kui seda mõtles.

                              Comment

                              • Jäämees
                                Vana Tegija
                                • Jun 2011
                                • 1182

                                #495
                                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                                Yep leidsin endal kah üles... Aktiivsemal 180 mani perioodil on minu steal 34%

                                18 Man turbo ja Fifty50 ajal 28%

                                Kuigi mina olen sinust nitim Bio ja mu flopi CBet on siiamaani ebamaiselt suur.

                                Lisa positsiooni stealid ka ja raised limpers
                                Võiksid panna ka BB/100 ja EV BB/100 kui tahad oma bad runi osakaalu näha :D
                                Last edited by Jäämees; 28.10.12, 19:36.

                                Comment

                                Working...