[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #511
    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

    selle näitaja number on 41.1, oskad midagi tarka öelda ?

    Comment

    • bi0hazard
      Vana Tegija
      • Jul 2010
      • 1342

      #512
      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

      mnjah, jälle 45mani ft, täpselt rahades, ma teisel kohal, cliga ajasime sisse KK vs AK ja talle rida. teises ka ft mull mul KQ ja mingi ufo 46oga tõmbab rea. kole nii kole, mingi 40bi on alles veel

      Comment

      • reggie
        Pokkerihai
        • Jun 2009
        • 1705

        #513
        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

        Mängi regularspeed 45mane, need turbod lähevad pisut liiga kiiresti flipfestiks. Mis statidega sa mängid neid?

        Comment

        • bi0hazard
          Vana Tegija
          • Jul 2010
          • 1342

          #514
          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

          vaata eelmiselt leheküljelt

          Comment

          • bi0hazard
            Vana Tegija
            • Jul 2010
            • 1342

            #515
            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

            171 mängu, profit -63.68

            Comment

            • peete82
              Vana Tegija
              • Jan 2010
              • 1310

              #516
              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

              Algselt postitas lambitont Vaata postitust
              jälgi alati keda sa stealid. ma eeldan et su steal on üsna kõrge ja fold to 3bet on ligemale 100%
              head regid rebivad su hinge välja sellisel juhul
              On seal 1,5$ peal üldse häid regulare, keda peaks kartma?

              Comment

              • reggie
                Pokkerihai
                • Jun 2009
                • 1705

                #517
                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                Kas just kartma aga näiteks SELLISED tüübid on suht vastikud. Samas fold to 3bet oli 95% ja seda sai korralikult abjuusida. Selles limiidis on kõikke-tüüpe, kes ei foldi a la 70/5 statidega tegelased, ma ei saa hästi aru nitinirudest, kes turbot mängivad oma 7/5 stiiliga ja vahele sattub väga solid tüüpe. Mul on steal ainult 20, samas 3bet suht kõrge.

                Comment

                • Jäämees
                  Vana Tegija
                  • Jun 2011
                  • 1182

                  #518
                  Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                  Üldiselt ei ole seal midagi karta, kui ongi seal keegi nüüd üpris solid, siis A) läheb ta varsti kõrgemale B) On mass bot/Chinese grinder.

                  bio peaks mängu poolest ilusti biitima lihtsalt asi on ikkagi volüümis kõvasti turbode puhul ja ka distsipliinis.

                  Comment

                  • bi0hazard
                    Vana Tegija
                    • Jul 2010
                    • 1342

                    #519
                    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                    thanks ice ice baby, enivei, mängud on 220ne vms peal, 250 pealt tuleb update, vaatab, kas viitsib täna veel kimada v mitte.

                    Comment

                    • bi0hazard
                      Vana Tegija
                      • Jul 2010
                      • 1342

                      #520
                      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                      nagu lubatud sai.
                      7s novembur, 269 pela tehtud ja profit -13.53
                      vaikselt ronin august välja (ptüiptüiptüi)
                      giraaf


                      Comment

                      • bi0hazard
                        Vana Tegija
                        • Jul 2010
                        • 1342

                        #521
                        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                        deep olles ei suuda ühtegi flippi võita, kohutav.. road to busto.

                        Comment

                        • bi0hazard
                          Vana Tegija
                          • Jul 2010
                          • 1342

                          #522
                          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                          **** ja paide, 90manil sain headsupi, 2-1 maas ja vastane oli selline moosisai, et no jumal tule palun appi, lihtsalt palvetad, et selline tuhajuhan sul koguaeg vastas oleks, vend oli 50bb deep ja ainult mängis push-fold mängu, pre obv, floppi ei näindki pm, kui nägi ja checkis, ma minbettisin ja iga jumala kord foldis. Iga kord kui mul monster oli, siis pre foldis, ülejäänd korrad shoves pm ja kaotasingi, FML.

                          Comment

                          • HerrJanks
                            Pokkerihai
                            • Jul 2011
                            • 3769

                            #523
                            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                            kuda sa siis kaotada suutsid kui ta aind push or fold mängis?

                            Comment

                            • bi0hazard
                              Vana Tegija
                              • Jul 2010
                              • 1342

                              #524
                              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                              kaardisurm oli ja blindid tõusid, 10bb olin vist, lõpuks callisin Q9s ära ja härral oli K8o

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #525
                                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                                õhtul update, praegu välja ja hiljem üks sess prolly veel..

                                Comment

                                Working...