Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]
Mängisin ka vahepeal fiftysid kunagi, päris huvitavad mängud. Mulle tundus et seal peab väga aggro olema et profitit näidata ja tollel hetkel olin tolle mängu jaoks ilmselt liiga nitt.
Palju cbet on siis ja success?
Algselt postitas Jäämees
Vaata postitust
Palju cbet on siis ja success?


Comment