[bi0hazard playing microstakes @Stars]

Collapse
X
 
  • Kellaaeg
  • Show
Clear All
new posts
  • bi0hazard
    Vana Tegija
    • Jul 2010
    • 1342

    #286
    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

    1) 3bet shove ? nii, et pm ootame, et fish stäkiks meid pre, imo monsteriga on 3bet parem, fish tuleb kaasa ja tahaks ikka valuet ka saada, tuleb A floppi, siis tuleb, tuleb QQx floppi, siis tuleb, cooler that's it. Sain kk vs qq pähe, ka cooler, aga sain ees sisse. mina 3betin siit alati, mitte ei 3bet shove, no offense.
    2) Siin on jah optimaalne play shove, ei meeldi oma play absoluutselt, ei oska ise ka öelda, miks avasin 2bb. as played imo not the worst tho.
    3) Standard jep
    4) Standard.

    Fakt ongi see, et flippe võitmata ei saagi edukas ollla, ma alustasin ilmselgelt liiga väikse BRiga ja variatsioon crushis mind, kuna ftp tulemusi ei saa kuskilt vist träkkida, siis ei ole väga lootust starsi graaphide alusel steiki ka saada, ühesõnaga võtan veidiks aja maha ja kui mingi rahasüst tuleb, siis kannan piisavalt, et saaks normaalse rolliga neid mängida.

    Niikauaks over and out, tänan kõiki tagasiside/arutelu eest ning soovin kõikidele omades formaatides/limiitides edu !


    bio.

    Comment

    • 800miljonit
      Jube Noob
      • May 2012
      • 118

      #287
      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

      Algselt postitas bi0hazard Vaata postitust
      1) 3bet shove ? nii, et pm ootame, et fish stäkiks meid pre, imo monsteriga on 3bet parem, fish tuleb kaasa ja tahaks ikka valuet ka saada, tuleb A floppi, siis tuleb, tuleb QQx floppi, siis tuleb, cooler that's it. Sain kk vs qq pähe, ka cooler, aga sain ees sisse. mina 3betin siit alati, mitte ei 3bet shove, no offense.
      vale mõtlemine täiesti. isegi donk saab aru et reraise näitab väga suurt tugevust ehk siis QQ KK AA AK. sellepärast ongi suurima valuega play 3bet shove mis jätab herost dongi mulje kes tahab oma 66-ga flippama minna.

      samal teemal, ole hea ja ytle miks shove on parem kui raise


      Comment

      • Jäämees
        Vana Tegija
        • Jun 2011
        • 1182

        #288
        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

        See pole nüüd küll päris sama teema.

        Aga isegi toetan sind ses suhtes, et 3bet shove on hea lahendus... Mõne BE rexi jaoks reppid ilusti AK/totraid pocketeid ja saad palju calle AJ/QKs/10 10 tüüpi kätelt fishidelt mida nad võivad flopis ära foldida kui missivad.

        Aga päris 100% ei ole nõus - oleneb vastasest

        Comment

        • 800miljonit
          Jube Noob
          • May 2012
          • 118

          #289
          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

          saan aru aga tahtsin sellele tähelepanu juhtida et osades spottides on just raisemise asemel kasumlikum shoveda olenevalt stacksizest ja vastastest.
          konkreetses KK handis ei meeldi 3bet kuna
          1) hero on BB peal ja flopis 1st to act. kui tuleb A x x flop siis donkame ~300 välja ja foldime shovele? check-foldime cbetile? langeme 1160 chipi peale?
          2)vastase open 20 to 120 näitab et ta on suure tõenäosusega valmis stackide peale mängima.

          Comment

          • Ecuador13
            🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
            • Aug 2009
            • 730

            #290
            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

            (Klõpsa sisu nägemiseks / peitmiseks)


            Winners don't quit, juhul kui viitsid regular speede mängida, võin alates juuli algusest stakeda ja coachida:P

            Comment

            • 800miljonit
              Jube Noob
              • May 2012
              • 118

              #291
              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

              Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust

              Winners don't quit, juhul kui viitsid regular speede mängida, võin alates juuli algusest stakeda ja coachida:P
              sõber arvas et kui mingi 70$ kokku saad võiks 3,5s õpetada unexploitable stratti mingi 50 rohelise eest week.
              aga ainult 18man turpsid aga vähemalt on eesti keeles

              Comment

              • udikaz
                Pokkerihai
                • Nov 2009
                • 1946

                #292
                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                üks pakub stake plus coach mis on staketavale tasuta ja teine pakub inimesele kellel algkapital täitsa puudub tasulist coachi. ei tea küll kumma variandi ta valib. 800miljon ma ei tea küll kes sa selline oled, aga enamus su poste on täiesti nonsense. milleks pakkuda tasulist coachi inimesele kellel ei ole endal br et ülds e mängidagi. ja 70$ 3,5r-de jaoks on ikka täielik surm ja mõttetus. esimene väiksem swing ja busto. oma degen brm võid kuskil mujal propageerida.

                Comment

                • 800miljonit
                  Jube Noob
                  • May 2012
                  • 118

                  #293
                  Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                  Algselt postitas udikaz Vaata postitust
                  üks pakub stake plus coach mis on staketavale tasuta ja teine pakub inimesele kellel algkapital täitsa puudub tasulist coachi. ei tea küll kumma variandi ta valib. 800miljon ma ei tea küll kes sa selline oled, aga enamus su poste on täiesti nonsense. milleks pakkuda tasulist coachi inimesele kellel ei ole endal br et ülds e mängidagi. ja 70$ 3,5r-de jaoks on ikka täielik surm ja mõttetus. esimene väiksem swing ja busto. oma degen brm võid kuskil mujal propageerida.
                  kes on rääkinud 3,5r ? ma räägin siin tavalistest 3,5 turbo 18manidest.
                  20bi on agro brm jah eeldab kuuma starti aga 40bi peaks safe olema siis ytleme

                  Comment

                  • Ecuador13
                    🎮🟣 twitch.tv/s3ndlocation
                    • Aug 2009
                    • 730

                    #294
                    Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                    20BI ei ole agro brm, vaid bingo loto, see pole paljudel isegi ühe sessi buyin:P või sa, 800miljonit, teed 4 lauda korraga?

                    Comment

                    • udikaz
                      Pokkerihai
                      • Nov 2009
                      • 1946

                      #295
                      Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                      ilmselt 2 tableb 3,5 180 man-ne ja kui need läbi siirgmised 2 turnat lahti. 7-8 aastaga peaks enamvähem volüümi ja profiti saama küll.

                      Comment

                      • 800miljonit
                        Jube Noob
                        • May 2012
                        • 118

                        #296
                        Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                        Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust
                        20BI ei ole agro brm, vaid bingo loto, see pole paljudel isegi ühe sessi buyin:P või sa, 800miljonit, teed 4 lauda korraga?
                        no see päss kelle päevik on ju kirjutas et 6 tableb. 20bi sobiks kyll agro brmiks.
                        ise 30 tablen

                        Comment

                        • K2okfor_Mey
                          Õpihimuline Mängur
                          • Mar 2012
                          • 429

                          #297
                          Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                          Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
                          no see päss kelle päevik on ju kirjutas et 6 tableb. 20bi sobiks kyll agro brmiks.
                          ise 30 tablen
                          30tabled siis 2.5 usdistes 70usdise rolliga...skill!

                          Comment

                          • 800miljonit
                            Jube Noob
                            • May 2012
                            • 118

                            #298
                            Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                            Algselt postitas K2okfor_Mey Vaata postitust
                            30tabled siis 2.5 usdistes 70usdise rolliga...skill!
                            täitsa kuuma saanud kaader :D

                            Mina: 12-30 x 7$ 18man turbo

                            Soovitan biole: 6-9x 3.5$ 18man turbo 20buy ini ja liiguks 40bi peal uude limiiti

                            Comment

                            • K2okfor_Mey
                              Õpihimuline Mängur
                              • Mar 2012
                              • 429

                              #299
                              Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                              Algselt postitas 800miljonit Vaata postitust
                              täitsa kuuma saanud kaader :D

                              Mina: 12-30 x 7$ 18man turbo

                              Soovitan biole: 6-9x 3.5$ 18man turbo 20buy ini ja liiguks 40bi peal uude limiiti
                              Kuuma oled sa ise saand :D

                              Mis limiitidel siis lammutad oma reeglite järgi peaks sa juba isildur1 maid jagama 40BI and UP :D

                              P:S kas sa bustos oled kunagi käind lihtsalt huvitab või on skill sind välja vedanud?

                              Comment

                              • bi0hazard
                                Vana Tegija
                                • Jul 2010
                                • 1342

                                #300
                                Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]

                                Algselt postitas Ecuador13 Vaata postitust

                                Winners don't quit, juhul kui viitsid regular speede mängida, võin alates juuli algusest stakeda ja coachida:P
                                Jah, pole midagi reg speedide mängimise vastu, eks sa võta ühendust, kui sul aega/tahtmist on :)
                                800miljonit : ma ei mängi tavaliselt ainult 6 lauda, ma räägin, et standard on 10-12, aga overkillida sellise rolliga polnud ka mõtet.
                                Enivei, hetkel on siis veidi aega time out ja keskendun veidi enda arendamisele, kavatsen 2p2s MTTSNG alateemas igapäevaselt käsi /olukordi analüüsida ja teha omi järeldusi, võtan käe, mõtlen läbi, mis parim liigutus oleks ja miks ning loen, mis teised asjast arvavad. Olen endiselt kindel, et tulen sellest august välja tugevamana kui varem.



                                Päikest grinderid!

                                Comment

                                Working...