Re: [bi0hazard playing SNGS and some MTT's]
1) 3bet shove ? nii, et pm ootame, et fish stäkiks meid pre, imo monsteriga on 3bet parem, fish tuleb kaasa ja tahaks ikka valuet ka saada, tuleb A floppi, siis tuleb, tuleb QQx floppi, siis tuleb, cooler that's it. Sain kk vs qq pähe, ka cooler, aga sain ees sisse. mina 3betin siit alati, mitte ei 3bet shove, no offense.
2) Siin on jah optimaalne play shove, ei meeldi oma play absoluutselt, ei oska ise ka öelda, miks avasin 2bb. as played imo not the worst tho.
3) Standard jep
4) Standard.
Fakt ongi see, et flippe võitmata ei saagi edukas ollla, ma alustasin ilmselgelt liiga väikse BRiga ja variatsioon crushis mind, kuna ftp tulemusi ei saa kuskilt vist träkkida, siis ei ole väga lootust starsi graaphide alusel steiki ka saada, ühesõnaga võtan veidiks aja maha ja kui mingi rahasüst tuleb, siis kannan piisavalt, et saaks normaalse rolliga neid mängida.
Niikauaks over and out, tänan kõiki tagasiside/arutelu eest ning soovin kõikidele omades formaatides/limiitides edu !
bio.
1) 3bet shove ? nii, et pm ootame, et fish stäkiks meid pre, imo monsteriga on 3bet parem, fish tuleb kaasa ja tahaks ikka valuet ka saada, tuleb A floppi, siis tuleb, tuleb QQx floppi, siis tuleb, cooler that's it. Sain kk vs qq pähe, ka cooler, aga sain ees sisse. mina 3betin siit alati, mitte ei 3bet shove, no offense.
2) Siin on jah optimaalne play shove, ei meeldi oma play absoluutselt, ei oska ise ka öelda, miks avasin 2bb. as played imo not the worst tho.
3) Standard jep
4) Standard.
Fakt ongi see, et flippe võitmata ei saagi edukas ollla, ma alustasin ilmselgelt liiga väikse BRiga ja variatsioon crushis mind, kuna ftp tulemusi ei saa kuskilt vist träkkida, siis ei ole väga lootust starsi graaphide alusel steiki ka saada, ühesõnaga võtan veidiks aja maha ja kui mingi rahasüst tuleb, siis kannan piisavalt, et saaks normaalse rolliga neid mängida.
Niikauaks over and out, tänan kõiki tagasiside/arutelu eest ning soovin kõikidele omades formaatides/limiitides edu !
bio.
Comment